Įkraunama...
Įkraunama...

Pratimai - 8 minutes

QUOTE(smilgeleee @ 2009 05 11, 09:05)
Aga biggrin.gif ,as tai visai apsileidau,na niekaip nebeiseina prisiversti pasportuoti ax.gif  doh.gif

pas mane irgi tas pats tinginiavimo antpludis doh.gif , bet mes turim viena kita palaikyti ir skatinti sportuot mirksiukas.gif , tad vakare po darbu pasigirsim kaip sauniai jauciames po sporto biggrin.gif
Atsakyti
Atėjau su beržine koše visoms biggrin.gif Aš nieko neapsileidau, netingiu, sportuoju toliau, sau baisiai patinku biggrin.gif Tik tempimo pratimus ne visada darau, dėl laiko trūkumo. Plius dar dviračiu važinėjuosi, kai yra geras oras ir laiko yra. Birželis ne už kalnų, dirbam dirbam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisla @ 2009 05 11, 12:05)
Atėjau su beržine koše visoms biggrin.gif Aš nieko neapsileidau, netingiu, sportuoju toliau, sau baisiai patinku biggrin.gif Tik tempimo pratimus ne visada darau, dėl laiko trūkumo. Plius dar dviračiu važinėjuosi, kai yra geras oras ir laiko yra. Birželis ne už kalnų, dirbam dirbam bigsmile.gif


Kaip aš tau pavydžiu.. O aš prisiverst negaliu verysad.gif
Atsakyti
Nagi merginos NEPASIDUODAM!!!
Aišku pavasarį, vasarą judam daugiau ir tai tikrai kažkiek kompensuoja, bet jei yra "problematiškų" vietų kūno formose-jas reikia atskirai tvarkyti. Dviračiai, bėgiojimas, vaikščiojimas savaime yra pagirtina ir yra superinė kardio programa bendrai savijautai. O šitie pratimukai, kaip matėm iš praeito mėnesio matavimosi lentelės- duoda gerų rezultatų smile.gif
Taigi neapsnūstam 4u.gif

Atsakyti
Rezultatu tai tikrai yra .... Siandien butinai bandysiu sportuot, kita savaite isvaziuoju ilsetis reikia gi graziai buti biggrin.gif
Atsakyti
Man asmeniškai sunkiausia pradžioje būna, bet kai aš jau prisiverčiu sportuoti, sveikai maitintis, naktimis nevalgyti ir maždaug porą savaičių be perstojo taip darau, paskui būna lengva. Tiesiog, tampa įporčiu ir tiek mirksiukas.gif

Tai jau tikrai, kažkas persistengė blink.gif
Atsakyti
O, pratuštėjo smile.gif
Na, mergytės, ar sportinotės šiandien?
Aš tai ne.. Rytoj pasižadu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2009 05 11, 20:35)
O, pratuštėjo smile.gif
Na, mergytės, ar sportinotės šiandien?
Aš tai ne.. Rytoj pasižadu smile.gif

as tai vakar vakare valandziuke padirbejau fitness4.gif
Atsakyti
ech, apleidau ir aš sportą.. Sportavau jau mėnesį pagal 8minutes ir dar tokį dvd turėjau įvairių pratimų, tai raumenukai taip gražiai paryškėjo, presiukas sutvirtėjo, koju formelė irgi pagerėjo.. ax.gif o dbr jau visa savaitė kaip neprisiverčiu nieko daryt.. schmoll.gif na gal šiandien pasiryšiu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesssija @ 2009 05 11, 15:20)
Rezultatu  tai tikrai yra .... Siandien butinai bandysiu sportuot, kita savaite isvaziuoju ilsetis reikia gi graziai buti  biggrin.gif

Va va smile.gif Tikslas labai kilnus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merkina @ 2009 05 13, 19:02)
Va va  smile.gif Tikslas labai kilnus  4u.gif

Joo, bet laiko sportui taip ir neatsirado doh.gif
Atsakyti
ir aš jau bandau daryt 8 minutės bent pilvo presui,nu ale dzieve dzieve ko tais man labai jau sunkiai sekasi ne taip jau čia lengva kaip atrodo pažiūrėjus treniruote,o aš galvojau showoff.gif
Atsakyti