Įkraunama...
Įkraunama...

Inkstų policistozė arba multicistozė

su Gimtadieniu Igną wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamikes,
su artejancioms sventemis visas:)smile.gifsmile.gif
kaip gyvenat? nei viena nesilanko cia, visi sveiki, laimingi auga, uzsieme savais rupesciais:)
Fixa, kaip jusu Ignas auga, einat i darzeli? ar kalba jau Ignas? ka Kaledu senelio paprase....Mano sunus tai LEGO laukia is Kaledu senelio...i eglutes labai laukia, rytoj jau pirksim ir puosim:)
Parasykit ir visos kitos mamytes, kaip auga jusu vaikuciai, turedami viena inkstuka.
Susirasysim:)

Atsakyti
QUOTE(Namastė @ 2009 12 18, 10:20)
Sveikos mamikes,
su artejancioms sventemis visas:)smile.gifsmile.gif
kaip gyvenat? nei viena nesilanko cia, visi sveiki, laimingi auga, uzsieme savais rupesciais:)
Fixa, kaip jusu Ignas auga, einat i darzeli? ar kalba jau Ignas? ka Kaledu senelio paprase....Mano sunus tai LEGO laukia is Kaledu senelio...i eglutes labai laukia, rytoj jau pirksim ir puosim:)
Parasykit ir visos kitos mamytes, kaip auga jusu vaikuciai, turedami viena inkstuka.
Susirasysim:)


labos labos,

visai mūsų temukė apmirus, bet tai reiškia, kad visi gerai gyvena thumbup.gif

mes irgi gerai gyvenam, šiandien man darbe balius drinks_cheers.gif thumbup.gif Ignas į darželį vaikšto, miega ir valgo ten gerai, viskas normaliai thumbup.gif kalbėt dar nekalba, tik savo kalba varo, nors aš suprantu ko nori biggrin.gif o ir jis viską supranta ko noriu, ką sakau, susikalbam biggrin.gif

dėl dovanų dar nežinau, žiūrėsim, dar nieko nesugalvojom, antradienį darželį eglutė bus, tai visi vaikai gaus vienodas dovanas, bus Kalėdų senelis, tikiuosi bus smagu ir vaikai jo nebijos ax.gif

namie eglutę jau esam pasipuošę, Ignas labai noriai dlayvavo jos puošime, žaisliukus kabino, o ir dabar kas vakarą vedasi mus sėsti prie eglutės ir kartu žaidžiam wub.gif

kaip kitos mamytės ir vaikučiai gyvena? kur šventes ruošiatės sutikti? kaip švęsit?
Atsakyti
mums viskas gerai.
jokio diskomforto dėl to, kad pas mažiuką tik vienas ikstas.
kažkaip galvoju tik apie maistą reik labiau gal pasidomėti. nors kreatininas normalus..
įdomu kas labiau apkrauna ikstus, nes jis jau vis labiau ir labaiu mūsų visokiį maistą valgo - patinka kečiupai, marinuoti, rauginti dalykai... aš stengiuosi riboti, bet gal neverta g.gif

kalba viską jau. nors jam 1.9 men. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs Shirley: 18 gruodžio 2009 - 14:36
jūsų vaikų nėra paakiai patinę?
maniškis geria labai daug skysčių, sakau gal tas vienas ikstukas nespėja kažkaip darbuotis, ir dėl to paakiai patinę? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs Shirley @ 2009 12 20, 20:15)
jūsų vaikų nėra paakiai patinę?
maniškis geria labai daug skysčių, sakau gal tas vienas ikstukas nespėja kažkaip darbuotis, ir dėl to paakiai patinę?


