Įkraunama...
Įkraunama...

Šiaulių darželis "Ežerėlis"

QUOTE(saulute1980 @ 2010 05 26, 13:07)
Siaubas, kaip baisu pasidarė, čia paskaičius... mes nuo rugsėjo jau keliausim į tą darželį, bet sirgti nenorim... o į lauką, tai sakė, kad žiemą neveda, tiksliau, atsiklausė ar mes nieko prieš, kad žiemą vaikučių į lauką neišves - šiaip tai pagalvojus: vaikų 15, auklėtoja 1 (kartais 2), aprengti reikia kiekvieną ir storai, taigi pirmieji aprengti vaikai sušyla, suprakaituoja, paskui lauke vėjas, ir viskas - vaikas serga...
Specialiai tai gal niekas vaikų nesargdina  g.gif, o dėl vėdinimo tai reikės stebėti, kad atidarytas nebūtų prie vaikučių - nors kiek tu ten pastebėsi, tik atvedęs ar pasiimdamas vaiką...
Nors kai buvo pirmasis susirinkimas būsimų lopšelinukų ir darželinukų, tai man įspūdį neblogą paliko... ir auklėtoja nieko pasirodė... bet įvaizdis toks ir turi būti, kitu atveju, po susirinkimo vaikai išsilakstytų...

ir dar: kiek teko girdėti tai visada lopšelinukai pirmus metus daugiau serga, kol pilnai adaptuojasi, antrais ir vėlesniais metais ligų mažiau būna...

Mes kol ejom i Ezereli sirgom ir sirgom, pervedem i Sigute, tai vaikas per visus metus praktiskai nesirgo, nors ir i lauka vede, o taip pat buvo nedidukas vos 2 metuku.
Atsakyti
Na dėl sirgimo,tai kiek pakalbėjau su mamytėmis,daugelis sirgo dažniau,kol priprato prie "bendrų bacilų" biggrin.gif o kaip čia jau rašė ir nuo vaiko daug kas priklauso.Maniškis serga dažnai,bet manau tiesiog silpnesnis imunitetas,galvoju paaugs ir tų sirgimų sumažės.Nors adaptavomės sunkiai,iš pradžių irgi mažius klykdavo,nuo kaklo neidavo atplėšti,bet vėliau persilaužė ir nesvarbu kuri būna auklytė jau be ašarų ten pasilieka.Man patinka šis darželis,tvarkingas,graži aplinka,patalpos taip pat neskurdžios,yra veiklos salėje,mankštelės su visokiais kamuoliais vyksta,būna muzikinio lavinimo pamokėlės,lauke daug visokių čiožyklų,laipynių,medelių,gražu...O kas dėl pamperių,tai maniškis dar su jais,bet jau kaip minėjau,tik darželio įtakos dėka jau prašosi ant puodo,kas lb džiugina,esu radusi kelis kartus rūbelius drėgnus,praleido pampersiukas,bet vaikas buvo perrengtas švariais,o šlapi padėti atskirai,o kam nenutinka "avarijų" daug vaikučių, nepastebėjo,perrengė kai pamatė,parsinešiau rūbus išskalbiau ir jokių problemų.Tikrai dėl pampersiukų dingimo perdėtai mamytė manau rašė,nunešu tik po kelis,nėra nei vienas dingęs.Taigi mamytės manau kiekvienas darželis turi savo pliusų ir minusų,priklauso daug kas tiek nuo auklyčių,tėvelių bei pačių vaikučių.Svarbiausia darželio darbuotojų ir tėvelių glaudus bendravimas bei bendradarbiavimas... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivavit @ 2010 06 14, 10:45)
Na dėl sirgimo,tai kiek pakalbėjau su mamytėmis,daugelis sirgo dažniau,kol priprato prie "bendrų bacilų"  biggrin.gif  o kaip čia jau rašė ir nuo vaiko daug kas priklauso.Maniškis serga dažnai,bet manau tiesiog silpnesnis imunitetas,galvoju paaugs ir tų sirgimų sumažės.Nors adaptavomės sunkiai,iš pradžių irgi mažius klykdavo,nuo kaklo neidavo atplėšti,bet vėliau persilaužė ir nesvarbu kuri būna auklytė jau be ašarų ten pasilieka.Man patinka šis darželis,tvarkingas,graži aplinka,patalpos taip pat neskurdžios,yra veiklos salėje,mankštelės su visokiais kamuoliais vyksta,būna muzikinio lavinimo pamokėlės,lauke daug visokių čiožyklų,laipynių,medelių,gražu...O kas dėl pamperių,tai maniškis dar su jais,bet jau kaip minėjau,tik darželio įtakos dėka jau prašosi ant puodo,kas lb džiugina,esu radusi kelis kartus rūbelius drėgnus,praleido pampersiukas,bet vaikas buvo perrengtas švariais,o šlapi padėti atskirai,o kam nenutinka "avarijų" daug vaikučių, nepastebėjo,perrengė kai pamatė,parsinešiau rūbus išskalbiau ir jokių problemų.Tikrai dėl pampersiukų dingimo perdėtai mamytė manau rašė,nunešu tik po kelis,nėra nei vienas dingęs.Taigi mamytės manau kiekvienas darželis turi savo pliusų ir minusų,priklauso daug kas tiek nuo auklyčių,tėvelių bei pačių vaikučių.Svarbiausia darželio darbuotojų ir tėvelių glaudus bendravimas bei bendradarbiavimas... mirksiukas.gif


