Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

QUOTE(@Feja@ @ 2013 02 06, 16:50)
Vaikučio burnytės su soda negydau  mirksiukas.gif  Aš tik spenelius plaunu po maitinimo, o prieš maitinimą nuplaunu - taip kad vaikelis sodos nei kvapo nesuuodžia  ax.gif

Beje, nusipirkau Daktariną ir juo patepu spenelius. Vaikutis pienligės požymių burnytėje neturi, o Daktarinas man kiek "prigesino" spenelius..  ax.gif

NEGYDO. Ar burną tepi, ar spenelius. NEGYDO.
O tepdama spenelius ir juos dažnai plaudama tik odą dirgini, sausini - sau kenki. Neprisižaisk iki žaizdų, o čia ir infekcijai palanki terpė.
Pienligė GYDOMA ABIEMS_ IR MAMAI IR VAIKUI. Čiupptukas dažnas pienligės sukėlėjas. + pienligė linkus atsinaujinti. Būk budri baigus gydymo kursą.
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Košė-Malošė @ 2013 02 07, 14:55)
NEGYDO. Ar burną tepi, ar spenelius. NEGYDO.
O tepdama spenelius ir juos dažnai plaudama tik odą dirgini, sausini - sau kenki. Neprisižaisk iki žaizdų, o čia ir infekcijai palanki terpė.
Pienligė GYDOMA ABIEMS_ IR MAMAI IR VAIKUI. Čiupptukas dažnas pienligės sukėlėjas. + pienligė linkus atsinaujinti. Būk budri baigus gydymo kursą.
mirksiukas.gif


Na nzn gydo ar negydo, bet ir man apiplovimas speneliu soda laaaaaabai padejo, nes kruti skauejo nezmoniskai ir patys speneliai buvo raudoni, piena nutraukti buvo labai skausminga...po keliu apiplovimu iskart pasijaute rezultatas 4u.gif
Atsakyti
Gal kas patarsit kaip tepti spenelius, kai ir roziniai bei su baltom apnasom nuo pienliges ir paskilineje su sasiukais (nekraujuoja)? Siuo metu intensyviai tepu daktarin po kiekvieno maitinimo ir kiek imanoma bunu nuoga krutine. Ar dar ipinti i sia rutina bepanthen ar garmastan? Kada tada jais tepti? Juk netepsi visko kartu. Galvoju gal tie paskilinejimai pienliges pasekme ir daktarin ir jiems pades?
Atsakyti
QUOTE(vikute_b @ 2013 05 15, 14:26)
Gal kas patarsit kaip tepti spenelius, kai ir roziniai bei su baltom apnasom nuo pienliges ir paskilineje su sasiukais (nekraujuoja)? Siuo metu intensyviai tepu daktarin po kiekvieno maitinimo ir kiek imanoma bunu nuoga krutine. Ar dar ipinti i sia rutina bepanthen ar garmastan? Kada tada jais tepti? Juk netepsi visko kartu. Galvoju gal tie paskilinejimai pienliges pasekme ir daktarin ir jiems pades?

Dėl pienligės žaizdelės sunkiau gyja, todėl ir sutrūkimai yra.. Kai man taip buvo, tai aš kas antrą kartą tepiau daktarinu, o kitą kartą kokosų sviestu (man labiau padėjo nei Garmastan), arba kokiu tepaliuku su lanolinu (buvau gavus mėginėlių). Kai pienligės simptomai baigsis, tai patariu bent kartą per dieną dar patepti Daktariną bent savaitę, nes pienligė linkusi atsinaujinti..

Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@Feja@ @ 2013 05 19, 22:14)
Dėl pienligės žaizdelės sunkiau gyja, todėl ir sutrūkimai yra.. Kai man taip buvo, tai aš kas antrą kartą tepiau daktarinu, o kitą kartą kokosų sviestu (man labiau padėjo nei Garmastan), arba kokiu tepaliuku su lanolinu (buvau gavus mėginėlių). Kai pienligės simptomai baigsis, tai patariu bent kartą per dieną dar patepti Daktariną bent savaitę, nes pienligė linkusi atsinaujinti..

