Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

QUOTE(W*S:* @ 2009 03 16, 21:02)
As norejau paklaust ar darant siuos pratimus pilvo presui jis apmazejo, matosi kokie nors rezultatai? as darau jau savaite ir man atrodo kad kaip tik padidejo pilvas ir svoris..

Per savaitę pilvukui įtakos tikrai mažai. Su presu dirbti gali tekti iki kelių metų mirksiukas.gif Čia ne rankos ir net ne šiknutė. Nes riebalų nusiurbimo operacijos pilvo srityje yra sudėtingiausios. Tokie jau tie pilvukai doh.gif
Atsakyti
As sportuoju jau beveik menesi. Nors pilvukas dar nemazas likes, jauciasi, jog stipreja raumenukai ir oda tvirteja thumbup.gif Aisku, dar dirbt ir dirbt doh.gif
Atsakyti
As darau 3 savaites ir jauciu kad stipreja pats presas, o riebaliuku tai tikrai dar nesumazejo cool.gif
Atsakyti
2 savaites sąžiningai kasdien sportuoju, noras tik didėja, ryžtas taip pat, vakar pastebėjau, jog sėdimoji daug tvirtesnė ir stangresnė, o nuo juosmens 5 cm sumažėjo apimtis (nuo klubų ir kojų po 2 cm) thumbup.gif Pasimatavau grynai iš smalsumo, kaip ten su tomis apimtimis yra, nes svoris nekinta. Likau labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2009 03 17, 11:29)
2 savaites sąžiningai kasdien sportuoju, noras tik didėja, ryžtas taip pat, vakar pastebėjau, jog sėdimoji daug tvirtesnė ir stangresnė, o nuo juosmens 5 cm sumažėjo apimtis (nuo klubų ir kojų po 2 cm) thumbup.gif Pasimatavau grynai iš smalsumo, kaip ten su tomis apimtimis yra, nes svoris nekinta. Likau labai patenkinta biggrin.gif

sunkiai dirbi todel ir rezultatai akivaizdziai matosi thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2009 03 17, 10:36)
sunkiai dirbi todel ir rezultatai akivaizdziai matosi  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


drinks_cheers.gif Ačiū drinks_cheers.gif Visoms to paties mirksiukas.gif
Atsakyti
Man kol kas sunkiausia pilvo presui ax.gif Daug pastangų kainuoja ir sėdmenims, bet čia lengviau. Apatinė pilvo preso dalis apskritai sutvarkoma sunkiausiai verysad.gif Bet stengiamės, juolab, kad rezultatai nors ir nedideli pradeda jaustis pakankamai anksti thumbup.gif
Atsakyti
O aš per tas moteriškas bėdas atidėliojau ir apleidau mankštelę šitą verysad.gif Negerietė doh.gif Bet va jum visom oficialiai pasižadu nuo rytojaus vėl kibt į darbą. Dar prijungsiu lanką ir kremukus visokius, kad atsigriebt už tą savaitę lotuliukas.gif Ech, kokia tinginaitė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naujokė--: 17 kovo 2009 - 15:24
QUOTE(naujokė-- @ 2009 03 17, 14:23)
O aš per tas moteriškas bėdas atidėliojau ir apleidau mankštelę šitą  verysad.gif  Negerietė  doh.gif  Bet va jum visom oficialiai pasižadu nuo rytojaus vėl kibt į darbą. Dar prijungsiu lanką ir kremukus visokius, kad atsigriebt už tą savaitę  lotuliukas.gif  Ech, kokia tinginaitė  doh.gif

na savaitgaliaias as ir nedarau,uztenka ir 5 kartu.Duodu pailset raumenims biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naujokė-- @ 2009 03 17, 16:23)
O aš per tas moteriškas bėdas atidėliojau ir apleidau mankštelę šitą  verysad.gif  Negerietė  doh.gif  Bet va jum visom oficialiai pasižadu nuo rytojaus vėl kibt į darbą. Dar prijungsiu lanką ir kremukus visokius, kad atsigriebt už tą savaitę  lotuliukas.gif  Ech, kokia tinginaitė  doh.gif

Laukiam sugrįžtant 4u.gif
Atsakyti
Sportuoju nuosirdziai jau kokias 3 savaites - pilvo presiukui, o paskui uzpakaliukui, prisilaikau su maistu. Tai zinokit, siandien pasimatavau apimtis ir net pati nustebau - liemuo minus 2 cm, uzpakaliukas - minus 1 cm. biggrin.gif Uzejo noras toliau sportuoti, idomu, kas cia bus toliau...
Atsakyti
O gal kas nors netycia dar kokiu efektyviu pratimuku pilvo presui turite? Siuos darau kasdien, bet noretusi ivairoves 4u.gif
Atsakyti