Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

QUOTE(Naminė @ 2009 03 18, 21:02)
Gavom siandien siuntima daryti EEG,noriu paklausti vilnieciu ar sis tyrimas daromas Santariskese tik  jei paguldo i skyriu?Kur dar ji galima daryti?Man siulo VYtauto 15,sako vaika uzmigdo.Parasykit kaip viskas vyksta.Sveikatytes visiems vaikiukams 4u.gif


Mes nueidavom i skyriu ir padarydavo, aisq pries tai gydytoja telefonu susitardavo kad laisva butu, maniske tai visada saziningai pati nuluzdavo, tai budavo ir budravimo ir miego EEG. 4u.gif
Laikykitės 4u.gif
Pas mus orai orai, namie sedim ir nosies nekisam niekur ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Naminė @ 2009 03 18, 21:02)
Gavom siandien siuntima daryti EEG,noriu paklausti vilnieciu ar sis tyrimas daromas Santariskese tik  jei paguldo i skyriu?Kur dar ji galima daryti?Man siulo VYtauto 15,sako vaika uzmigdo.Parasykit kaip viskas vyksta.Sveikatytes visiems vaikiukams 4u.gif


Sveika, mes darėmės EEG ir santariškėse (buvom atsigulę tyrimams) ir RC Vytauto 15. Vytauto g. 15 paskiria laiką ir atvažiuoji. Specialiai vaiko nemigdė, jokių vaistų negirdė ir neleido. Mergaitė pati užmigo.
O dėl santariškių tai nežinau ar galima tik šiam tyrimui atvažiuoti.
Šio tyrimo metu vaikui ant galvytės uždeda guminius diržiukus ir po jais prikaišioja elektrodų (taip atrodo jie vadinasi), žodžiu laidelių ax.gif Vaikas turi nejudėti, smegenų veiklą įrašinėja apie 30 min. Kaip -Sandrita- minėjo gali būti įrašinėjama miego arba budravimo EEG. Mums visada rašė miego. Budravimo pakakdavo tiek pakol vaikas užsimigdydavo su tais laideliais.
Sudėtingiausia dalis, čia aš iš savo varpinės, užmigdyti vaiką su visu turtu ant galvos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 18 kovo 2009 - 22:26
QUOTE(Naminė @ 2009 03 18, 23:02)
Gavom siandien siuntima daryti EEG,noriu paklausti vilnieciu ar sis tyrimas daromas Santariskese tik  jei paguldo i skyriu?Kur dar ji galima daryti?Man siulo VYtauto 15,sako vaika uzmigdo.Parasykit kaip viskas vyksta.Sveikatytes visiems vaikiukams 4u.gif

Ten siuntime parasyta miego EEG,ka tai reiskia g.gif LAbai noreciau gauti kuo daugiau info,nes man kaip ir kiekvienai is jusu,labai neramu,o kai dar nesupranti cray.gif
Atsakyti
EEG

pasiskaityk čia. Šis tyrimas tikrai nėra skausmingas ar kenksmingas. Tik nepatogus vaikui, dėl tų elektrodų ant galvos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milka@: 18 kovo 2009 - 22:29
QUOTE(milka@ @ 2009 03 18, 22:28)
EEG

pasiskaityk čia. Šis tyrimas tikrai nėra skausmingas ar kenksmingas. Tik nepatogus vaikui, dėl tų elektrodų ant galvos  doh.gif

drinks_cheers.gif
kol dar mazyte buvo tai nesuprato koki ca ufonauta is jos padare, bet db kuo toliau tuo sunkiau, nuplesia rankute kur, tai miegodama pradeda muistytis... kazin neimanoma nieko kito zmonijai sugalvoti unsure.gif
Atsakyti
paskutinius du kartus Brigitą migdė vaistais, nes nebeužmiega natūraliai, kada reikia daktarams, neduoti miegoti nesigauna su ja, tad liko tik vaistukai sad.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 03 19, 09:46)
drinks_cheers.gif
kol dar mazyte buvo tai nesuprato koki ca ufonauta is jos padare, bet db kuo toliau tuo sunkiau, nuplesia rankute kur, tai miegodama pradeda muistytis... kazin neimanoma nieko kito zmonijai sugalvoti  unsure.gif


Mes šą procedūrą vadinom "karūnos dėjimu". Linksma nebuvo, ypač, kai žele iš plaukų reikėjo išplauti. Ką dabar su jos garbanom reikės daryti? Gal turit patarimų..

