Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Tikiuosi nesupyksite, kad aš atidariau temą, šiandien ryte pasidariau NT ir pamačiau vaiduoklį...
Esu jų tiek prisidariusi ir pirmą kartą gyvenime vaiduoklis...
Ir dar netikiu, turbūt iki tol kol nepasidarysiu HCG.
Bet širdis spurda, o MB sako tikrai blink.gif , bet tu ir nekantri...
Negalėjau ištverti nors šiandien praėjo 10 parų ir tuoj prasidės 11 para, pirmadienį pakartosiu nes esu kaip ant adatų, turbūt kaip ir visos blush2.gif
Bet jaučiuosi blogai, skauda skrandį pastebėjau kad vaikštau biški susirietus, visus paširdžius skauda, o iš po nakties atsibundu kaip sulaužyta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reda.P: 07 kovo 2009 - 10:30
QUOTE(Reda.P @ 2009 03 07, 11:27)
Tikiuosi nesupyksite, kad aš atidariau temą, šiandien ryte pasidariau NT ir pamačiau vaiduoklį...
Esu jų tiek prisidariusi ir pirmą kartą gyvenime vaiduoklis...
Ir dar netikiu, turbūt iki tol kol nepasidarysiu HCG.
Bet širdis spurda, o MB sako tikrai  blink.gif , bet tu ir nekantri...
Negalėjau ištverti nors šiandien praėjo 10 parų ir tuoj prasidės 11 para, pirmadienį pakartosiu nes esu kaip ant adatų, turbūt kaip ir visos  blush2.gif
Bet jaučiuosi blogai, skauda skrandį pastebėjau kad vaikštau biški susirietus, visus paširdžius skauda, o iš po nakties atsibundu kaip sulaužyta.

Sveikinu 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif wub.gif wub.gif


Šiandien Lietuvos ryte aprašytos pagalbinės apvaisinimo procedūros,taip pat aprašytos mūsų forumiečių istorijos ir įdėtos jų ir leliukų nuotraukytės.
Ačiū mamytėms,kurios drąsiai pasisakė 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif
Linkiu lengvo nestumo ir kuo didziausios sekmes 4u.gif
Viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...d..._id=&view=2
Štai šitas straipsnis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda.P @ 2009 03 07, 12:27)
Tikiuosi nesupyksite, kad aš atidariau temą, šiandien ryte pasidariau NT ir pamačiau vaiduoklį...
Esu jų tiek prisidariusi ir pirmą kartą gyvenime vaiduoklis...
Ir dar netikiu, turbūt iki tol kol nepasidarysiu HCG.
Bet širdis spurda, o MB sako tikrai  blink.gif , bet tu ir nekantri...
Negalėjau ištverti nors šiandien praėjo 10 parų ir tuoj prasidės 11 para, pirmadienį pakartosiu nes esu kaip ant adatų, turbūt kaip ir visos  blush2.gif
Bet jaučiuosi blogai, skauda skrandį pastebėjau kad vaikštau biški susirietus, visus paširdžius skauda, o iš po nakties atsibundu kaip sulaužyta.

Saunuole, manau tyliai galime pasvaikinti thumbup.gif Tik ziurek dabar saugok save, pirmadieni parasyk rezultatus HCG wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rozele78 @ 2009 03 07, 13:20)
Saunuole, manau tyliai galime pasvaikinti thumbup.gif  Tik ziurek dabar saugok save, pirmadieni parasyk rezultatus HCG wub.gif

Na tyliai ir aš tikiuosi, bet tik tyliai, tais NT bijau tikėt. O HCG greičiausiai galėsiu tik antradienį pasidaryti, pirmadienį pakartosiu NT.
Atsakyti
QUOTE(Reda.P @ 2009 03 07, 11:24)
Na tyliai ir aš tikiuosi, bet tik tyliai, tais NT bijau tikėt. O HCG greičiausiai galėsiu tik antradienį pasidaryti, pirmadienį pakartosiu NT.

Kad žinok NT nemeluoja ir vaiduokliai iš niekur neatsiranda. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Reda.P @ 2009 03 07, 12:27)
Tikiuosi nesupyksite, kad aš atidariau temą, šiandien ryte pasidariau NT ir pamačiau vaiduoklį...
Esu jų tiek prisidariusi ir pirmą kartą gyvenime vaiduoklis...
Ir dar netikiu, turbūt iki tol kol nepasidarysiu HCG.
Bet širdis spurda, o MB sako tikrai  blink.gif , bet tu ir nekantri...
Negalėjau ištverti nors šiandien praėjo 10 parų ir tuoj prasidės 11 para, pirmadienį pakartosiu nes esu kaip ant adatų, turbūt kaip ir visos  blush2.gif
Bet jaučiuosi blogai, skauda skrandį pastebėjau kad vaikštau biški susirietus, visus paširdžius skauda, o iš po nakties atsibundu kaip sulaužyta.


bigsmile.gif wub.gif Saunum Reda.P thumbup.gif , bet net kitaip ir nesitikejau wub.gif Tylus tylus sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Murauskė @ 2009 03 07, 09:18)

Neatidaro verysad.gif O prisiregistruot kažko nepavyksta verysad.gif

Reda.P, wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ir man neina perskaityti, nes reikia prisiregistruot. verysad.gif

loksins, kaip tavo reikaliukai? smile.gif
Atsakyti
Reda P., sveikinimai 4u.gif

O as jau perskaiciua strapsni, ten reikia uzsiregistruot, paskui i e-pasta atsiuncia slaptazodi ir iskart leidzia ieiti.
Perskaiciau, tai net apsizliumbiau, tokios grazios istorijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 03 07, 15:07)
loksins, kaip tavo reikaliukai? smile.gif

Nu laukiam laukiam smile.gif Šiandien 3 diena po įsodinimo, sėdžiu vis dar lovoj, beveik nieko neveikiu, kompas ant kelių, biškį padirbu, biškį diplominį parašau, biškį pasiuvinėju rolleyes.gif Laukiu, nelabai ką dar padarysi rolleyes.gif

QUOTE(wow.as @ 2009 03 07, 15:12)
O as jau perskaiciua strapsni, ten reikia uzsiregistruot, paskui i e-pasta atsiuncia slaptazodi ir iskart leidzia ieiti.
Perskaiciau, tai net apsizliumbiau, tokios grazios istorijos  4u.gif

Tai vat, kad neatsiunčia kažko man to slaptažodžio verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loksins: 07 kovo 2009 - 17:20