Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(kristinele83 @ 2009 03 07, 18:54)
Aciu mergaitems uz puiku straipsni Lryte  wub.gif  wub.gif  wub.gif O ypac musu kaunietei mergaitei (cia nuo saves)  notworthy.gif  friends.gif


Kad tik Jums visoms padėtų wub.gif wub.gif wub.gif Pagaliau toks vedamasis išsamus rašinys thumbup.gif

Loksins wub.gif Siuvinėk ir mėgaukis. Ar pavyko straipsnį perskaityti? Gal atsiųsti Tau oro paštu iškarpą?

Reda, tylūs sveikinimai wub.gif Šaunu atidaryti naują temą su gera žinia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janta: 08 kovo 2009 - 09:11
QUOTE(Reda.P @ 2009 03 08, 08:52)
Sveikutes, visoms visoms didelis ačiū  4u.gif , bet taip dar bijau džiaugtis. Nors šiandien ryte neiškenčiau pasidariau NT, po 10 minučių antroji jau buvo ryškesnė negu vakar, aš pati dar tuo netikiu  doh.gif . Ryt su vyru važiuosim į Šiaulius (nes jis laiko ten egzaminą u-tete), ten priduosiu kraujuką Sorpo diagnostics, bet jie atsakymą kiek žinau pasako po kelių dienų. Bet aš jus informuosiu, kada atsakymas, pati jo lauksiu degdama  ax.gif

sveika,
jeigu ten priduosi kraują iki 12 valandos, ats tikrai bus sekančią dieną po pietų 4u.gif o jeigu priduosi po pietų, kraują į vilnių jie veš tik antradienį, treč - nedarbo diena, tai užsilauksi blush2.gif
sėkmės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helė: 08 kovo 2009 - 09:30
QUOTE(Helė @ 2009 03 08, 11:29)
sveika,
jeigu ten priduosi kraują iki 12 valandos, ats tikrai bus sekančią dieną po pietų  4u.gif o jeigu priduosi po pietų, kraują į vilnių jie veš tik antradienį, treč - nedarbo diena, tai užsilauksi  blush2.gif
sėkmės  wub.gif

Ačiū Hele pradžiuginai, nes išeis priduoti iki 12 val. clap.gif
Atsakyti
RedaP. sveikinu wub.gif , testai is niekur vaiduokliu nerodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siri @ 2009 03 08, 11:58)
RedaP. sveikinu wub.gif , testai is niekur vaiduokliu nerodo mirksiukas.gif

Ačiū, žinok kojom žemės nejaučiu...bet tu jau nestuke.gif tai gal man patartum ką pavartot nuo skrandžio, man jį labai skauda, suvalgiau suši ir gal skrandis jautrus pasidaręs, bet labai blogai, net skauda šonkaulius???
Atsakyti
QUOTE(Reda.P @ 2009 03 08, 11:14)
Ačiū, žinok kojom žemės nejaučiu...bet tu jau  nestuke.gif  tai gal man patartum ką pavartot nuo skrandžio, man jį labai skauda, suvalgiau suši ir gal skrandis jautrus pasidaręs, bet labai blogai, net skauda šonkaulius???


Na nežinau ar Tau padės, bet as išsiverdu kmynų arbatos, manau kad ir mezym nepakenks. Saugok save
Atsakyti
QUOTE(Reda.P @ 2009 03 08, 10:14)
Ačiū, žinok kojom žemės nejaučiu...bet tu jau  nestuke.gif  tai gal man patartum ką pavartot nuo skrandžio, man jį labai skauda, suvalgiau suši ir gal skrandis jautrus pasidaręs, bet labai blogai, net skauda šonkaulius???

gal pabandyk šitą http://www.newnordic...index.php?id=58
aš pati su skrandžiu turiu problemų, dažnai rūgštys kyla. o šis vaistukas ir nestuke.gif tinka. parduoda po vieną lapelį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(janta @ 2009 03 08, 07:10)
Loksins wub.gif Siuvinėk ir mėgaukis. Ar pavyko straipsnį perskaityti? Gal atsiųsti Tau oro paštu iškarpą?

wub.gif wub.gif wub.gif Perskaičiau, fantastinis straipsnis wub.gif Sėdėjau pilvuką apsikabinus, kai skaičiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(loksins @ 2009 03 08, 15:33)
wub.gif  wub.gif  wub.gif Perskaičiau, fantastinis straipsnis wub.gif Sėdėjau pilvuką apsikabinus, kai skaičiau wub.gif


Suintrigavot smile.gif Loksins, ar gali man i AZ permesti visa straipsni, negaliu prisiregistruoti.
Linkejimai tavo leliukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(redute @ 2009 03 08, 13:16)
Suintrigavot smile.gif Loksins, ar gali man i AZ permesti visa straipsni, negaliu prisiregistruoti.
Linkejimai tavo leliukams ax.gif


gal ir man galėtumėt į až straipsniuką atsiųsti ax.gif

atsiprašau už įlindimą, aš iš iui skyrelio, tai ir jūsų skyrelį paskaitinėju ax.gif
Atsakyti
www.lietuvosrytas.lt
kairėj pusėj susiraskit skiltį 'sveikata'. jokių prisiregistravimų nereikia 4u.gif
Atsakyti
Perskaicius straipsni taip apsidziaugiau uz esamas mamytes nestuke.gif
Kaip gerai,kad joms pavyko,bet pavyko tik ju paciu pastangomis,skaudu,kad musu valstybe tokia abejinga,gerai parasyta,kad kompensuojami vaistai nuo visokiausiu ligu,o nuo nevaisingumo - ne.Tiek daug moteru neturi net menkiausios galimybes pabandyti verysad.gif
Atsakyti