P.S. Prisiminiau smile.gif Po pirmp gulimo ligoninėj ji "karūną uždėjo" savo mylimiausiai lėlei. Flomasterio iki šiol neišplovėm., lėlė jau nėra mylimiausia.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 03 19, 09:50)
Mes šą procedūrą vadinom "karūnos  dėjimu". Linksma nebuvo, ypač, kai žele iš plaukų reikėjo išplauti. Ką dabar su jos garbanom reikės daryti? Gal turit patarimų..

P.S. Prisiminiau  smile.gif Po pirmp gulimo ligoninėj ji "karūną uždėjo" savo mylimiausiai lėlei.  Flomasterio iki šiol neišplovėm., lėlė jau nėra mylimiausia.


tai jus didesnes, as nedai sagucio dar neisegu, sekunde išsilupa, o ką jau apie tuos laidelius kalbėti doh.gif
Atsakyti
Sveikiname ir mes Medute su 3-uoju Tortadieniu!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif oro_buckis.gif
birthday.gif birthday.gif birthday.gif
Atsakyti
QUOTE(-Sandrita- @ 2009 03 19, 10:54)
tai jus didesnes, as nedai sagucio dar neisegu, sekunde išsilupa, o ką jau apie tuos laidelius kalbėti  doh.gif



Bandė ji pirmą kartą purkštauti, bet ten sesutė buvo "Freken Bok". Pasakė nori, kad mama būtų šalia? Tai nedrįsk išplėšti. O kitaip dursim adatą (tipo užmigdysim) ir mamą išvarysim. Aš kaip išsižiojau, ką sakyti, taip ir likau. Bet suveikė- nė nekrustelėjo. Kitą kartą, kai darėm buvo kita sesutė, bet vaikė nė nebandė priešintis- bijojo likti viena... Daugiau problemų, kai plaukus reikia išplauti.. Dušo ji nepakenčia (tiesą sakant, ir man vonioje pliuškentis maloniau). Tai vyksta karas su grąsinimais, kad liks be plaukų, kai išdžius žele ir reiks juos nukirpti. O plaukus ji dar brangina. Tikiuosi ir šį katrą suveiks.
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2009 03 19, 10:23)
Bandė ji pirmą kartą purkštauti, bet ten sesutė buvo "Freken Bok". Pasakė nori, kad mama būtų šalia? Tai nedrįsk išplėšti. O kitaip dursim adatą (tipo užmigdysim) ir mamą išvarysim. Aš kaip išsižiojau, ką sakyti, taip ir likau. Bet suveikė- nė nekrustelėjo. Kitą kartą, kai darėm buvo kita sesutė, bet vaikė nė nebandė priešintis- bijojo likti viena... Daugiau problemų, kai plaukus reikia išplauti.. Dušo ji nepakenčia (tiesą sakant, ir man vonioje pliuškentis maloniau). Tai vyksta karas su grąsinimais, kad liks be plaukų, kai išdžius žele ir reiks juos nukirpti. O plaukus ji dar brangina. Tikiuosi ir šį katrą suveiks.

pabandyk pasiūlyti nardymo akinius maudynėms smile.gif (pigių maximoj būna tongue.gif )
mano dvyniai atrado, kad akių negraužtų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu visom uz info ir patarimus,pirmadieni vaziuojam i Santariskes pas gyd Samaitiene daryt EEG,jei teko su sia gyd bendrauti,parasykit nuomone.Tik va liepe prikelt 4 ryto kad 9 uzmigtu,nezinau ar mum tai pavyks
Atsakyti