Nezinau, gal Jums labai pasiseke, o musu patirtis kitokia. doh.gif Musu sunus sirgo ir sirgo, kol ejom i Ezereli, o kai perejom i Sigute, kazkodel baigesi ligos. Nesakau, kad visiskai nesirgom, bet ne taip, kaip kad ten lankydami...dvi savaites einam, dvi sergam ir vel viskas ratu. doh.gif
Nezinau, jus gal vyresnis vaikas, tai su tais vyresniukais daugiau gal ir uzsiima, o musu sunus buvo 1m7men.,tai nuvedus i darzeli, "atplesdavo" nuo kaklo, nes klykdavo ne savo balsu, o paskui paleisdavo i grupe ir sakydavo eik zaisti, va ir uzsiemimas ir nuraminimas vaiko. doh.gif O kas liecia pampersus, tai cia ne perdetai mieloji, tas dalykas buvo ir as jau buvau aukletojai sakiusi...nes niekada nenesdavau po du pampersus, nesdavau po kokiu 5-6vnt. ir nelikdavo, o vaika parsivesdavau slapia. unsure.gif
Ir koks gali buti glaudus bendradarbiavima, jei net nesiklauso kas sakoma, ko paklausi to negausi, nors visada sakydavo, jei kas negerai, sakykit mums aukletojoms, o ne direktorei. Gailiuose, kad tada kai pirma karta jos mane pavede nesikreipiau tiesiai pas direktore, dabar taip ir padaryciau. cool.gif
Atsakyti
Na tikrai nieko įžeisti nenorėjau,jei taip pasirodė,atsiprašau 4u.gif tik papasakojau,kaip mums buvo,pradėjom lankyti be mėnesiuko du metukai buvo.Kaip ir minėjau iš pradžių taip pat sirgom ir sirgom,būna ir db tų ligų,bet rečiau ir manau kuo vaikas bus didesnis,tos ligos tik retės,o pamperiu mes irgi po du nenešiojam,nunešam po penkis kokius,pasižiūriu vis atėjusi,jei jau baigiasi,kitą kartą vėl nunešam,bet joms ten kažkaip jų ilgai užtenka rolleyes.gif Nesakau,kad ten viskas idealu,ir mums visko buvo,bet kažkaip persilaužė mažiukas,apsiprato ir db gerai.O kaip kas bus toliau matysime...Sėkmės visoms pratinant savo mažąsias atžalas prie darželio,kantrybės ir ištvermės mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas,

Kazin ar visas darzelis bus uzdarytas del remontu iki rugsejo pb. spalio pr. g.gif Mes sulaukeme is darzelio skambucio, kad ateiti menesiu veliau. O kurie vaikai ejo per vasara, ka jiems daryti? doh.gif
Atsakyti
sveikos mamytes! as cia visiska naujoke,bet labai noreciau pakalbeti apie si darzeli. gal zinot kada tiksliau jis atsidarys? nes sake be spalio nepaskambins doh.gif ir dar toks klausimelis: ka reikia tiksliai atsinesti atejus pirma diena turiu omenyje dokumentus.kiek zinau: nuotrauka pasine,pazyma is gydytojos,gimomo liudijimas ir prasymo forma? aciu uz atsakymus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mashenka @ 2010 08 31, 18:00)
sveikos mamytes! as cia visiska naujoke,bet labai noreciau pakalbeti apie si darzeli. gal zinot kada tiksliau jis atsidarys? nes sake be spalio nepaskambins  doh.gif ir dar toks klausimelis: ka reikia tiksliai atsinesti atejus pirma diena turiu omenyje dokumentus.kiek zinau: nuotrauka pasine,pazyma is gydytojos,gimomo liudijimas ir prasymo forma? aciu uz atsakymus ax.gif

Pirma diena atejus i darzeli tai reikia pazymos is gydytojos, tapkiu ar tai basuciu, suku, jeigu einat i lopsi tai triusikeliu ir giedru atsarginiu. O kam tos nuotraukos, gimimo liudijimo? g.gif
Atsakyti
mano drauge veda vaika i darzeli bet kita,nepamenu biggrin.gif tai jai pasines nuotraukos reikejo ir atsviesto gimimo liudijimo prie visko:) o kaip su ta patalyne?reikia savo ar bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mashenka @ 2010 09 02, 16:21)
mano drauge veda vaika i darzeli bet kita,nepamenu biggrin.gif  tai jai pasines nuotraukos reikejo ir atsviesto gimimo liudijimo prie visko:) o kaip su ta patalyne?reikia savo ar bus? g.gif


Patalyne tai tikrai bus, nereikia is namu, o ir neleizia ax.gif . Liudijimo gal ir reikes,tai galesit ir veliau atnesti mirksiukas.gif

I kokia grupe eisit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgusia: 03 rugsėjo 2010 - 10:54
hm kaip idomiai smile.gif mano draugei liepe patalyne atsinesti g.gif eisim i smalsuciu grupe smile.gif man kuo toliau tuo baisiau daros, kazin kaip jis ten bus...pietu miegos ir tt unsure.gif gal kas zinot apie sios grupes auklytes atsiliepimu kokiu? smile.gif
Atsakyti
Siandien sutikau seiminkele, tai sake neaisku kada atsidarys schmoll.gif . nes su statybininkais vargsta doh.gif

o taip laukiam kada galesim i darzeli eiti ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif na mes nuo spalio pradejome eiti i neziniuku grupe wisiskai nepatenkinta ta grupe,kas ka jau zinot ta jau zinot smile.gif nebesikartosiu perejom i kita grupe ir matysim kaip mums seksis,gal apie smalsuciu grupe kas nors naujo zinot,butu ydomu suzinoti?
Atsakyti