Įkraunama...
Įkraunama...

Nėščiųjų diskriminacija universitete

Kai kurie ne itin taktiški išsireiškimai kartais priklauso ir nuo studentės, manau rolleyes.gif Nors be tokiu atveju įžeidinėti, ir dar nėščiąją, negražu g.gif
Atsakyti
Jei jau tokiose įstaigose žmonės yra diskriminuojami, tai tada Lietuva tikra degradų šalis
Atsakyti
oi, nes nezinau. viskas buvo taip pat, kaip ir neasant nesciai. gal tik daugiau jegu buvo (su pirmu nestumu). ai, gal vienas destytojas (vyras) ir padejo per labora, tiksliau viena darba visa uz mane padare mirksiukas.gif , o kitus leido per naujo padaryti, jei buvo kazkas negerai. bet nezinau ar del to kad as buvau nestuke.gif , ar siaip jis buvo l.fainas.
Atsakyti
Man buvo geriau kai nestuke.gif wub.gif du dėstytojai praleido be egzo smile.gif kadangi viską buvau atsiskaičiusi, iš tų pažymių parašė galutinį wub.gif

Atsakyti
Pas mus vienas destytojas pasake: na nesciosios tegul pas mane nevaiksto, dar gimdyt per egz prades. Tikriausiai juokavo, bet.... smile.gif
Atsakyti
Neprasiau jokiu nuolaidu, kai buvau nestuke.gif tik pora egzaminu prasiau, kad leistu kartu su koliais laikyti, nes galejau nebespeti per sesija... biggrin.gif Nepajutau jokio isskirtinio demesio (jo ir nelaukiau) bet ir jokiu blogu atsiliepimu tikrai neturiu. Kai pasiklausau, kai kitos drauges nescios specialiai destytojais manipuliuoja, kad lengviau pasprustu blink.gif man asmeniskai taip neitu schmoll.gif
Atsakyti
Mano kolegijoje, nesciasias ,busimas mamytes ir esamas ,kaip tik labai gerbia ir net daro joms nuolaidas. Kaip jau pacios mamytes pradeda manipuliuoti savo situacija, tai labai graziai destytojai jas" nuleidzia ant zemes" rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -*Agnė*-: 12 rugpjūčio 2011 - 09:45
sveiki mokiaus nescia siauliu universitete ,labai mazindavo pazymius ir kreivai ziuredavo viena destytoja ,kentejau kol parase kad egzamino neislaikiau- o as dar kita grupioke mokiau doh.gif , tai bus chemijos destytoja. iki siol jo snekeciu,as tada pasidaviau ir meciau studijas..
Atsakyti
Na aš irgi vieną kursą vaikščiojau su laisva klausytoja pilve nestuke.gif Tai tuoet nedirbau, todėl galėjau atsidėti mokslams visa dūšia (mokausi neakivaizdinėse studijose), lankiau visas paskaitas, dėstytojai buvo labai malonūs ir paslaugūs, bet aš sugebėjau už visą grupę pasiokyti, visiems viską "surankioti", energijos buvo daug, o dar alonu, kai kiti tavyje ato tą pačią studentę, o ne jos "priedą" biggrin.gif Kadangi terminas buvo sausio pabaigoje, kaip tik per paskutinį egzaminą, tai dėstytoja pati pasisiūlė man net nevažiuoti, nes žinojo, kad tą reikalą išmanau, tai tik brėžinius padariau ir egzaino nelaikiau, po sesijos paskaitos prasidėti turėjo vasario 8 dieną, o tą dieną dar tik iš gimdymo namų grįžau, tai padėjo grupiokai, su dėstytojais bendravau el.paštu (siuntė metodikas), po to tarp maitinimų lėkdavau į autobusą, kad nors pasisveikinčiau su dėstytojais ir į biblioteką užsukčiau, bet egzaminams pasiruošti dėl išsekimo nespėjau, liko dvi skolos, bet labai AČIŪ supratingiems dėstytojams už tai, kad padėjo ir už tai, kad nei gerąja, nei blogąja prase nesureikšmino mano nestuke.gif Kadangi pasirinkau pati tokį kelią, kad be akademinių baigsiu mokslus, o ne šliankinti atėjau, tai ir okausi, jei jau nespėčiau ar tingėčiau, vaiko nekiščiau kaip pasiteisinimo, niekas neprievartauja, juk ir atostogas pasiimti galima thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadziukas: 01 rugsėjo 2011 - 13:16
Reikia prikelti temutę ax.gif
Aš kaip tik planuoju per gynimus, jei tik viskas gerai bus ir pagal planus, būti nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
kai buvau nestuke.gif dėstytojai ir grupiokai nelabai pastebėjo, kad laukiuosi, bet kai teko pagulėti ligoninėje,tai iš pažymos pamatė kas yra. jokios diskriminacijos nebuvo, egzaminus išsilaikiau pati,tik viena dėstytoja labai atlaidžiai žiūrėjo, būdavo jos paskaitos trys iš eilės, tai ji mane po pirmos pasikviesdavo ir liepdavo namo eiti biggrin.gif ir už egzaminą 10 parašė,net laikyt nereikėjo biggrin.gif
Atsakyti
Niekas nediskriminavo,viena destytoja net pazymi pakele biggrin.gif
Atsakyti