Laikykis  4u.gif

Dekui. Siandien jau lyg geriau. Man vien daktarinas negerai, nes labai isdziovina ir spenelis kaip ragas pasidaro. Stebiuosi kaip lelius ima. Susigerus tepu lanolina. o intensyvesnis bepanthen naudojimas atrodo tikrai veikia. Diena maitinu sededama ir siaip ne taip iskenciu, o nakti gulint pradziai kol suformuoja speneli ( ploksti speneliai dar vienas mano dziaugsmas) deduosi antspeni, kazkaip nakti gal ir taip viskas jautriau nesinori istisai asaru liet ir raitytis is skausmo.
Atsakyti
QUOTE(vikute_b @ 2013 05 20, 21:58)
Dekui. Siandien jau lyg geriau. Man vien daktarinas negerai, nes labai isdziovina ir spenelis kaip ragas pasidaro. Stebiuosi kaip lelius ima. Susigerus tepu lanolina. o intensyvesnis bepanthen naudojimas atrodo tikrai veikia. Diena maitinu sededama ir siaip ne taip iskenciu, o nakti gulint pradziai kol suformuoja speneli ( ploksti speneliai dar vienas mano dziaugsmas) deduosi antspeni, kazkaip nakti gal ir taip viskas jautriau nesinori istisai asaru liet ir raitytis is skausmo.

as ir nakti maitinau atsisedus, nes per diena apgydavo, nakti vel nugrauzdavo, del netaisyklingo paemimo pradzioj ir vel viskas nuo nulio budavo.. man dar zaizdeles labai padejo isgydyti Multi mam kompresiukai- tikrai stebuklus daro! :-)
Ziurek, o vsikeliui burnyte ne balta? jei balta, tai leisk jam daktarnu istepta speneli zisti - ir jam pienlige isgydysi taip wink.gif
Man dar patiko vienam straipsni pasakymas, kad kaip saugojam ir drekinam vazelinu savo lupas, tai taip pat reikia rupintis ir speneliais.
nezinau ar paguosiu, bet man visos bedos baigesi apie 1,5 men, kai ir sunelis ismoko puikiai apzioti, zisti ir buvo tvirtesnis. Nuo tada prasidejo maitinimo dziaugsmas.. :-)
Papildyta:
dar pamirsau pamineti, stenkis, kad speneliai nebutu dregni, t.y. jei oienelis sunkiasi, tai naudok tuis iklotukus ir dazniau keisk, nes silta dregna terpe k pienliges grybelio rojus..
Atsakyti
QUOTE(@Feja@ @ 2013 05 22, 11:10)
as ir nakti maitinau atsisedus, nes per diena apgydavo, nakti vel nugrauzdavo, del netaisyklingo paemimo pradzioj ir vel viskas nuo nulio budavo.. man dar zaizdeles labai padejo isgydyti Multi mam kompresiukai- tikrai stebuklus daro! :-)
Ziurek, o vsikeliui burnyte ne balta? jei balta, tai leisk jam daktarnu istepta speneli zisti - ir jam pienlige isgydysi taip wink.gif
Man dar patiko vienam straipsni pasakymas, kad kaip saugojam ir drekinam vazelinu savo lupas, tai taip pat reikia rupintis ir speneliais.
nezinau ar paguosiu, bet man visos bedos baigesi apie 1,5 men, kai ir sunelis ismoko puikiai apzioti, zisti ir buvo tvirtesnis. Nuo tada prasidejo maitinimo dziaugsmas.. :-)
Papildyta:
dar pamirsau pamineti, stenkis, kad speneliai nebutu dregni, t.y. jei oienelis sunkiasi, tai naudok tuis iklotukus ir dazniau keisk, nes silta dregna terpe  k pienliges grybelio rojus..


