Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvybės draudimas

QUOTE(JaunaMamyte @ 2011 09 27, 20:35)
Klausykit merginos, mano dukrele  susilauze nosi, turejau draudimo sutarti Ergo, bet kai paskambinau savo vadybininkui sako, kad labai ilgai uztruks ismoku mokejimas ir pan. tada sumasciau pati nuvaziuoti i kompanija, o galiausiai negavau nei ismokos nei nieko, dabar galvoju ka daryti, nes draudimo vaikui noriu. Gal turite ka patarti?? Tuo paciu mano sesej gime mergyte. Jai draudima irgi noretume padaryti, gal zinot geriausias imones kur apdraustu vaikuti iki 1m??? Buciau dekinga!

Ps. pamenu mama mane pacia draude, dal tais gudziais rublio ir talono laikais, tai kazka gavau:) galejau sukneliu nusipirkti, buvta Vilniui issinuomot:)) visai neblogai.. Galvoju, kad ir savo vaikam pastiprinti butu neblogai:)

Pirmiausia klausimas. Ar turite mediku pazyma apie sulauzyta nosi? Nezinau ar tokiais atvejais rentgenu sviecia ar ne, bet luzio nuotrauka labai padetu. Ir ar tame polise jusu dukra yra apdraustoji? Tai va, paskambinate bendruoju ergo numeriu, pranesate apie ivyki, paklausines keleta klausimu, atsius pabaigti pildyti tam tikra forma, kuria nusiusite jiems pastu kartu su mediku isvadomis. Jei ivykis draudiminis - ismoka turetumete gauti per keleta savaiciu.

Vaikus iki vieneriu metu nuo nelaimingu atsitikimu siuo metu draudzia tik Lietuvos Draudimas. Nemokamai. Cia ju tokia lojalumo akcija.

Siaip turiu labai gera patirti su Lietuvos Draudimu ir Ergo. Del ismoku nesikabinejama ir labai greitai pinigus perveda. Su Compensa galite kibti, nes jie neturi zalu administravimo Lietuvoje - visi dokumentai siunciami i Austrija... Todel ismokos gali laaaaaabai veluoti. BTA irgi gera kompanija nelaimingu atsitikimu draudimo srityje, apie Gjensidige irgi nusiskundimu dar negirdejau.
Papildyta:
QUOTE(Karusia @ 2011 09 23, 11:53)
gal galite pasidalyti informacija - kurios bendrovės siūlo draudimą nuo traumų (vaikui) be investicinio arba kauopiamojo draudimo?

