Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų iškarpos

Sveikos smile.gif

Kokį naudojate popierių persibraižyti iš žurnalo iškarpoms? Kur jį perkate? Kokiais kiekiais jis parduodamas ir kokia kaina? (Turėjau nuo senų laikų visą ruloną peršviečiamo popieriaus, o dabar išverčiau namus - neberandu verysad.gif , gal ir pasibaigė mastau.gif )

Ar paprasčiau parsisiųsti iškarpas iš interneto, atsispausdinus susiklijuoti lapus ir išsikirpti? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 15 balandžio 2012 - 09:53
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 04 15, 10:52)
Sveikos smile.gif

Kokį naudojate popierių persibraižyti iš žurnalo iškarpoms? Kur jį perkate? Kokiais kiekiais jis parduodamas ir kokia kaina? (Turėjau nuo senų laikų visą ruloną peršviečiamo popieriaus, o dabar išverčiau namus - neberandu verysad.gif , gal ir pasibaigė mastau.gif )

Ar paprasčiau parsisiųsti iškarpas iš interneto, atsispausdinus susiklijuoti lapus ir išsikirpti? mastau.gif

Aš nusipirkau iš senukų tokios kaip medžiagos, gerai persimato, yra lanksti neslydi ir kainuoja tikrai pigiai. smile.gif Kaip ji vadinasi negaliu pasakyti, bet pardavinėja prie sodo reikmenų ir plėvelių.
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2012 04 15, 11:15)
Aš nusipirkau iš senukų tokios kaip medžiagos, gerai persimato, yra lanksti neslydi ir kainuoja tikrai pigiai. smile.gif Kaip ji vadinasi negaliu pasakyti, bet pardavinėja prie sodo reikmenų ir plėvelių.

Dėkui 4u.gif Reikės pažiūrėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 15 balandžio 2012 - 11:48
Labai ieškau Burdos 2009 m. Nr. 5 iškarpų lapų F ir/arba H (atsisiunčiau, bet kaip tik jų dviejų trūksta verysad.gif ).
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 04 15, 21:51)
Labai ieškau Burdos 2009 m. Nr. 5 iškarpų lapų F ir/arba H (atsisiunčiau, bet kaip tik jų dviejų trūksta verysad.gif ).

Nebereikia - radau ax.gif Jei kas irgi ieškosite, tai čia 4u.gif

Viskas, ačiū už dėmesį biggrin.gif , nešdinuosi iš eterio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 15 balandžio 2012 - 23:44
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 04 16, 00:42)
Nebereikia - radau ax.gif Jei kas irgi ieškosite, tai čia 4u.gif

Viskas, ačiū už dėmesį biggrin.gif , nešdinuosi iš eterio blush2.gif

Sakyčiau puikiai ieškai, nes kiek aš bandžiau tai nelabai pavyko rasti tokių skanų. unsure.gif
Ir jei neturi pačio žurnalo iš kur sužinojai katroj pusėj (A, B...) tau reikalingos iškarpos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2012 04 16, 09:35)
Sakyčiau puikiai ieškai, nes kiek aš bandžiau tai nelabai pavyko rasti tokių skanų.  unsure.gif
Ir jei neturi pačio žurnalo iš kur sužinojai katroj pusėj (A, B...) tau reikalingos iškarpos? g.gif

Dėkui biggrin.gif Patį žurnalą radau labai paprastai - pakanka įvesti į google Burda, metus ir norimą numerį. (Galima pasirinkti "google vaizdai" ir atsidarinėti tik pagal norimą viršelį - dažniausiai ten ir būna nuorodos atsisiuntimui).

Dar labai praverčia prirašyti stebuklingą žodį "Выкройки" - iškarpos. smile.gif (Nelabai suprantu, kam gali būti reikalingi skanuoti žurnalai be iškarpų, kai juos gražutėliausiai galima peržiūrėti ir oficialiuose puslapiuose, na bet ir tokių nepilnų internete pasirodo apstu).

Burda 2009 05 (be minėtųjų dviejų lapų)
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 04 16, 15:17)
Dar labai praverčia prirašyti stebuklingą žodį "Выкройки" - iškarpos. smile.gif (Nelabai suprantu, kam gali būti reikalingi skanuoti žurnalai be iškarpų, kai juos gražutėliausiai galima peržiūrėti ir oficialiuose puslapiuose, na bet ir tokių nepilnų internete pasirodo apstu).

thumbup.gif 4u.gif tikrai puikus paaiškinimas. rusės ten labai dosnios bigsmile.gif
Atsakyti
Ar prieš spausdindamos tokias skanuotas iškarpas jūs kaip nors sureguliuojate jų mastelius? g.gif Bandau klijuoti ir sakyčiau gan ženkliai nesutampa linijos. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 04 16, 21:37)
Ar prieš spausdindamos tokias skanuotas iškarpas jūs kaip nors sureguliuojate jų mastelius? g.gif Bandau klijuoti ir sakyčiau gan ženkliai nesutampa linijos. unsure.gif

Bandžiau dėt jas Fotoshope, tai tikrai nesutampa, reikia kiekvieną patampyt. Susidėjau, apsibrėžiau kurių man reikia, pasidariau atskirai ant A4-tukų, kažkada bandysiu spausdint. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2012 04 16, 21:40)
Bandžiau dėt jas Fotoshope, tai tikrai nesutampa, reikia kiekvieną patampyt. Susidėjau, apsibrėžiau kurių man reikia, pasidariau atskirai ant A4-tukų, kažkada bandysiu spausdint. rolleyes.gif

Bet kaip žinoti, kuris mastelis teisingas? Patampyti gal ir galima, bet ar neišeis tos iškarpos keliais dydžiais perdidelės arba permažos...
Atsakyti
gal kas galite padeti rasti iskarpa JUMPSUIT kombinezonui, mano paaugliukas is protoi kraustosi kaip nori

http://www.smartgirl...psuit_146090_92
Atsakyti