Įkraunama...
Įkraunama...

Ar įmanoma išmokti vairuoti per 5 dienas?

Na, padiskutuokime...
Viena mano pazystama anksciau gyvenime niekada nesedejusi prie vairo per penkias dienas ismoko vairuoti, o sesta diena issilaike teises. Jos teigimu, ji su niekuo nesitare, tiesiog ismoko blink.gif... Kaip jus manot, ar imanoma zmogui niekada nevairavusiam ir net nezinanciam, kur koks pedalas, per penkias dienas ismokti tiek, kad islaikytum vairavimo egzamina g.gif ?
Atsakyti
skamba keistai,bet gal ji gimusi prie vairo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Arba gime vairuotoja, arba jums meluoja biggrin.gif
Atsakyti
Aha,tik to nezinojo lotuliukas.gif Sakyciau,nelabai imanoma,viskam reikia laiko,nenoreciau gatveje tokios vairuotojos susitikti.Man rodos,skiedzia ji ten kad per penkias dienas,gal pasigirt,demesio zmogus nori,nu negali taip buti... blink.gif doh.gif dar jei veiksmas tais senais tarybiniais laikais vyktu tai patikeciau,bet dabar tai... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 03 07, 18:44)
Aha,tik to nezinojo lotuliukas.gif Sakyciau,nelabai imanoma,viskam reikia laiko,nenoreciau gatveje tokios vairuotojos susitikti.Man rodos,skiedzia ji ten kad per penkias dienas,gal pasigirt,demesio zmogus nori,nu negali taip buti... blink.gif  doh.gif  dar jei veiksmas tais senais tarybiniais laikais vyktu tai patikeciau,bet dabar tai... schmoll.gif

Nereikia tarybiniu laiku,pries 13 metu uztekdavo 10 pravaziavimu ir laikai egza.(Is 100% laikanciu, ti 2% neislaikydavo teorijos ir pravaziavimo) biggrin.gif
Atsakyti
na, aš tai patikėčiau, kad galima per 5 dienas išmokti mirksiukas.gif po kelias valandas pasivažinėjus, tikrai įmanoma...
vistiek su instruktorium mokinos, tai jei po kokias 4 val pravažiuodavo dieną, tai ir išmoko biggrin.gif gal labai imli yra ta jūsų pažįstama bigsmile.gif
Atsakyti
gal ir galima, jei yra važinėjusi iki to.
Atsakyti
Įmanoma, jei žmogus imlus, viską greitai perpranta, važinėjo po kelias valandas per dieną.Dar sėkmė per egzą. Na o teoriją tai manau ilgiau mokėsi, o ne tas pačias dienas. Nes jei taip, tai tada daugiau nekam laiko neliktų g.gif
Atsakyti
manau,kad imanoma...mano atveju-mano vyras man nesakes(tiesa vakar suejo jau 10 metu,kai vairuoju)eme mane ir uzrase i kursus.As tikrai nebuvau sedejus uz vairo.Uzrase jis mane tada i dienini skyriu menesiui laiko.Savaite pasimokinom teorijos ir isvare mus tada i gatves.Ta diena pries vaziavimo pradzia prasiau vyro,kad leistu nors pasedet uz vairo,nes nezinau kur kas yra ir nuo ko reikia pradet.Tai jis man atsake-mokykis su dviraciu.Aisku supykau ir pareiskiau,kad viskas as daugiau nebesimokysiu...na leido jis tadien man pasedet uz vairo.O ilipus pirma kart i masina intruktorius net neklause ar esu vaziavus....Per 10 dienu islaikiau teorija(mokyklinius).Buvau paskirta grupes seniune...be jokiu kritimu islaikiau ir valstybinius,o ir vaziavima is karto.Nors tuo laiku buvo-prisiparkavimas aikstelej,i garaza,vaziavimas su kliutim ir estakada.Ir mieste.Mieste padariau viena klaida,sustodama ne ten kur galima...tai buvo beveik per menesi islaikytos vairavimo teises....
Atsakyti
Man kazkaip nelabai tikisi, kad galima labai gerai vaziuoti ismokti per 5 dienas schmoll.gif gal kazkiek vaziuot -taip, bet nesitaip, kad ir egzamina issilaikyti. Kazin ar ir tie didziausi vairuotojai ir raliuotojai per tiek laiko ismoktu g.gif arba ji anksciau yra vaziavusi, arba yra laaaaaaaaabai imli tokiem dalykams..
Atsakyti
QUOTE(klik @ 2009 03 08, 11:14)
Man kazkaip nelabai tikisi, kad galima labai gerai vaziuoti ismokti per 5 dienas schmoll.gif gal kazkiek vaziuot -taip, bet nesitaip, kad ir egzamina issilaikyti. Kazin ar ir tie didziausi vairuotojai ir raliuotojai per tiek laiko ismoktu g.gif arba ji anksciau yra vaziavusi, arba yra laaaaaaaaabai imli tokiem dalykams..

išlaikyti egzaminą gali, bet geras vairuotojas yra tas, kuris turi patirtį.
Atsakyti
QUOTE(Liuksus @ 2009 03 08, 12:40)
išlaikyti egzaminą gali, bet geras vairuotojas yra tas, kuris turi patirtį.



Ziurint i tai, kaip dabar egzaminuose svarbi bet kokia smulkmena, kazko nesitiki.. g.gif
Atsakyti