Įkraunama...
Įkraunama...

Ar įmanoma išmokti vairuoti per 5 dienas?

Tikiu, galima, imanoma.
Ir tam nereikia 5 dienas nuo ryto iki vakaro vazineti-pervargtu ir smegenys ir kunas.

Tam, kad ismokti vairuoti-reikia did. noro, gero instruktoriaus ir supratimo siokio tokio. Kiek automobilyje, tiek ir orientacijos taisyklese, keliuose, gyvenime.

Jei ji nebijojo, jaute masina ir valde situacija. Juolab pasiskaiciusi keliu taisykles ir buvo garantuota ka daro..... O jei yra sedejusi keleivio vietoje ir stebejo vairuotojus bei analizavo situacijas...... nieko keisto.
As pati islaikiau eksternu ir teorija ir vairavima- be jokiu problemu is pirmu kartu. Nes automobilyje nuo gimimo, gyvenime daug sedeta ir galiorkoj ir priekyje, bei klausyta n. komentaru apie vairavima, vairuotojus ir tt. ir pan. Tik nesakykit, kad tai neturi jokios itakos pacio zmogaus vairavimui. Be to, dar yra ir pasisekimo dalykas. Pataike ant egzaminatoriaus geros nuotaikos, bei buvo tiesiog geros situacijos egzamino metu. Sudekim i kruva visus niuansus ir ziurim ka turim lotuliukas.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
Gal ir imanoma. Siaip as pati issilaikiau teises po 8 valandu vazinejimo su instruktoriumi. Aisku ne per 5 dienas pravazinejau, o per pora savaiciu. Bet as eidama laikyti teises, as jau daug maz zinojau teorija, o ir siek tiek buvo tetis ir brolis parode kas ir kaip ax.gif
Visi mes skirtingi, gal zmogus labai imlus ir tik tiek pasimokyti ir tereikejo,kad teises issilaikytu. Bet vis tik pritariu,kad teises issilaikyti viena, o tapti geru vairuotoju visai kas kita ir tam reikia praktikos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LapeUrsa @ 2009 03 09, 09:41)
Tikras mokymasis po teisiu gavimo tik prasideda verysad.gif viskas su patirtim ateina- zmones per visa gyvenima vairuot mokosi  rolleyes.gif


drinks_cheers.gif

O pasakojimas laaaabai tikėtinas, tik dar priklauso nuo aplinkybių mirksiukas.gif Aš prieš išvažiuodama į JAV vieną dieną porai valandų buvau su tėčiu į aikštelę nuvažiavus. Per porą valandų išmokė pasiparkinti, kliūtis apvažiuoti, į garažą įvažiuoti. Sekančią dieną vėl koks pusvalandukas aikštelėje ir išvažiavau į gatvę valandėlei. Su bėgiais taip ir nespėjau "susidraugauti" blush2.gif JAV vieną dieną su vyru pavažinėjau ir laikiau vairavimą. Tiesa, automobilis buvo automatine greičių dėže. Niekada neturėjau jokių auto įvykių schmoll.gif (tfu tfu tfu) Tik neseniai manevruodama subraižiau dureles (teises turiu 9 metus).
Atsakyti
Vairuot ismokt tikrai imanoma,bet kas liecia keliu eismo taisykles,tai drisciau suabejot g.gif o egzamina,kad islaike matyt pasiseke rolleyes.gif nes tikrai yra tokiu,kad ir labai gerai mokedami issilaiko ne is pirmo karto.
Atsakyti
Manau, kad viskas yra imanoma. Tik aisku, ji turbut vazinejo ne po valanda per diena. mirksiukas.gif
As pati vairavimo egzamina laikiau po dvieju savaiciu. Ir pasiseke is pirmojo karto islaikyti. Dabar jau 4 metai kaip sekmingai vazineju.
Atsakyti
Ismokt vairuot ir islaikyt egzamina - skirtingi dalykai.
Gerai vairuoti reikia patirties. As pati pirma karta atsisedus uz vairo vaziavau neuzgesdama ir viska kaip pridera darydama. To gana egzaminui, bet nera gana geram vairavimui. Gal jau paprasciausiai pasipuole lengvos uzduotys aikstelej ir paprastas marsrutas mieste
Atsakyti
As cai turbut itin durna klausima uzduosiu. As teises turiu jau senai, bet issilaikiau ir daugiau bevaik nevairavau apie 6 metus. Dabar daugumai darbu reikia turet automobili. Siuo metu automobilio neturiu ir man jo nereikia, ir bijau vairuot ir eksploatacija brangi. Bet jei gauciau darba kur butinai reikia vairuot, kazin realu nusipirkt auto ir ismokt is naujo vairuot per pora savaiciu g.gif Bet tai ne taip ismokt kad tik neuzgest, o ir prisiparkuot ir kad gedos neprisidaryt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 10 gegužės 2013 - 18:40
QUOTE(lovely @ 2009 03 07, 22:39)
Nereikia tarybiniu laiku,pries 13 metu uztekdavo 10 pravaziavimu ir laikai egza.(Is 100% laikanciu, ti 2% neislaikydavo teorijos ir pravaziavimo) biggrin.gif

