Įkraunama...
Įkraunama...

Kanarų salos - Tenerifė, Gran Kanarija ir kt.

QUOTE(Pause @ 2010 03 16, 02:01)
O kodel pirma karta geriau vaziuoti i Tenerife (kur juodas smelis) arba i Gran Kanarija (kur vien rusai vaziuoja)?

Juodas smėlis - minusas g.gif ? Juk tai egzotika biggrin.gif . Jis nėra purvinas, jis tiesiog tokios spalvos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2010 03 16, 00:30)
O ką reiškia - pritaikyta turistams? Mes, pvz, didelio skirtumo, išskyrus orą (pernai šiaurinėj daly buvo šačliau, šiemet - sausiau biggrin.gif , nei pietinėj), skirtumų nepastebėjom smile.gif . Tiesa, maudytis nelindom šiaurinėj daly, tai apie vandenyno krantą nieko pasakyt negaliu...


man irgi susidare toks ispudis kad "pritaikyta turistams", nes ten vietiniu nematai nebent aptarnaujanti personala, namai irgi vien tik viesbuciai arba apartamentai, pastatyta tartum dykumoje. nuo saules pietuose net ir kaktusai mirsta jeigu juos pamirso palaistyti blink.gif Yra zinoma ir pliusai rolleyes.gif kadangi aplink Teide beveik visada debesys tai siaurineje puseje saules maziau, o pietuose gali degintis biggrin.gif

QUOTE(Pause @ 2010 03 16, 03:01)
O kodel pirma karta geriau vaziuoti i Tenerife (kur juodas smelis) arba i Gran Kanarija (kur vien rusai vaziuoja)? Kodel kitos salos ne tokios ypatingos kaip pirmam kartui? blush2.gif

nezinau kada i Gran Kanarija vaziuoja rusai, bet rugsejo pradzioje Tenerifes pietuose vien tik anglai - irgi ne geriau. Maistas atitinkamai pritaikytas daugumai: viesbutyje, kavinese doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simsimas2002: 16 kovo 2010 - 09:52
QUOTE(Dilma @ 2010 03 15, 23:08)
Bet Puerto de la Cruzas - tai jau šiaurinė  salos pusė. O joje temperatūra dažniausiai būna žemesnė, nei pietinėje. Bent jau pernai kai buvom Tenereifėj, tai Playa de las Americas vaikai lakstė trumpom rankovėm, o nuvažiavus į Loro parką, mergina mano ne tik megztinio pasiprašė, bet ir sijoną į bridžus pasikeitė 4u.gif

Mes gi vasara vaziuosim biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vme @ 2010 03 15, 23:24)
Šiaip ta pusė man negraži, bet ji ir nėra pritaikyta turistams žavėtis. Bet tiems, kas nori bent savaitę paatostogauti, nesiūlyčiau ten veržtis. Nebent širdis šaukia ...

Cia saiurine puse turi omeny?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2010 03 16, 09:54)
Mes gi vasara vaziuosim  biggrin.gif
Papildyta:

Cia saiurine puse turi omeny?

Aaa biggrin.gif

Nekreipkit dėmesio į tokius pasakymus - graži/negraži. Grožis - reliatyvi sąvoka, kiekvienas jį suvokia savaip. Man, pvz., buvo vienodai gražu ir pietinėj daly, ir šiaurinėj, ir prie vandenyno, ir ant Teidės...
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2010 03 16, 04:01)
O kodel pirma karta geriau vaziuoti i Tenerife (kur juodas smelis) arba i Gran Kanarija (kur vien rusai vaziuoja)? Kodel kitos salos ne tokios ypatingos kaip pirmam kartui? blush2.gif


Visu pirma, noriu pasakyti, kad i Gran Kanarija tikrai nevaziuoja VIEN RUSAI. Tiesa sakant, atostogauju ten ziema (beje, kazkas rase, kad Gran Kanarija tinka tik vasara- tai netiesa, nes ziema atostogauju jau ne vienus metus, ir visada temperatura sukasi apie 24-26 laipsnius), o va rusu tai net sutikti neteko... Nesakau, kad jie ten nevaziuoja, gal ir vaziuoja, bet neteko sutikti, nors po 2 savaites jau keli metai is eiles vaziuojam... Manau, kad nereikia "uzdeti" stereotipu, beje, netgi neatspindinciu realybes. O Tenerifeje taip pat nera vien juodas smelis...Pvz., Playa de Las Teresitas (netoli Santa Cruz) yra geltono Sacharos smelio papludimys... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2010 03 16, 09:29)
Juodas smėlis - minusas g.gif ? Juk tai egzotika biggrin.gif . Jis nėra purvinas, jis tiesiog tokios spalvos biggrin.gif

man irgi patiko tas juodas smelis thumbup.gif tik apie maudimuka vaiko nepagalvojau, jis juk baltas, prilindo juodo smelio, ir teko ismesti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(simsimas2002 @ 2010 03 16, 12:15)
man irgi patiko tas juodas smelis  thumbup.gif tik apie maudimuka vaiko nepagalvojau, jis juk baltas, prilindo juodo smelio, ir teko ismesti  verysad.gif

Nereikėjo mest... Tereikėjo tik ištempus pakišt po vandens srove - visas smilteles išlpauna mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2010 03 16, 10:15)
Nekreipkit dėmesio į tokius pasakymus - graži/negraži. Grožis - reliatyvi sąvoka, kiekvienas jį suvokia savaip. Man, pvz., buvo vienodai gražu ir pietinėj daly, ir šiaurinėj, ir prie vandenyno, ir ant Teidės...


drinks_cheers.gif pilnai sutinku. man patiko visa sala, na o netvarkos škios tokios visur yra ir nieko čia nepadarysi... bet tikrai sala nuostabi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kurmiukė @ 2010 03 16, 10:16)
Visu pirma, noriu pasakyti, kad i Gran Kanarija tikrai nevaziuoja VIEN RUSAI.

O mes prisiklausem labai geru atsiliepimu apie Gran Kanarija, todel butent ten ir susiruosem pirmiausia (Kanaruose dar nebuvom smile.gif )

Beje, pasiemem pilna maitinima ir masina keliauti.. Sala mazyte, viena diena vienur pavaziuosim, kita diena kitur.. Su mazais vaikais daug nepasismaginsi 4u.gif


VME - patarimai idomus, man patiko,kad isskyrei Gran Kanarija 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, na mes jau ryt isskrendam 7 val ryto i Tenerife. I prieki skrendam su star1, bet mums pavyko isvengti to grizimo su jais, kai jie skrenda su nusileidimu dar ir Gran Kanarijoje. Grisime viena diena veliau su Tezturu. Kaina nuo to nepasikeite visai, o ir dar viena diena atostogu prisidejo thumbup.gif
Butinai parasysiu kai grisiu 4u.gif
Atsakyti
O mes vistik ko gero pirksim Fanabe Costa Sur, nes kol mastem tam siauriniam Semiramis viesbuty vietu neliko doh.gif gal taip net geriau - gyvensim pietuose tada.
Atsakyti
Merginos,

radau daug masinos nuomos punktu, kainos mazdaug vienodos, tik kai kur dar reik uz vaikiskas kedutes moketi papildomai... kai kur nereik, bet masinos brangesnes- finalas- kaina ta pati...

Beje, ar privaloma 8 metu vaikui kedute, nes jai ir cia, namie, nelabai patinka- vazineja tik dirzu prisisegus.. g.gif


Gal turite patirties kur geriau kreiptis?
Atsakyti