Jei neitraukiant pacio gyvybes draudimo - visos Lietuvoje veikiancios.
Atsakyti
svikos mamytes smile.gif neseniai apsidraudziau ERGO kaupiamuoju draudimu ir jauciuosi daug saugiau.
kadangi gavusi sutarti jau iskato zinau kokia bus garantuota sukaupta suma ir prie tos sumos + pevirsis. Ir tuo paciu vaikui suteikta nelaimingu atsitikimu apsauga, o kaip mamytei dar prie nelaimingu atsitikimu apsaugos yra ir dar dvi stiprios apsaugos , tai kritiniu ligu apsauga ir darbingumo netekimo apsauga.
Ir uz visa tai moku tik 155 lt i menesi is kuriu didzioji dalis eina i kaupimo saskaita.
Svarbu tai kad tai ne investicinis kaupimas ir mano pinigeliai nieku neprapuls smile.gif
Atsakyti
Nenoriu nieko blogo pasakyti apie ERGO, bet aldute27 noriu paklausti ar tiksliai zino ka ir kokiom sumom apsidraudet? Kiek is tu 155 lt nueina traumu apsaugoms? Jei labai maza suma metams isskaiciuojama, tai ir apsaugos labai mazos. Pasiziurekit ant poliso kas parasyta. Jei traumos apdraustos kokiu 7000 Lt, tai paskaiciuokit , jei luztu ranka, tai gautumetapie 400 litu, ar tikrai Jums padetu tokia suma. Nuo traumu apsauga maziausiai 20 000 Lt turetu buti, tuomet luzus kaului gautumet niormalia suma. smile.gif
Be to ERGO draudime yra tik kaulu luziai, o Compensoje yra ir isnytimai, be to prie traumu pridedamas ir netiketas infarktas ar insultas.
Taip, kad siulau niekada nepulti i pirmos pasitaikiusios kompanijos "glebi", reiktu bent keliose imonese issiaiskinti ka siulo.
Kam idomu galiu nemokamai pokonsultuoti, zydruna.radzeviciene@compensa.lt
Atsakyti
Dekui merginos, radau visai gera puslapi www.gyvybesdraudimogidas.lt
Pati paskaiciau, ishsiaiskinau ko noriu, viskas aisku. Jeigu nori galima paskambinti nemokamai konsultacijai telefonu arba forma uzhpildai, visus klausimus atsake, ziuresim kaip bus toliau, bet kolkas patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(aldute27 @ 2011 10 02, 18:13)
svikos mamytes  smile.gif  neseniai apsidraudziau ERGO kaupiamuoju draudimu ir jauciuosi daug saugiau.
kadangi gavusi sutarti jau iskato zinau kokia bus garantuota sukaupta suma  ir prie tos sumos + pevirsis. Ir tuo paciu vaikui suteikta nelaimingu atsitikimu apsauga, o kaip mamytei dar prie nelaimingu atsitikimu apsaugos yra ir dar dvi stiprios apsaugos , tai kritiniu ligu apsauga ir darbingumo netekimo apsauga.
Ir uz visa tai moku tik 155 lt i menesi is kuriu didzioji dalis eina i kaupimo saskaita.
Svarbu tai kad tai ne investicinis kaupimas ir mano pinigeliai nieku neprapuls  smile.gif


investicinis nera blogai. Tik jam reikia arba patikimo draudimo vadybininko - kuris neprapuls tik pasirasisu sutarti (kas dazniausiai ir buna), arba paciam gerokai dometis.
O garantuotos palukanos tai paprastai buna koki 2.5 - 3 % - bet pamastykit - kad tai tik infliacijos procentas. Apsaugas turesit - tas labai saunu - bet kaupimas mazas - tik apsisaugojimas nuo infliacijos.
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2011 09 17, 22:47)

-investiciniai draudimai neturėtų būti baubas, ypač jauniems žmonėms- nes investavimo laikotarpis didžiulis ( paprastai apie 40-45 metus), bet reikia turėti bent pradinių investavimo žinių, domėtis tuom, o šeimoms su vaikais ir su paskolomis pirmąjį draudimą geriau rinktis garantuotų palūkanų, o vyrams ( dažniausiai jie labiau linkę rizikuoti) vėliau pasidaryti papildomai- investicinį.
ir t.t., ir pan.




Viska jus teisingai destote, tik su siuo teiginiu nesuprantu.
Pirma draudima rinktis garantuotu palukanu - o vyrams veliau appildomai investicini KAM ??
KAm reikalingi 2 draudimai vienam zmogui?
KAm dubliuoti apsaugas jei jos teisingai parinktos. ???????
KAm draudimo bendrovei moketi dvigubai mokescisu isigyjant vienam zmogui 2 sutartis ?? (juk nepaneigsite kad kiekviena draudimo bendrove savo dali atsiima gana solidzia)
Atsakyti
QUOTE(fasion149 @ 2011 10 05, 19:40)
Viska jus teisingai destote, tik su siuo teiginiu nesuprantu.
Pirma draudima rinktis garantuotu palukanu - o vyrams  veliau appildomai investicini KAM ??
KAm reikalingi 2 draudimai vienam zmogui?
KAm dubliuoti apsaugas jei jos teisingai parinktos. ???????
KAm draudimo bendrovei moketi dvigubai mokescisu isigyjant vienam zmogui 2 sutartis ?? (juk nepaneigsite kad kiekviena draudimo bendrove savo dali atsiima gana solidzia)