labukas,
na mano sunui tai nera patinusiu paakiu, bet jis ir negeria daug, reikia ,kariauti" kad isgertu, visai nemegsta daug gerti. Tik kai gulejom ligonineje, kai buvo mazius dar, kai per greit lasindavo lasaline, tada patindavo paakiai, aisku, kad tam 1 inkstukui sunkiau, sugerti" viska.
Atsakyti
QUOTE(Namastė @ 2009 12 21, 10:50)
labukas,
na mano sunui tai nera patinusiu paakiu, bet jis ir negeria daug, reikia ,kariauti" kad isgertu, visai nemegsta daug gerti. Tik kai gulejom ligonineje, kai buvo mazius dar, kai per greit lasindavo lasaline, tada patindavo paakiai, aisku, kad tam 1 inkstukui sunkiau, sugerti" viska.

vadinasi tiesa, maniskis geria labai daug, buna 220ml pieno vietoj valgio isgeria..
nemėgėjas valgyti jis, ir kažkaip pastebėjau būna jei daug prigeria, po miegelio paakiai patine tokie taip gražiai wub.gif bet žavėtis nėr kuo.

po naujų metų mums pas nefrologę reikia, manau reiks su ja pakalbėti, ar reikia skysčius riboti ar ne.
Atsakyti
QUOTE(mrs Shirley @ 2009 12 18, 14:29)
1. kažkaip galvoju tik apie maistą reik labiau gal pasidomėti. nors kreatininas normalus..
įdomu kas labiau apkrauna ikstus, nes jis jau vis labiau ir labaiu mūsų visokiį maistą valgo - patinka kečiupai, marinuoti, rauginti dalykai... aš stengiuosi riboti, bet gal neverta g.gif

2. kalba viską jau. nors jam 1.9 men.  blush2.gif


1. valgo Ignas viską. ta prasme tai, kas jam pačiam skanu biggrin.gif o paskutiniu metu jam skaniausi - sausainiai, bananai ir Actimeliai doh.gif biggrin.gif bet kai jau išalksta, tai ir mėsą, ir sriubą kerta, o jei pamato kečupą, tai vieną jį nori valgyti lotuliukas.gif
kol kas nieko neriboju schmoll.gif
darėm kraujo tyrimą neseniai, tai hemoglobinas geras, visa kita irgi gerai thumbup.gif

2. oho, koks šaunuolis thumbup.gif Ignas tai vis varo savo kalba, jau laukiu kada normaliai prakalbs biggrin.gif nors ir dabar puikiai susikalbam biggrin.gif

QUOTE(mrs Shirley @ 2009 12 20, 19:15)
jūsų vaikų nėra paakiai patinę?


nea, nepatinę, nors Ignas geria labai daug rolleyes.gif
Atsakyti
Mes gyvename gerai, einame i lopseli, gydomes auksta spaudima ir lankomes pas nefrologe del gydymo koregavimo bei dar patekome i vaiku arterines hipertenzijos gydymo klinikini tyrima. Siandien pridavem kai kuriuis tyrimus pagal plana. Sis tyrimas yra inicjuoitaa anglu farmacininku-mokslininku, tai krauja siuncia i Anglija, nes cia tokiu detaliu tyrimu niekas neatlieka. Dalyvaujam, nes manau, kad bus atlikta daugiau detalesniu tyrimu tiek del inkstu policitozes, tiek del jos komplikacijos- arterines hipertenzijos/
Atsakyti
labos,

o kas žinot, koks normalus yra spaudimas vaikams? g.gif Ignui nei karto jo nematavo, tai kažkaip dabar susirūpinau unsure.gif
Atsakyti
apie kraujo spaudimą

Dobiliux, bet pas jus abudu ikstukai, nes rašai policistozė.
man sakė kad jei vienas inkstas - t.y. kaip mums ir va Fixai, multicistozė, negresia kraujospūdžio dideli svyravimai, nebent vyresniame amžiuje.

Dobiliux, labai įdomu, ir gerai kad tokių centrų yra. pranešk naujienas 4u.gif
Atsakyti
Kraujo spaudimo norma vaikui yra apskaiciuojama pagal jo amziu, ugi, svori ir esamas inkstu ligas, nustatomos procentiles pagal kreives ir pagal tai spaudimo norma. Pagal mano vaiko duomenis spaudimas turetu buti mazdaug 102/67.
Atsakyti