Dekui.o ar pati naudojai antspenius? As nebegaliu paemimo skausmo pakest ir dabar visa laika duodu su antspeniu. Viena kruti su juo gerai istraukia, o kita sunkokai tai po to nuimu duodu datraukt be. Speneliai baisiai zaizdoti, bet krutine badancio skausmo lyg ir nebera, gal pagaliau po truputi pienlige iveikinet pradedu? Tada gal ir speneliai gyt prades. Daktare patare kol sugis nutraukinet rankom ir duot is buteliuko. Bet man kol kas misija neimanoma.sunkiai dar sekasi traukt rankom per 30min 30 ml sugebejau nutraukt, o mano edrunui cia tik uzkandis. Taigi nusprendziau duot su antspeniais ir tikiuosi pavyks po truputi viska uzsigydyt.o multimam naudojai pienligei pasibaigus?as juos naudojau pradzioj kol dar zaizdeliu nebuvo tik skausmas,bet kazkaip nelabai padejo.
Pas maziu burnyte jau kaip ir svari.dar kelis kartus jam patepu kad vel is naujo jo neuzpultu.
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif na mus aplanke pienlige visas kudykio liezuvelis baltas,spjauna kruti,bandziau buteliuka,neima....bandau su sodos tirpalu pavalyti,bet sunkiai leidziasi maziukui dar tik 7 savaites verysad.gif speneliu ir su soda apiplaunu,kazkiek persti,bet neskauda man ju,nei krutu...skaiciau,kad atsiranda nuo nehigienos mamos,niu as jau tokia sazininga su higiena,kad pamacius pienlige akys issprogo blink.gif niu bet matyt jau buna taip....Gyvenu Londone,cia tik daktaras israso ta daktarina,reikia laukti vizito 5 dienas,kosmaras,tai jei vien su sodos tirpalu ar apmazes jei pavalysiu???Kas susidurusios,pasakykit?????????????
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif

Manau ir mane uzpuole pienlige, bet tik vienoje krutyje, jeigu taip imanoma g.gif spenelis nuzystas, su zaizdele, bet nekraujuoja, maitinu su antspeniu, bet kruti istisai taip lyg geltu, toks gelentis skausmas doh.gif pasiskaiciau temoje, kad gali buti pienlige.
Nusipirkau Daktarino gelio, tik iskilo klausimas, ar dvieju savaiciu kudikiui galima juo tepti lieziuviuka, nes lapelyje rasoma, kad geli galima vartoti tik 6men. kudikiams. Ir dar, kiek kartu per diena, jeigu reikia tepti geliu, jeigu tepu tik vienos kruties speneli, tai gaunasi kas antras maitinimas, kazkur kas 6-8val. (lialiukas valgo, kas 3-4val.)?
Atsakyti
Sveikos.

Pasirodo ir mus tikriausiai pienligė užpuolė. Gydytojas išrašė man daktarino kremą speneliams tempti, o mažajai daktarino gelį oral tepti burnytę. Kremą liepė prieš kiekvieną maitinimą nuplauti ir čia man iškilo klausimas - kelias dienas su tuo plovimu bus sudėtinga, nes vandens arti gali nebūti, tai galvoju ar galiu ir aš spenelius teptis tuo daktarin geliu oral? Nereikėtų tada nuplauti prieš paduodant krūtį, kas labai supaparastintų tas kelias dienas.

Ir beje, ar tepat vaikams burnas po kiekvieno valgymo ar 4 kart dienoj, kaip parašyta lapely?

Ačiū už atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(jauku @ 2013 08 01, 15:37)
Sveikos.

Pasirodo ir mus tikriausiai pienligė užpuolė. Gydytojas išrašė man daktarino kremą speneliams tempti, o mažajai daktarino gelį oral tepti burnytę. Kremą liepė prieš kiekvieną maitinimą nuplauti ir čia man iškilo klausimas - kelias dienas su tuo plovimu bus sudėtinga, nes vandens arti gali nebūti, tai galvoju ar galiu ir aš spenelius teptis tuo daktarin geliu oral? Nereikėtų tada nuplauti prieš paduodant krūtį, kas labai supaparastintų tas kelias dienas.

Ir beje, ar tepat vaikams burnas po kiekvieno valgymo ar 4 kart dienoj, kaip parašyta lapely?

Ačiū už atsakymą.

Drasiai tepk daktarino geliu spenelius. Mes abu su mazium tuo paciu geliu tepliojomes. O del kartu nelabai zinau ka patarti-man sake 3-4 teplioti. O jei sau tepsi tai jis ir nuo taves dar gaus
Atsakyti
QUOTE(vikute_b @ 2013 08 01, 16:06)
Drasiai tepk daktarino geliu spenelius. Mes abu su mazium tuo paciu geliu tepliojomes. O del kartu nelabai zinau ka patarti-man sake 3-4 teplioti. O jei sau tepsi tai jis ir nuo taves dar gaus



Ačiū, taip žymiai paprasčiau negu kaskart lėkt plaut kai vaikas rėkia plačiai išsižiojęs biggrin.gif
Atsakyti