Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

Ruste,nebandai to seno liaudisko vaisto-gert slapima.As pati kai vaikas buvau taip buvau isgydyta,bet paciai naudot ta buda neteko.Nesu as megeja tu laiudisku,bet kaip sako-skestantis net siaudo griebiasi.Belieka palinket tik sveikatos judviem....
O as saviski sinupretu dabar gydau,tai lyg jauciasi pagerejimas...
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 04 09, 12:14)
O leidžiamų antibiotikų nebūna? Gal ne taip dirgintų vaikelę? O šiaip sveikit greičiau,  o tai tikrai pagalvosiu internetu bjaurastys plinta...

oi leidžiamų tai visokių yra, bet kas man juos suleis?
realiai mokėčiau ir pati (mama mano moka), ale kas skirs gi tokius sad.gif ligoninėn guldo iš karto, kad kateterį įstatytų ...

duoda geriamus...kitam kartui jau tablečių prašysiu, gal lengviau suduoti bus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 04 09, 07:52)

Ir prisiminti- liga nepakeitė nei Tavęs, nei Tavo vaiko- jis taip pat šypsosi, taip pat juokiasi, taip pat ožius rodo, neleisk ligai užimti visas mintis, džiaukitės pavasariu, vasara ir visais kitais stebuklais...



QUOTE(munyte @ 2009 04 09, 09:33)
puiki daktare L.Bekeriene.Jos zodziai visad sunkiomis minutemis padeda-[B]niekad nerodykit savo asaru tokiems vaikams,nes jie ypatingai nei sveikieji jaucia mamos busena ir kartokit,kad viskas bus gerai.Cia tik laikinas negerumas.Man tie jos zodziai tikrai padeda.



tiek buvau prirašius , ir dingo internetas, tai pasakykit , kaip nesikeikti .... doh.gif
paskaitinėju pas jus, buna taip susigraudinu paverkiu ir vel toliau per gyvenimą... nes juk , pasikalbi su draugėm, pasiguodi , o jos sako "suprantu", bet man rodos, kad mintyse jos džiaugiasi "ačiū dievui - ne mano vaikui taip"... tik mamos , susidurusios su vaiko liga, negalia, gali tikrai suprasti kita - tą begalinį nerimą, tuos tūkstantinius kausimus "kodėl, kodėl, kodėl" , tuos rankų nuleidimus, kai atrodo viskas , nebegali , nebeištversi, tą ryžtingą kylimą į kovą su liga vėl , vėl ir vėl... nes kitaip negali... esi atsakinga, o kartais iš to atsakingumo lieka šnypštas, kai nori užsidengti rankomis veidą, sėsti į kampą , nes beviltiškumas būna begalinis ir tampi silpna.... bet ir to negali sau leisti.... negali būti silpna, tai būtų pasidavimas... o kol pats nepasiduoti, tol tavęs niekas negali nugalėti....
jungiuosi į eterio teršėjų būrelį... su savo filosofija...
aš savo mergužėlę irgi palepinu... tai ir įprato.... kam daryti, jeigu gali mama.... o mama visada gali... ir viską....
bet ne dėl to baisiausia... man būna (o ar Jums?) kad nesusilaikau dėl ko nors, aprėkiu , išbaru savo vaiką, o tada mane negyvai užgraužia mano sažinė, bet žodžių jau nesusigrąžinsi, o pykčio metu, juk prikalbi tokių dalykų, įskaudini.... tada labai negera būna....
Atsakyti
QUOTE(mameliukas @ 2009 04 09, 12:52)
bet ne dėl to baisiausia... man būna (o ar Jums?) kad nesusilaikau dėl ko nors, aprėkiu , išbaru savo vaiką, o tada mane negyvai užgraužia mano sažinė, bet žodžių jau nesusigrąžinsi, o pykčio metu, juk prikalbi tokių dalykų, įskaudini.... tada labai negera būna....


