Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų iškarpos

Gal ne visai i tema, bet gal kuri galit pasakyti kaip taisyklingai vadinasi "peliuko" medziaga? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2015 11 09, 14:11)
Gal ne visai i tema, bet gal kuri galit pasakyti kaip taisyklingai vadinasi "peliuko" medziaga?  biggrin.gif



Flisas (angl. fleece). smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stasika @ 2015 11 09, 17:01)
Flisas (angl. fleece).  smile.gif


aciu
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2015 11 01, 09:27)
Sveikos,

Gal turit ar žinot kur rasti panašios suknelės iškarpas? Siuvėja iš manęs pirmakartė tai gal ir iš kokios medžiagos siūti patartumėt smile.gif

user posted image


Sveiki, tokiai laisvo kirpimo suknelei tinka trikotažas, o iskarpas rasite Burda arba pastudijavus pati pasidarysit siuvimas.lt
Papildyta:
QUOTE(sol-nuska @ 2015 09 17, 12:14)
Ir as labai ieskau tokios!!!! Gal kas pades. Ačiu.


Sveiki, reiktu isplatinti ties klubais ir dar atrodo, kad kisenes reikia padaryti, tada ir forma laikysis :-)
Atsakyti
QUOTE(Alur @ 2015 11 12, 12:01)
Sveiki, tokiai laisvo kirpimo suknelei tinka trikotažas, o iskarpas rasite Burda arba pastudijavus pati pasidarysit siuvimas.lt
Papildyta:
Sveiki, reiktu isplatinti ties klubais ir dar atrodo, kad kisenes reikia padaryti, tada ir forma laikysis :-)


Tada ir as prisidesiu prie klausimu.. ax.gif O sakykit kaip cia su rankovem ?Gal kas nors galetu papiesti ranka kaip mazdaug turetu atrodyti sukneles iskarpa ties peciais ir rankovemis. As irgi tik pradedancioji siuveja ir statytu rankoviu nesugebeciau dar issiuti.. Bet sitos pilkos sukneles rankoves kiek suprantu paprastesnes, teisingai ?
arba toks pvz :

user posted imageuser posted image

buciau labai labai dekinga, uz atsakyma 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rurbe: 12 lapkričio 2015 - 23:35
sveikos, gal kas turit vaikiškos kepurės - šalmo iškarpą?
Atsakyti
aš turiu šalmuko iškarpa , jai dar reikia kam parašykit pasidalinsiu wink.gif
Atsakyti
Gal kas turite kepures Beanie iskarpa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2016 01 19, 14:48)
Gal kas turite kepures Beanie iskarpa?  4u.gif

Pagal OTTOBRE
DAR
KIŠKIO
Atsakyti
Gal kas bandėt siųti boyfriend tipo džinsus ir žinot kur rasti iškarpą? ax.gif
Atsakyti
Mergaites,kas dirbate su REDCAFE programa.Dabar atsispausdinti iskarpas yra mokama ar as kazka ne taip darau?
Atsakyti
sveikos merginos,esu nauja sio puslapio nare smile.gif ir esu baigus siuvejus kursus tacau tai buvo taip senai jog net geda dabar prisipazinti,kad nesugebu atsiminti kaip sudaryti kelniu bazini brezini ir tarkim sukneles sad.gif sad.gif verysad.gif gal yra gerasirdziu kurios nepagailes savo trupucio laiko ir gales man pagelbeti? unsure.gif
Atsakyti