Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kokio amžiaus važiavote su vaiku prie jūros?

Sveikos,mamos,turiu mazyle 7 menesiu ir labai pergyvenu,nes nemoku rupintis,rengti savo mazyles siltame ore,padekit prasau,pas mus svedijoje 30 laipsniu karscio,bijau siltai perenkti,bijau vejas nepertrauktu,kazkokia paranoja su manim vyksta blink.gif gelbekit moterele,dar savaitgali prie ezeriuko zadam lekti,tai vel bijau... blush2.gif istizau siltam orui atejus blush2.gif dekui,kad isklausot mane ir,akd tokios esat
Atsakyti
planuojam 5 mėn wub.gif
Atsakyti
su dukra važiavom, kai jai buvo 1,6 metukų wub.gif su sūneliu dar nevažiavom... wub.gif
Atsakyti
blem manajai bus 4menesiukai ir kazkaip dar bijau vezti prie juros... Kelinta valanda vaziuojate ten mamytes?
Atsakyti
QUOTE(Mylaniuks @ 2009 05 01, 08:51)
blem manajai bus 4menesiukai ir kazkaip dar bijau vezti prie juros... Kelinta valanda vaziuojate ten mamytes?

Nebijok, svarbiausiai, kad nekristų tiesioginė saulės šviesa ir nebūtų didelio vėjo. Mano sūnelis gimė neišnešiotas, bet mes jau dviejų mėnesiukų važiavome prie jūros, tuo metu jis tesvėrė tris kilogramus. Vaikas kaip niekada ramiai miegodavo lopšiukyje prie jūros. Prabunda - krūtis ir viskas, pasikalba ir toliau miega smile.gif Labai svarbu vaiko neperkaitinti.
O prie jūros važiuodavome nuo kokių 9 val iki 12 val. paskui dar vakare.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 01 gegužės 2009 - 10:00
QUOTE(Keiti @ 2009 03 21, 22:48)
Sūnelis gimė anksčiau, sverdamas iki 2 kg, bet jau dviejų mėnesiukų važiavome prie jūros. Jokių sunkumų, nes maitinau ir iki šiol maitinu MP.
Štai:
user posted image

uo kaip saldziai miega angelelis wub.gif
mes prie juros buvom visai nesenai, maziukui labai patiko smeliukas, o ura pamates, tai ilgai ziurejo issiziojes biggrin.gif
Atsakyti
Mes planuojame vykti i kelione prie juros, kaiu mazajai bus 1.4 men., tai nezinau kaip ten bus g.gif
Atsakyti
mano sunus pirma kart prie juros nuvaziavo praeita vasara, jam tada buvo 2m 9 men, bet prie ezero jau buvo nuo pat pirmos vasaros... (mat mano kaimas pre pat jo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raciren: 01 gegužės 2009 - 13:20
Dukra musu gimusi lapkricio men. Gyvenome tada Vilniuje. Pasitaikius pirmai progai ir vaziavome prie juros. Tai ivyko kai dukrai buvo 4 men, nes lankeme mano mama, kuri gyvena netoli. Paksui atejus vasarai gan daznai nuvaziuodavome...
Atsakyti
Pirmakart prie juros vaziavome, kai pupai tebuvo 3 sav thumbup.gif o antrakart, kai atsvente 1 aji tortadieni mirksiukas.gif Pirmakart jokiu sunkumu neiskilo, nes maitinau pati, o antrakart ieskojome atskiro busto, kad butu virtuve, dusas,WC. Nuomojome 1 kambario buta, atostogos buvo thumbup.gif Problemu kildavo tuomet, kai pupa reikedavo iskelti is vandens doh.gif doh.gif Triuksmaudavo kaip reikiant, tai visas plezas skambedavo doh.gif blush2.gif Tikiuos, kad siemet maudynes juroje bus paprastesnes mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes liepos 12-21 rezervavome 2-auksti nameli Sventojoje, su WC, dusu, virtuve ir t.t. Sunui bus 11men. Siaip manau sunkumu neturetu buti, tik idomu, kaip renget vaikucius papludimy, jei jis dar "nepazista" puoduko. Ar yra kokiu nors specialiu sauskelniu buti vandeny?
Kokiu daiktu truko vaikui poilsiaujant prie juros?
Dar manau reiketu skiecio nuo saules g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lena.lt: 02 gegužės 2009 - 11:51
Kadangi mes dabar gyvenam prie Raudonosios juros, tai pirma karta prie juros buvome kai mazylei tebuvo 2 savaites. Jai labai patiko, ji visa laika taip ir pramiegojo, net nepabudo biggrin.gif Dabar irgi labai patinka, ypac kai kojytes pamirkai, tai juokiasi ir gargaliuoja bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti