Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė

Aš truputį pasimetusi unsure.gif

Kiek buvome pas pediatrę, apžiūrėjusi vaiko burnytę sakė, kad pienligės nėra. Nors liežuviukas baltas.

Vakar man ant spenelio atsirado baltas taškelis (keletas tiksliau) ir prasidėjo siaubingas skausmas, kai dukra pradeda žįsti. Po kurio laiko praeina.

Dukra nemėto krūties, kaip minėjau liežuvėlis baltas, bet taškiukų/varškinių dėmelių nėra. Pavalius liežuvį su sodos tirpalu niekas ten nenusivalo schmoll.gif

Spenelį bandžiau valyti su sodos tirpalu, kol kas viskas tas pats. Ir nesuprantu pirkti tą daktariną ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2010 05 27, 12:18)
Aš truputį pasimetusi  unsure.gif

Kiek buvome pas pediatrę, apžiūrėjusi vaiko burnytę sakė, kad pienligės nėra. Nors liežuviukas baltas.

Vakar man ant spenelio atsirado baltas taškelis (keletas tiksliau) ir prasidėjo siaubingas skausmas, kai dukra pradeda žįsti. Po kurio laiko praeina.

Dukra nemėto krūties, kaip minėjau liežuvėlis baltas, bet taškiukų/varškinių dėmelių nėra. Pavalius liežuvį su sodos tirpalu niekas ten nenusivalo  schmoll.gif

Spenelį bandžiau valyti su sodos tirpalu, kol kas viskas tas pats. Ir nesuprantu pirkti tą daktariną ar ne?  g.gif


Pasikonsultuokit su gydytoju.
Atsakyti
gaila velai sia tema uzmaciau,nes dukryte pienlige susirgo tik 5menesiu,pirmom dienom net nesupratau kad tai tikrai si liga,nes buvo pabalusios lupytes visa vidine puse.Susiprotejau tik tada kai demeles atsirado ant zanduku burnytes viduje verysad.gif tai buvo ir lytines lupytes isbertos paraudonavusios baisiai ir pagaliau man speneliai...uzpakaliuko bedas gydytojos patarimu susitvarkem su kamistad tepalu,burnyte valom soda,jau svari,bet valau profilaktiskai,kad neatsinaujintu,o va su speneliais sunku...maza to,kad persti,niezti,skauda baisiai kai valgo,dar atsirado zaizdeles nuo suskilinejimu ir puliuot pradeda,nebezinau ko griebtis,gydytoja liepe tept tuo paciu kamistad,nepadeda,valau soda,nepadeda,paprastu germastan tepu,taip pat jokios naudos,o dar mazoji valgo visa para kas 2-3h tai net neturi laiko aprimt skausmas verysad.gif laukiu dabar daktarino kaip isganymo,atvezt turetu po 3dienu,jei ir tas nepades,turbut teks maitinima nutraukt,nes ne tiek kad skauda baisingai,bet zaizdos daros,kuo toliau,tuo didesnes,nei man nei mergytei ne i nauda cray.gif
Atsakyti
issigydem thumbup.gif Daktarin tepaliukas isgelbejo,per kelias dienas praejo visi skausmai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luckyme @ 2010 06 04, 18:10)
issigydem thumbup.gif  Daktarin tepaliukas isgelbejo,per kelias dienas praejo visi skausmai smile.gif

Daktarin tepalas ir man padėjo, buvau juo apsigydžiusi, nors dabar jaučiu, kad vėl atsinaujina. Reikės vėl pateplioti. Tik noriu akcentuoti, kad tuo tepalu reikia tepti ne tik patį spenelį, bet ir rudąjį laukelį aplink. Jei ir vaikui pienligė, tai prieš kievieną maitinimą reikia daktarinu tepti spenelį ir duoti mažiui smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Gabriete @ 2010 06 08, 11:40)
Daktarin tepalas ir man padėjo, buvau juo apsigydžiusi, nors dabar jaučiu, kad vėl atsinaujina. Reikės vėl pateplioti. Tik noriu akcentuoti, kad tuo tepalu reikia tepti ne tik patį spenelį, bet ir rudąjį laukelį aplink. Jei ir vaikui pienligė, tai prieš kievieną maitinimą reikia daktarinu tepti spenelį ir duoti mažiui smile.gif.