čia aš turėjau omenyje ne vienam žmogui, o šeimai wink.gif
Šeimoje pirma sutartis gali būti (jokiu budu neprivalo) garantuotų palūkanų, o kita- investicinė wink.gif Abiem sutartimis draudžiami du žmonės-mama ir tėtis, ir atitinkamai padalinamos apsaugos, arba jas galima sukrauti į vieną sutartį smile.gif
Čia buvo pavyzdžiu papasakotas mano šeimos pasirinktas taupymo būdas- kaip taupyti, turėti senatvėje, sukaupti vaikams mokslams ir dar turėti visas apsaugas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2011 10 05, 22:43)
čia aš turėjau omenyje ne vienam žmogui, o šeimai wink.gif
Šeimoje pirma sutartis gali būti (jokiu budu neprivalo) garantuotų palūkanų, o kita- investicinė wink.gif Abiem sutartimis draudžiami du žmonės-mama ir tėtis, ir atitinkamai padalinamos apsaugos, arba jas galima sukrauti į vieną sutartį smile.gif
Čia buvo pavyzdžiu papasakotas mano šeimos pasirinktas taupymo būdas- kaip taupyti, turėti senatvėje, sukaupti vaikams mokslams ir dar turėti visas apsaugas  4u.gif


mes turim paskola, - as dar 100 % neapsisprendziau, bet planuoju visiems 3 rasytis investicini draudima.

Garantuotos palukanos man atrodo tiems zmonems kurie nieko nesidomi ir nenori dometis apie investavima. Toks nenoras man atrodo ypatingai neatsakingas savo ir savo seimos atzvilgiu - nes siais laikais tiesiog nesukaupsi pinigu kad ir tai paciai pensijai jei nesugebesi ju idarbinti teisingai.
O du zmones su viena sutartimi - taip pat blogis 4u.gif
Sitos sutartys - draudimai - ilgalaikiai. Jie yra paveldimi. Kaupiami pinigai pensijai. O garantuoti kad tu tuo antru zmogumi sulauski pensijos juk tikrai negalima.
As sakyciau jei jau seima rasosi dvi sutarti tai - tai jokiu budu negalima dvieju zmoniu sukrauti i viena sutarti. Nebent vaika. Nu nebent jau labai taupoma ir norima apsidrausti uz viena imoka du zmones.
Atsakyti
Kokius fondus rekomenduojate rinktis, o apsidraude renkasi siuo metu ??? LAbai butu isgirsti nuomones .
Atsakyti
na as galvoju su savo vyru sulaukti senatves, jei galvociau kitaip- apskritai nebuciau tekejusi. ax.gif o jei jau ir nutiktu kazkas tokio, kad tektu issiskirti- juk naudos gavejus galima keisti bet kada, bet mano atveju keisti nieko nereiktu- abiejose sutartyte naudos gavejai mirties atveju vaikai 4u.gif 4u.gif ir dar- nerasiau, kad mes su vyru turime viena sutarti. Mes turime dvi- viena vyrui, kita man, ir atisinkamai per sutartis padalintos apsaugos vaikams 4u.gif

investicinis nera blogai. Bet ne visi gali skirti pakankamai laiko, o svarbiausia- neturi pakankamai ziniu, kad tiesiogiai galetu patys dalyvauti investavime- keisti fondus, reaguoti i rinkos pokycius ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinka*: 06 spalio 2011 - 09:44
QUOTE(fasion149 @ 2011 10 06, 09:07)
Kokius fondus rekomenduojate rinktis, o apsidraude renkasi siuo metu ??? LAbai butu isgirsti nuomones .

