Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklėlės Klaipėdoje

QUOTE(undines @ 2013 10 03, 10:29)
Sveiki, gal kas lankot/lankėt karakumų asilėlio mokyklėlę (lėlių teatre, kaina mėnesiui 90 lt, o parodomųjų pamokų nedaro, ar verta dėmesio ši mokyklėlė?


mes lankėm šią mokyklėlę nuo 1 m iki 3 m. - smagūs lavinamieji užsiėmimai, vaidyba, muzika... vaiko lavinimui viskas yra gerai - tik reikia pinigėlių ir laiko... mirksiukas.gif
Atsakyti
O mums visai patinka šokti, tik ne pramoginius šokius. Gal yra koks šiuolaikinių (kaip gatvės šokių ar hip hopo) šokių būrelis, nuo 5 metų?
Atsakyti
Visai užmiršta tema, bet gal kas atsilieps 4u.gif
Nori mano keturmetė šokti, tai ieškom kokio būrelio šiaurinėje miesto pusėje. Kažkaip daug šokio būrelių pietinėje pusėje, bet po darbo nespėsiu vaiko nuvežti, tad ieškom kad netoli darželio būtų smile.gif
Gal kas ką galėtų rekomenduoti?
Atsakyti
Soprana, o darželyje nėra šokių užsiėmimų? Dažniausiai būna.
Galite dar pasidomėt Tendance šokių mokykla. Jie Verdenėj vakarais užsiėmimus turi. Tik nežinau, kaip ten situacija su mažiukais, kurie neturi šokių pradmenų visai.
Atsakyti
dalinuosi info:


REGISTRACIJA STARTUOJA!!!
Ištikimiausius savo draugus kviečiame grįžti, o mūsų dar nepažįstančius vaikučius prisijungti prie išskirtinai muzikalių, žaismingai padykusių LAIMINGOS VAIKYSTĖS pamokėlių:
~ Meninio ugdymo pamokėlės 1.5-4 m. vaikučiams;
~ Instrumentinio muzikavimo pamokėlės 2.5-4 m. vaikučiams;
~ Dainavimo pamokėlės 4-10 metų vaikams;
~ Ukulelininkų grupelė 6-10 metų vaikams;
~ Mušamųjų instrumentų grupelė 6-10 metų vaikams;
Pasiteiravimui: +37061239492
Registracija: info@laimingavaikyste.lt

Čia mažiukai - https://www.youtube....h?v=PeXzBeI8gVw

user posted image
Atsakyti
0 prieš 3 valandas

studija "Kuria vaikai". Labai smagus uzsiemimai maziesiems. Visada skirtingi ir nera grieztu gairiu, ka ir kaip vaikas privalo daryti. Suteikiama kurybine laisve ir zaidimo pagalba ugdomi ivairus vaikuciu igudziai. 
http://www.kuriavaikai.lt/

Atsakyti