Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiška produkcija iš Lenkijos

OT.
O gal kas zinote, kur Kaune juosteliu nitratams tikrinti galima nusipirkti? Ir dar- o kaip ten tikrinti reikia, kur ta juostele deti, ar prapjauti ir kazkaip i vidu ar kaip kitaip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 06 02, 09:36)
OT.
O gal kas zinote, kur Kaune juosteliu nitratams tikrinti galima nusipirkti? Ir dar- o kaip ten tikrinti reikia, kur ta juostele deti, ar prapjauti ir kazkaip i vidu ar kaip kitaip? blush2.gif

Aš Senukuose eu pirkus, viskas ten parašyta bus 4u.gif Ir kaip tikrinti ir kokios normos yra kokiom daržovėm ir vandeniui, yra pirkt skitingi kiekiai tų juostelių, man rodos už vieną gaunas du litukai, bet gal klystu senai pirkau unsure.gif prapjauni norima daržovę, pridedi juostelės galą, prispaudus palaikai kiek tais sekundžių, nepamenu kiek gal 10, juostelė nusidažo kokia tai spava ir vertini rezultatą, žodžiu ten viskas bus parašyta kaip daryt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 02 birželio 2009 - 11:51
QUOTE(Saulužė @ 2009 06 02, 12:49)
Aš Senukuose eu pirkus, viskas ten parašyta bus 4u.gif Ir kaip tikrinti ir kokios normos yra kokiom daržovėm ir vandeniui, yra pirkt skitingi kiekiai tų juostelių, man rodos už vieną gaunas du litukai, bet gal klystu senai pirkau unsure.gif prapjauni norima daržovę, pridedi juostelės galą, prispaudus palaikai kiek tais sekundžių, nepamenu kiek gal 10, juostelė nusidažo kokia tai spava ir vertini rezultatą, žodžiu ten viskas bus parašyta kaip daryt 4u.gif

notworthy.gif Labai labai aciu! 4u.gif Eisiu ieskoti juosteliu- o labiausiai knieti paziureti darzoves is savo kaimuko- kur jau tikrai niekas nieko nepila.Nu paziuresim! wink.gif
Atsakyti
Nežinau, man tai su tom juostelėm nelabai išeina patikrinti - kai kurios daržovės turi mažai skysčio, tai sunku sudrėkinti, o po to kiek matavau, tai visos juostelės rodo nulį nitratų, nors pirkau obuolius iš parduotuvės. Ar čia tikėti kad lietuviški obuoliai iš Iki visai neturi nitratų? Nudažė tik vanduo šiek tiek iš šulinio
Atsakyti
o tai kokiam skyriuje ju ieskoti?
Atsakyti
QUOTE(saulele xs @ 2009 03 25, 13:37)
galit mane metyt pomidorais  smile.gif pasakysiu jums apie Lietuviska ekologija, tikiu kad yra saziningu ukininku bet tai vienetai, pati gyvenu salia ekologiso ukio,
tai zinokit baisu man darosi, varo trasikes, kaip reikiant, nes kitaip kas 2-3 metus obelis ispjaut tektu, taige Lenkiska nesiskiria niekuo nuo musiskiu prekiu, drebia purva, psihologiskai taip veikia zmones, kad atseit jau musu Lt geresnes maisto prekes, nesamone,...


O jus buvot nuėjus i tą šalia jūsų esantį eko ūkį ir pasiteiravot kuom jie trešia, pačiupinėjot, nešėt i laboratorija ištirti???
Juk nebūtinai tręšia cheminėmis ir nuodingomis trąšomis... Gali būti, kad ekologiškomis..., kaip ir turėtų būti mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkaip matau uzvirusi diskusija ne i tema blink.gif

Taigi vel apie Lenkija: buvau suvalkuose parduotuvej zdrowa zywnosc: nu labai patiko thumbup.gif ten labai didelis pasirinkimas kruopu: pvz yra gal 10 aviziniu kruopu rusiu, ivairiu firmu. pirkau kukuruzu kruopu - tokiu LT nemaciau arba nekrito i akis. Yra gana nebrangiai eko cukraus, druskos, prieskoniu: pvz visi prieskoniai sveriami po 100gr ir kainuoj po 3zlotus doh.gif yra visokiu tofu, pastetu, milteliu - visko visko, kad net neaisku kas per produkai, o parasyta tai lenkiskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2009 06 03, 16:30)
O jus buvot nuėjus i tą šalia jūsų esantį eko ūkį ir pasiteiravot kuom jie trešia, pačiupinėjot, nešėt i laboratorija ištirti???
Juk nebūtinai tręšia cheminėmis ir nuodingomis trąšomis... Gali būti, kad ekologiškomis..., kaip ir turėtų būti mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif ,taigi ,kad reiketu pasidometi kad yra trasu,kuriomis galima tresti ekologiskuose ukiuose,tik jos skiriasi nuo yprastu,o tik poto skelbti ,kad kaimynai nesilaiko taisykliu.
Atsakyti
QUOTE(Laukugelele @ 2009 06 04, 02:42)
Kazkaip matau uzvirusi diskusija ne i tema  blink.gif

Taigi vel apie Lenkija: buvau suvalkuose parduotuvej zdrowa zywnosc: nu labai patiko  thumbup.gif  ten labai didelis pasirinkimas kruopu: pvz yra gal 10 aviziniu kruopu rusiu, ivairiu firmu. pirkau kukuruzu kruopu - tokiu LT nemaciau arba nekrito i akis. Yra gana nebrangiai eko cukraus, druskos, prieskoniu: pvz visi prieskoniai sveriami po 100gr ir kainuoj po 3zlotus  doh.gif yra visokiu tofu, pastetu, milteliu - visko visko, kad net neaisku kas per produkai, o parasyta tai lenkiskai  smile.gif

Reiks ir man aplankyt ta parduotuve.Ar ten tik maisto produktai?
Atsakyti
QUOTE(rimule @ 2009 06 02, 18:29)
Nežinau, man tai su tom juostelėm nelabai išeina patikrinti

Man viskas gavos, tikrinau vandenį, bulves, agurkus, dar kažką, bet tokių lapinių daržovių kur sunku patikrint tai ne, ai tiesa aš jas laikiau ilgiau nei parašyta, na, kad tikrai sudrėktų rolleyes.gif

QUOTE(inga77 @ 2009 06 03, 12:05)
o tai kokiam skyriuje ju ieskoti?

Senukuose man atrodo santechnikos skyriuj gulėjo unsure.gif

QUOTE(Laukugelele @ 2009 06 04, 02:42)
pirkau kukuruzu kruopu - tokiu LT nemaciau arba nekrito i akis.

Yra pora, bet neekologiškos smile.gif

Viskas čia pas mane gaunas ne į temą blush2.gif
Atsakyti
Atnaujinsiu tema, nes paciai tai aktualu.
Neseniai buvau Bialystoke, pakeliu tikrai maciau reklama prie ukio, kad prekiauja rukyta eko mesa (nebuvau ten)
O parduotuviu kaip ir nezinau kur ieskot. Tiesa PC Auchan maciau bio maisto skyreli, aisku puoliau prie jo, ale pamaciau Fit batoneliu ir supratau, kad reiktu nemazai laiko, kol atrinkciau tikrai eko prekes, plius asortimentas nematytas...ai nusispjoviau ir isejau
Atsakyti
Paskaicius visa skyreli siek tiek nusivyliau, nes naudingos info beveik nulis, o barniu.... Siulau geriau nieko nerasyti nei gincytis.
Atsakyti