Jo, ta savijauta, kai be reikalo aprėki vaiką... Vyrui atsakai- sory ir viskas. O vaikė- maniškė putoja ilgai, lyg atsiledžia, ir vėl atsimena... Tai nustojau atsiprašinėti... kažkaip susėdam pakalbam.. apsikabinam- ir vėl draugės. ir stengiuosi iš anksto perspėti "aš pikta". Tuomet mažiau reikia aiškintis.
Atsakyti
rasiau rasiau del slapimo....nu ir kaip tas labai megstamas istiktukas..... pyst ir dingo viskas...
As tai slapimo nelabai blink.gif gal kam ir padeda, bet... nors maze daug plauciu uzdegimu turejo vienu metu, bet nebandziau...nu kazkaip...
Del nervu ir nesusilaikymo... pacios turit saves pasiziureti. nes piktos mamos - blogai, piktos zmonos.... taip ir iki skyrybu... Nes mes tai pasidejuojam... o vyrai viska uzspaudzia, tai kai dar aprekiam. as biski tvarkiausi nervus... nu dabar vyras stebisi, kad esu tokia rami rami... ir aplinka grazesne ir viskas geriau. TAip, kad reikia ir saves pasiziuret....
Atsakyti
QUOTE(varlele @ 2009 04 09, 14:11)
rasiau rasiau del slapimo....nu ir kaip tas labai megstamas istiktukas..... pyst ir dingo viskas...
As tai slapimo nelabai  blink.gif gal kam ir padeda, bet... nors maze daug plauciu uzdegimu turejo vienu metu, bet nebandziau...nu kazkaip...
Del nervu ir nesusilaikymo... pacios turit saves pasiziureti. nes piktos mamos - blogai, piktos zmonos.... taip ir iki skyrybu... Nes mes tai pasidejuojam... o vyrai viska uzspaudzia, tai kai dar aprekiam. as biski tvarkiausi nervus... nu dabar vyras stebisi, kad esu tokia rami rami... ir aplinka grazesne ir viskas geriau. TAip, kad reikia ir saves pasiziuret....

dar matai tie nervai ir nuo zmogaus naturos priklauso...megstu as labai pasukauti.Bloga ypatybe.O paskui einu pati gailedamasi,kad taip saukiau.Su dukra mes drauges.Ji jau didele tuoj bus pilnamete,kazkaip apseinu jau be saukimo.Vyras dirba kitam mieste tai matomes tik savaitgaliais,tai ir vel nebelieka ant ko besaukti.O Laurynui dzin ta motina rekia ar ne,tai ir vel nera prasmes ko ir berekauti.Bet dirzu vis pagrasinu jam-bijo jis jo,tai tada biski susikalbam.O must tai tik viena karta lupau tiek dukra,tiek sunu....O taip man reikia issikalbeti tada ir lengviau gyventi pasidaro....
Atsakyti
QUOTE(varlele @ 2009 04 09, 12:11)
rasiau rasiau del slapimo....nu ir kaip tas labai megstamas istiktukas..... pyst ir dingo viskas...

kaip fainai jus cia visos diskutuojat hihihi.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(varlele @ 2009 04 09, 13:11)
as biski tvarkiausi nervus...

o ką konkrečiai darei ... vaistus , arbatas gėrei, pas psichologa lankeisi?

vyrų tai neims velnias , profilaktiškai reikia aprėkti, kad neužmigtų...
bet su vaikais sudėtingiau... juokingiausia, kad tuo rėkimu nieko ir nepasieki, bet vat užeina noras paplyšaut, balso stygas pralavinti .....

Atsakyti
nu negaliu neparasyt...cia ne i tema,bet krisk is juoko...einu kelias per kambarius su skuduru,o ta mano plika kate ,kaip ciuozykloj ir ciuozineja is vieno kambario galo i kita.Kartu ir pasiutimas ima ir zvengulys .....
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2009 04 09, 14:35)
nu negaliu neparasyt...cia ne i tema,bet krisk is juoko...einu kelias per kambarius su skuduru,o ta mano plika kate ,kaip ciuozykloj  ir ciuozineja is vieno kambario galo i kita.Kartu ir pasiutimas ima ir zvengulys .....

apauk sportbačius su šipais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(iquana @ 2009 04 09, 15:52)
apauk sportbačius su šipais  tongue.gif

lotuliukas.gif negaliu,zaraza,isbraizys visa parketa...jau dabar usdziuvo viskas tai miega ant kompo 4u.gif
Atsakyti
as nemanau, kad vyrus velnias griebs.... Bet kai esi namie pikta boba pastoviai rekianti.... nekas. Nekoks vaizdzialis.... mirksiukas.gif Vis viena kartu ta varga vargsti... Taip, kad geriau su gera nuotaika per gyvenima....
Atsakyti