Įkraunama...
Įkraunama...

DEKUPAŽAS - pagyru puodas VII :)

QUOTE(Džiuga+ @ 2009 03 19, 18:29)
Cia skaidrus skylantys dazai ant virsaus.

aaaaaaaaa girdejau ir apie tokius...tik dar neteko bandyti.....manau labai grazus efektas........
Atsakyti
sveikutes, zaviuosi jusu kuribingumu wink.gif gal galima rasti informacijos kaip visa ta grozi padaryti? nes cia tik darbeliai rodomi o nuo ko pradeti tai net neisivaizduoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2009 03 19, 14:31)
na ir as pasirodau savo dezele

[

bigsmile.gif Nu jau lygumas nesvietiskas, net neidomu, kad nera prie ko prisikabint, nors kokia banga butum padariusi...fain dėžikė mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2009 03 19, 16:54)
O stai mano sidabriniai auksine arbatine  smile.gif

Va dar kaip galima glamzyt...mano "glamzymo"stiliukas kitoks biggrin.gif , tavo grazesnis...jamu ideja...grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2009 03 19, 13:24)


Labai grazu, iskas patiko ir nieko neuzkliuvo thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Džiuga+ @ 2009 03 19, 13:35)


Dziuga nu laikrodis tavo tai thumbup.gif wub.gif

QUOTE(auksine @ 2009 03 19, 15:31)


kokia grazi aguonu pieva... wub.gif rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2009 03 19, 17:54)


Estete idomi tavo arbatine bigsmile.gif o glamzyta servetka atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 03 19, 18:26)
bigsmile.gif Nu jau lygumas nesvietiskas, net neidomu, kad nera prie ko prisikabint, nors kokia banga butum padariusi...fain dėžikė mirksiukas.gif
Papildyta:


aciukas ax.gif

QUOTE(Amura @ 2009 03 19, 19:22)

kokia grazi aguonu pieva... wub.gif  rolleyes.gif



dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 03 19, 17:59)
sveikutes, zaviuosi jusu kuribingumu wink.gif gal galima rasti informacijos kaip visa ta grozi padaryti? nes cia tik darbeliai rodomi o nuo ko pradeti tai net neisivaizduoju  blush2.gif


Informacijos padeda surasti visagalis Googlas.. cool.gif ..Įvedi žodelį dekupažas ir info pilna..Va vienas iš daugelio surastų puslapiukų apie dekupažą, kuriame labai glaustai ir aiškiai viskas išdėstyta..visa pradžia, darbas, priemonės..Prašau: DEKUPAŽAS.. 4u.gif
Atsakyti
Noriu parodyti pirmą bandymą ant lėkštės(nu už foto tai pardon blush2.gif ):
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 03 19, 20:26)
bigsmile.gif Nu jau lygumas nesvietiskas, net neidomu, kad nera prie ko prisikabint, nors kokia banga butum padariusi...fain dėžikė mirksiukas.gif
Papildyta:

Va dar kaip galima glamzyt...mano "glamzymo"stiliukas kitoks biggrin.gif , tavo grazesnis...jamu ideja...grazu thumbup.gif

Matai kaip, idomu bus pamatyt tavaji stiliuka, kazkaip neuzfiksavau smile.gif

QUOTE(Amura @ 2009 03 19, 21:22)
Labai grazu, iskas patiko ir nieko neuzkliuvo  thumbup.gif   wub.gif
Dziuga nu laikrodis tavo tai  thumbup.gif   wub.gif
kokia grazi aguonu pieva... wub.gif  rolleyes.gif
Papildyta:
Estete idomi tavo arbatine  bigsmile.gif  o glamzyta servetka atrodo  thumbup.gif

Aciu, jau norejosi kazko kitokio, atsinaujinti smile.gif
Pamirsau pasakyt... Grite - lekste man patinka, ant mano lentynos labai ziuretusi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo estetė: 19 kovo 2009 - 22:26
QUOTE(grite @ 2009 03 19, 22:05)
Noriu parodyti pirmą bandymą ant lėkštės(nu už foto tai pardon blush2.gif ):
user posted image

Man tai viskas gražu...Rytoj važiuosu namučių ir pabaigsiu pirmuosius savo darbelius.O jau servetėlių nusipirkau - jei turėčiau milijoną, dar daugiau būčiau nusipirkus..Bet ryžiniu popieriaus menu nusivyliau - labi jau primityvūs kai kurie piešiniai.. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(estetė @ 2009 03 19, 22:24)
Matai kaip, idomu bus pamatyt tavaji stiliuka, kazkaip neuzfiksavau smile.gif
Aciu, jau norejosi kazko kitokio, atsinaujinti smile.gif
Pamirsau pasakyt... Grite - lekste man patinka, ant mano lentynos labai ziuretusi  rolleyes.gif

O kur tokių medinukų (na mane domina skrynelės, bet kur buvau, tai nemačiau)?
Atsakyti
QUOTE(ramushka @ 2009 03 19, 10:37)
tu taip nesinervyk....tavo siuvinetas darbelis bus dau daugiau pagerbtas jei tu jam dar pasparteli idetum....nes dekoruotas remelis gali ji uzgosti tai kuo daugiau pasparto tuo geriau matosi ir remelis ir darbelis jame, o tokiu pasparteliu gali gatavu nusipirkti kokioj foto pardej...ermitaze .....ir kt

Sveikutės mergučios, darbuojatės??? Šaunuolytės, gražu žiūrėti thumbup.gif
O aš šiandien visai neprisėdau, gi lėkėme į lenkus apsishopinti kaip sakoma lotuliukas.gif Ko tik ten nėra ir kainos thumbup.gif Pirmą kartą važiavome, bet kaip ir lietuvoje jaučiausi, vieni lietuviai. Kitu kartu kai važiuosiu, tai sakiau neskubėsiu ir jau rankdarbių bei panašių į senukus parduotuvių pasiieškojau, tai sakiau savo darbeliams priemonių reikės pasiieškoti ax.gif Žodžiu, meniniai dalykėliai turėjo palaukti, tikiuosi rytoj atsigriebsiu.
ramushka , dėl pasporto ir aš mąsčiau, bet į šitą rėmelį tai jis nei per kur netilptų, tad jau susitaikiau su tuo, jog reikės ieškoti kito rėmelio, jei nerasiu tip top, pirksiu didesnį ir dėsiu pasportą. Labai ačiū už patarimą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jennifer: 20 kovo 2009 - 00:48
QUOTE(estetė @ 2009 03 19, 23:24)
Matai kaip, idomu bus pamatyt tavaji stiliuka, kazkaip neuzfiksavau smile.gif

lotuliukas.gif Sitaip glamziau, sitaip glamziau, kad net nesimato: mano puse "vistos"lenteles ale glamzyta.Keli psl.atgal yra arba mano parase pasiziurek mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 20 kovo 2009 - 07:41
QUOTE(grite @ 2009 03 19, 23:05)
Noriu parodyti pirmą bandymą ant lėkštės

O cia tiesioginis ar atvirkstinis dekupazas, kazkaip neiziuriu...tik matau, kad visai grazu mirksiukas.gif
Atsakyti