drinks_cheers.gif taip ir darem ir dar kai jau burnyte svari ir speneliai sveiki mum gydytoja liepe berods 5 dienas juo tepliot,kad neatsinaujintu,informaciniam lapely taip pat parasyta smile.gif tikiuosi nebesugriz....
Atsakyti
Sveikutes!
Matau, temele aprimusi. Tikriausiai mamytes issigyde smile.gif Na, tai gerai.
Bet jei kas dar skaitot, gal pakonsultuotumet. Maitinu dvynius. Vaikuciu burnytes ir uzpakaliukai svarus.
Maksties pienliges neturejau jau 7 metus.
Speneliai sutruko, nuraudo gal pries 2 menesius. Tiesa, sutrukimai per savaite sugijo. Tepiau sodos tirpalu, nepadejo. Daktarinu. Nepadejo. Visiskai atsisakiau saldumynu, miltiniu patiekalu, net saldziu vaisiu. (Labai i gera puse svori pakoregavo smile.gif )
Dabar speneliu neskauda, bet mane gasdina tai, kad jie avietiniai, paciu speneliu konturai seniai isnyke, jie toookie issiplete, beveik puse kruties uzima. Konturai ne apvalus, o "kazkoks zemelapis".
I medikus, zinoma, kreipiausi. Net i 3. Visos gydytojos tvirtino, kad: "tikriausiai pienlige". Siule nutraukti maitinima. Na, bet pagal PSO rekomendacijas, jei tik imanoma, rekomenduojama bent iki 2 metu pamaitinti. Matau, kaip nurimsta, pralinksneja mano suneliai, gave pienuko, tai nutraukti maitinimo nenoriu. Noriu pasveikti. Gal kas galit rekomenduoti privaciai dirbancia gydytoja, pageidautina, ilgo zindymo salininke.
Galiu dar savarankiskai pasidaryti laboratorinius tyrimus. Bet kokius? Pienuko? Speneliu tepinelio (bet jie sausi, kaip paimti tepineli?). O jei tirti pienuka, tai koki jo tyrima atlikti? Paselio?
Aciu labai, kad perskaitet tokia ilga mano litanija. Ir is anksto dekoju uz patarimus.
Atsakyti
Laba gera tema, daug naudingos informacijos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif

O įdomu ar gali ta pienligė ant spenelių "išlįsti" dar nemaitinant, neštumo metu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simuteneve: 08 gruodžio 2010 - 11:27
Pasiskaiciau ir ryt keliauju pas daktare 4u.gif

Tikriausia tai ir bus nesibaigiancio speneliu skausmo priezastis, nes jau ir nugrauzimai pagydyti, ir dukryte kruti apzioti moka, ir as kyg teisingai paduotu, o vis tiek skauda, degina, speneliai ruzavi, pacias krutis skauda, ar pilnos, ar "tuscios" unsure.gif

Daugiausiai vilties duoda, kad tai pagydoma. Na gal pagaliau pavyks pamaitinti BE SKAUSMO, nes nuo mazosios gimimo gal tik keletas kartu buvo, kada maitinti buvo ne skauda, o tiesiog nemalonu... Visi kiti kartai- skausmingi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Selva @ 2011 01 10, 03:34)
Pasiskaiciau ir ryt keliauju pas daktare  4u.gif

Tikriausia tai ir bus nesibaigiancio speneliu skausmo priezastis, nes jau ir nugrauzimai pagydyti, ir dukryte kruti apzioti moka, ir as kyg teisingai paduotu, o vis tiek skauda, degina, speneliai ruzavi, pacias krutis skauda, ar pilnos, ar "tuscios"  unsure.gif

Daugiausiai vilties duoda, kad tai pagydoma. Na gal pagaliau pavyks pamaitinti BE SKAUSMO, nes nuo mazosios gimimo gal tik keletas kartu buvo, kada maitinti buvo ne skauda, o tiesiog nemalonu... Visi kiti kartai- skausmingi  verysad.gif


Tavo dar labai maza dukryte wub.gif
Del gydytoju. Buvau pas 3 ir visi sake: PIENLIGE. Gydziausi nuo pienliges: atsisakiau pieno produktu, miltiniu patiekalu, cukraus, tepiau Daktarina. Veltui. Pasirodo, tai buvo iritacinis dermatitas, atsirades nuo ilgo ir intensyvaus zindymo (zindau dvynius abu kartu). Padejo gydytojos dermetologes skirtas tepalas.
Tikekimes, kad gydytoja tau teisingai patars. Bet, jei nepadetu, parasyk laiska: pradziu.pradzia@gmail.com
Man tik jie ir padejo.
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
mano mergytei tik 8 dienos , o jau nuo 3 dienos pastebejau, kad liezuvelis baltas , bet buvom pas gydytoja, tai sake kad nieko tokio, jei atsiras baltu demeliu ant pacioj burnytej tada reikia sunerimti
Atsakyti