Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XI

QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 03 04, 18:31)
spesi viska, jei ka padesim kiek galesim smile.gif


dekuj mergaiciuke_ee 4u.gif tikiuosi...na siaip minciu lb daug prisisemiau is SM beliko pradet jas igyvendint g.gif
Atsakyti
QUOTE(airara* @ 2009 03 04, 16:18)
laba  4u.gif

rugsti_uoga labai fainas testas  mirksiukas.gif
o dabar pasakykit kaip su tuo tortu popieriniu- kada ji dalinsit?

dar zaidimuka imetu, gal kam patiks smile.gif - reikia skrybeles ir obuoliu ar apelsinu, gali tikt it kamuoliukai . skrybele ant galvos, obuolys rankoje, kita ranka uz nugaros. metam obuoli, imam nuo galvos skrybele ir gaudom obuoli  ax.gif - viskas atliekama viena ranka - jei pulkas nedidelis galima laimetoju skirti kuris pagaus 3 kartus cia gamtoj pazaist  ax.gif

gal galit padet su pretendentais i medalius?zmoniu bus daug noretusi kuo daugiau uz visokius nuopelnus ir nenuopelnus apdovanoti  rolleyes.gif

as tai antro uzsedimo metu dalinsiu po telegramos jaunikiui nes is ten pazades instrukcija vykdyt tai as ta proda sakysiu kad jau mums jaunikis pasizadejo tai dabar eile mums pasizadeti ir paduosiu ta torta.
Papildyta:
QUOTE(cajole @ 2009 03 04, 16:34)
dekuj mergaiciuke_ee 4u.gif tikiuosi...na siaip minciu lb daug prisisemiau is SM beliko pradet jas igyvendint g.gif

ti jau taip as ir didziaja dali savo scenarijaus su SM pagalba pasidariau. nes visos cia labai draugiskos ir viskuo dalinasi smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Penktad. varysiu i Lenkija, sakau gal ten paieskot kokiu vestuviniu atributu? Gal kas buvot, zinot?
Mano vestuvninku vestuves lietuviu-lenku, tai man ir lenkiska atributika tiks.
Atsakyti
QUOTE(zeniania @ 2009 03 04, 17:03)
Penktad. varysiu i Lenkija, sakau gal ten paieskot kokiu vestuviniu atributu? Gal kas buvot, zinot?
Mano vestuvninku vestuves lietuviu-lenku, tai man ir lenkiska atributika tiks.

Manau tikrai turėtų būt, lenkai iš vis išprotėje dėl vestuvių(geraja prasme).
Jai ten daug krikštynų atributikos tai tikiu, kad vestuvių bus dar duagiau.
O mūsų pagrindine dovana Jauniesiems balti balandžiai prie bažnyčios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė pinkutė @ 2009 03 04, 18:31)
Manau tikrai turėtų būt, lenkai iš vis išprotėje dėl vestuvių(geraja prasme).
Jai ten daug krikštynų atributikos tai tikiu, kad vestuvių bus dar duagiau.
O mūsų pagrindine dovana Jauniesiems balti balandžiai prie bažnyčios mirksiukas.gif

o mano jaunieji is vis balandziu nenori kai bandziau apie juos uzsimint tai reakcija nekokia buvo sad.gif
Atsakyti
[quote=mergaiciuke_ee,2009 03 04, 19:58]
o mano jaunieji is vis balandziu nenori kai bandziau apie juos uzsimint tai reakcija nekokia buvo sad.gif


maniskiai irgi nenori balandziu, tai as nusprendziau graviruotas grazias taures papuostas dovaniti

o dar beda turiu-jaunikis valso nesimoko sokti-bet jo juk nuokuo pakeisti negalima. gal kas susidure su tokia situacija. gal koki kita jaunieji soka , o ne valsa? nors man paciai, tai girdeti neteko
Atsakyti
[quote=rrauzi,2009 03 04, 19:21]
[quote=mergaiciuke_ee,2009 03 04, 19:58]
o mano jaunieji is vis balandziu nenori kai bandziau apie juos uzsimint tai reakcija nekokia buvo sad.gif
maniskiai irgi nenori balandziu, tai as nusprendziau graviruotas grazias taures papuostas dovaniti

o dar beda turiu-jaunikis valso nesimoko sokti-bet jo juk nuokuo pakeisti negalima. gal kas susidure su tokia situacija. gal koki kita jaunieji soka , o ne valsa? nors man paciai, tai girdeti neteko
[/quote]
na as taures graviruosiu bet nepuosiu nes jei puost tai gyvom gelem o mum labai daug vazinejimo iki kol jas iteikti zadu nes zadu prie juros kai busim jiem iteikti.
nes po baznycios skubesim i palanga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 03 04, 20:29)
na as taures graviruosiu bet nepuosiu nes jei puost tai gyvom gelem o mum labai daug vazinejimo iki kol jas iteikti zadu nes zadu prie juros kai busim jiem iteikti.
nes po baznycios skubesim i palanga smile.gif


prie juros tai fainai labai...
as tai prie baznycios teiksiu, tai su gyvom gelem. prasysiu floristes kur visam pulkui puokstes darys, kad tokio pacio stiliaus padarytu papuosima- turetu but grazu smile.gif

dar klausimas, gal kas is kaunieciu zino kur graziai graviruoja g.gif , nes prisiskaiciau neigiamu atsiliepimu, o teigiami kazkaip praslydo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrauzi: 04 kovo 2009 - 19:37
QUOTE(rrauzi @ 2009 03 04, 19:35)
prie juros tai fainai labai...
as tai prie baznycios teiksiu, tai su gyvom gelem. prasysiu floristes kur visam pulkui puokstes darys, kad tokio pacio stiliaus padarytu papuosima- turetu but grazu  smile.gif

dar klausimas, gal kas is kaunieciu zino kur graziai graviruoja  g.gif  , nes prisiskaiciau neigiamu atsiliepimu, o teigiami kazkaip praslydo

man tai gyvos geles is vis labai grazu bet man nepavyks nes is ju nieko neliks iki juros kol nuleksim.galiu pasakyt marsruta musu :
vezaiciai-gargzdai-vezaiciai-paanga-mosedis(cia skuodo raj)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergaiciuke_ee: 04 kovo 2009 - 19:43
As esu dalyvavusi vestuvese, kur jaunasis nemokejo valso sokti, tai visi sustojo aplink jaunuosius rateliu, jie graziai let soko, o visi rateliu susikibe rankomis soko. bigsmile.gif Visai gerai gavosi ir issisuko is keblios situacijos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 03 04, 20:42)
man tai gyvos geles is vis labai grazu bet man nepavyks nes is ju nieko neliks iki juros kol nuleksim.galiu pasakyt marsruta musu :
vezaiciai-gargzdai-vezaiciai-paanga-mosedis(cia skuodo raj)



tai atstumas neblogas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(rrauzi @ 2009 03 04, 20:17)
tai atstumas neblogas  blink.gif

nemazai km susidaro o jei dar jaunieji uzsakines transporta tai dar reiks galvot kaip viska nusivest....
Atsakyti