Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(saules_zuikutis @ 2009 03 25, 16:51)
oi Hele, laikau kumstukus uz tave!!!  wub.gif  wub.gif  wub.gif

aciuks.gif

QUOTE(Teta A @ 2009 03 25, 17:07)
Hele, nu fainai, kad viskas sklandziai praejo! Sekmes sekmes sekmes!

As ryt po 'peiliu' gulsiuos unsure.gif

aciuks.gif

sėkmės tau irgi 4u.gif

QUOTE(liepa7 @ 2009 03 25, 17:30)
Na, taigi visai neblogai  bigsmile.gif  man tiek pat išėmė per 1IVF  wub.gif  tas pats gyd. ax.gif   Laikom kumščius toliau.

TetaA, ir už tave  mirksiukas.gif

tikiuos ir žinau, kad viskas bus gerai blush2.gif

QUOTE(Burbulex @ 2009 03 25, 17:41)
Labukas visoms  4u.gif

Prisisduodu: vakar turejau punkcija, ispunktavo 22 kiausialastes, apsivaisino 19 (labai tikiuosi, kas ir toliau gerai dalinsis), ryt vaziuoju pasiimti savo zirniuku  wub.gif


kiek daug blink.gif

laikysiu kumščius 4u.gif wub.gif

QUOTE(Burbulex @ 2009 03 25, 18:01)
Hele, Teta A sekmes didziausios

aciuks.gif

QUOTE(nemamyte2525 @ 2009 03 25, 18:31)
Labutis visoms!!!
Hele, Teta A - laikysiu kumštukus už jus wub.gif


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(panaite @ 2009 03 25, 17:40)
nezinau  g.gif gal neitraukinek, nedrasu kazkaip, gal as geriau nuosaly pabusiu, o kaip seksis - butinai pranesiu, va jei gerai viskas bus tai pakelsiu nuotaika, o jei ne irgi perdaug statistika nenukentes  blush2.gif


Kokia cia pesimistine gaidele?.. g.gif Mes palaikom visas likimo drauges vienodai: sekmes atveju - dziaugiames, nesekmes - kartu liudim wub.gif Nosyte aukstyn 4u.gif

Oi, kaip smagu - kovinukes vos ne ta pacia diena nusileidines kraujuka - vienos pries pat Velykas, kitos is kart po ju thumbup.gif Tikekimes, bus daug stebukliuku wub.gif wub.gif wub.gif

p.s. mielosios neštukės, lauksim naujos temeles su jusu virusiuku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinele83: 25 kovo 2009 - 22:45
Labas 4u.gif
kristinele83 išbrauk mane. Vakar nustatė nesivystanti. Abiejų. Liepė nutraukt crinoną ir laukt kol prasidės kraujavimas.Nesugebu daugiau nieko parašyti, nes per ašaras nematau nieko.Kažkas viršuje labai žiauriai tyčiojasi iš mūsų šeimos. Palūžau.....................
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2009 03 26, 11:29)
Labas  4u.gif
kristinele83 išbrauk mane. Vakar nustatė nesivystanti. Abiejų. Liepė nutraukt crinoną ir laukt kol prasidės kraujavimas.Nesugebu daugiau nieko parašyti, nes per ašaras nematau nieko.Kažkas viršuje labai žiauriai tyčiojasi iš mūsų šeimos. Palūžau.....................

Siaubas kaip gaila cray.gif Jau rodos viskas gerai, šokinėji iš laimės, o čia .... Be žodžių verysad.gif Nuoširdžiai užjaučiu.
Atsakyti
Dijav,

neturiu žodžių... niekas nežino, kodėl mums reikia iškęsti tokias nelaimes...

visa širdimi su tavimi.. heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2009 03 26, 12:29)
Labas  4u.gif
kristinele83 išbrauk mane. Vakar nustatė nesivystanti. Abiejų. Liepė nutraukt crinoną ir laukt kol prasidės kraujavimas.Nesugebu daugiau nieko parašyti, nes per ašaras nematau nieko.Kažkas viršuje labai žiauriai tyčiojasi iš mūsų šeimos. Palūžau.....................

Dijav, nežinau, ką pasakyti, norisi tiesiog apkabinti tave console.gif ir tylėt.
Atsakyti
Dijav sad.gif
nu šakės, kaip netikėtai sad.gif laikykis, mergyt verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2009 03 26, 13:29)
Labas  4u.gif
kristinele83 išbrauk mane. Vakar nustatė nesivystanti. Abiejų. Liepė nutraukt crinoną ir laukt kol prasidės kraujavimas.Nesugebu daugiau nieko parašyti, nes per ašaras nematau nieko.Kažkas viršuje labai žiauriai tyčiojasi iš mūsų šeimos. Palūžau.....................


och... doh.gif truksta zodziu, taip tikejausi, kad sikart viskas vyks sklandziai verysad.gif
labai palaikau tave 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2009 03 26, 12:29)
Labas  4u.gif
kristinele83 išbrauk mane. Vakar nustatė nesivystanti. Abiejų. Liepė nutraukt crinoną ir laukt kol prasidės kraujavimas.Nesugebu daugiau nieko parašyti, nes per ašaras nematau nieko.Kažkas viršuje labai žiauriai tyčiojasi iš mūsų šeimos. Palūžau.....................


Uzuojauta verysad.gif Laikykis, mergyt, net nezinau ka ir berasyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2009 03 26, 13:29)
Labas  4u.gif
kristinele83 išbrauk mane. Vakar nustatė nesivystanti. Abiejų. Liepė nutraukt crinoną ir laukt kol prasidės kraujavimas.Nesugebu daugiau nieko parašyti, nes per ašaras nematau nieko.Kažkas viršuje labai žiauriai tyčiojasi iš mūsų šeimos. Palūžau.....................



Be žodžių apkabinu stipriai stipriai ... console.gif cray.gif
Atsakyti
O tu bl...... blink.gif verysad.gif Dijav, be žodžių verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dijav @ 2009 03 26, 10:29)
Labas  4u.gif
kristinele83 išbrauk mane.


O ne... verysad.gif Laikykis...

As jau po punkcijos, iseme 12..Tai kaip ir gerai, bet dabar svarbiausia, kad apsivaisintu g.gif Laikiu nesulaukiu ax.gif
Atsakyti