Visos draudimo kompanijos turi savo investicinių krypčių sarašus. bent jau pas mus, galima rinktis iki 5 krypčių. Manau, kad šiuo klausymu turi konsultuoti draudikas. Darydamas sutartį, draudikas turėtų išsiaiškinti kokios investicijos šiu metu palankiausios ir bent pora kartų per metus, turėtų informuoti savo draudėją apie pokyčius. Tik nereikia pamiršti, kad keičiant investavimo kryptis šiek tiek pinigų prarandama, nes esamos akcijos parduodamos, ir perkamos naujos.
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2011 10 05, 22:43)
čia aš turėjau omenyje ne vienam žmogui, o šeimai wink.gif
Šeimoje pirma sutartis gali būti (jokiu budu neprivalo) garantuotų palūkanų, o kita- investicinė wink.gif Abiem sutartimis draudžiami du žmonės-mama ir tėtis, ir atitinkamai padalinamos apsaugos, arba jas galima sukrauti į vieną sutartį smile.gif
Čia buvo pavyzdžiu papasakotas mano šeimos pasirinktas taupymo būdas- kaip taupyti, turėti senatvėje, sukaupti vaikams mokslams ir dar turėti visas apsaugas  4u.gif


As is sito pasakymo supratau, kad rekomenduotumete dviems zmonems - viena sutarti.

QUOTE(Dinka* @ 2011 10 06, 11:43)
na as galvoju su savo vyru sulaukti senatves, jei galvociau kitaip- apskritai nebuciau tekejusi.  ax.gif  o jei jau ir nutiktu kazkas tokio, kad tektu issiskirti- juk naudos gavejus galima keisti bet kada, bet mano atveju keisti nieko nereiktu- abiejose sutartyte naudos gavejai mirties atveju vaikai  4u.gif  4u.gif ir dar- nerasiau, kad mes su vyru turime viena sutarti. Mes turime dvi- viena vyrui, kita man, ir atisinkamai per sutartis padalintos apsaugos vaikams  4u.gif

investicinis nera blogai. Bet ne visi gali skirti pakankamai laiko, o svarbiausia- neturi pakankamai ziniu, kad tiesiogiai galetu patys dalyvauti investavime- keisti fondus, reaguoti i rinkos pokycius ir t.t.


Ir as labai to tikiuosi (sulaukti kartu senatves) - bet kai matai kartais aplinkiniu pavyzdzius - sulaukus vidutinio amziaus kai trenkia seimose slapimas lotuliukas.gif i smegenis visai be priezasties doh.gif - tai jau bijau garantuoti - kad manes tai jau tikrai neliecia.
NAudos gaveja galima keisti - bet mirtis - cia jau blogasis variantas. Tokiu atveju manau kad nei vienas tevas nenuskraius savo vaiko.
Ir po mirties vieno is apdraustuju - antras lieku juk be apsaugos. Nezianu bent jau bendroves - kad butu kitaip.
Ir isivaizduokite pvz - vyras yra draudejas, moka pinigus ir valdo visa situacija. Jis keicia naudos gavejus, sumas, procentus ............. VAt eme viena diena budamas 50 m ir susirando - kita jauna grazia ir patampa ji naudos gaveja - ir ........

As manau taip - kad ir kokia meile yra siandien - pensijos kaupimu kiekvienas is sutuoktiniu turi rupintis kiekvienas atskirai. Sutartys atskiros turi buti. 4u.gif Nu juk savo paties labui. 4u.gif

O su tuo investavimu - didziausia beda ir yra, kad mums visiems truksta svietimo. Ziauriai. Ir jei esi dirbantis - tiesiog nelieka laiko salia darbo, vaiku dar gilintis i visiskai svetima ir tikrai sudetinga sriti. Bet dabar toks laikmetis - tik zinodamas ka darai sukaupsi solidzias sumas is kuriu gyvensi kazkada.

Atsakyti