Laikiau kaip tik prieš trylika metų ir buvo ne 10, o 20 privalomų pravažiavimų.
Papildyta:
QUOTE(Vicious_L @ 2013 05 10, 19:39)
As cai turbut itin durna klausima uzduosiu. As teises turiu jau senai, bet issilaikiau ir daugiau bevaik nevairavau apie 6 metus. Dabar daugumai darbu reikia turet automobili. Siuo metu automobilio neturiu ir man jo nereikia, ir bijau vairuot ir eksploatacija brangi. Bet jei gauciau darba kur butinai reikia vairuot, kazin realu nusipirkt auto ir ismokt is naujo vairuot per pora savaiciu  g.gif Bet tai ne taip ismokt kad tik neuzgest, o ir prisiparkuot ir kad gedos neprisidaryt biggrin.gif

Manyčiau, kad įmanoma, tik reikia gero instruktoriaus mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(arbuzina)
blink.gif... Kaip jus manot, ar imanoma zmogui niekada nevairavusiam ir net nezinanciam, kur koks pedalas, per penkias dienas ismokti tiek, kad islaikytum vairavimo egzamina g.gif ?

Nelabai noreciau tiketi, bet gal pasitaiko tokiu isimciu, gal jau baisiai imlus zmogus, ir kaip cia sake 'gimusi su vairu rankoje' tik gal pati to dar nezinojo biggrin.gif
Atsakyti
Aš pirmą kartą prie vairo sėdau būdamas 12 metų ir iš karto laisvai važiavau. Sakysit meluoju? Sakysit giriuosi? Ne. Mašinos man buvo pats svarbiausias dalykas pasaulyje gal nuo kokių trijų metukų, o gal ir dar anksčiau, bet ten jau nepamenu. blush-anim-cl.gif. Aš taip buvau įsižiūrėjęs visas smulkmenas kaip yra vairuojama, kad joks suaugęs žmogus nesugebėtų sutelkti tiek dėmesio į kitų vairuotojų veiksmus, kaip mažas berniukas. Net važiuojant autobusu ir troleibusu, būdamas kokiu šešių metų piplys, stovėdavau šalia vairuotojo ir įdėmiai stebėdavau visus jo veiksmus.
Kai sukako dvylika metų svajonė išsipildė - tėvas pirmą kartą pasiūlė pavairuoti ir aš aišku neatsisakiau. smile.gif

Jeigu šios moters potraukis mašinoms ir vairavimui nuo pat vaikystės buvo toks kaip mano, tai įmanoma. Jei net nežinojo kur koks pedalas, jokiu būdu NE! smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dešimtukas: 20 gegužės 2013 - 22:13
QUOTE(Dešimtukas @ 2013 05 20, 23:06)
Aš pirmą kartą prie vairo sėdau būdamas 12 metų ir iš karto laisvai važiavau. Sakysit meluoju? Sakysit giriuosi? Ne. Mašinos man buvo pats svarbiausias dalykas pasaulyje gal nuo kokių trijų metukų, o gal ir dar anksčiau, bet ten jau nepamenu.  blush-anim-cl.gif. Aš taip buvau įsižiūrėjęs visas smulkmenas kaip yra vairuojama, kad joks suaugęs žmogus nesugebėtų sutelkti tiek dėmesio į kitų vairuotojų veiksmus, kaip mažas berniukas. Net važiuojant autobusu ir troleibusu, būdamas kokiu šešių metų piplys, stovėdavau šalia vairuotojo ir įdėmiai stebėdavau visus jo veiksmus.
Kai sukako dvylika metų svajonė išsipildė - tėvas pirmą kartą pasiūlė pavairuoti ir aš aišku neatsisakiau. smile.gif 

Jeigu šios moters potraukis mašinoms ir vairavimui nuo pat vaikystės buvo toks kaip mano, tai įmanoma. Jei net nežinojo kur koks pedalas, jokiu būdu NE!  smile.gif

Cia todel,kad 12-os metu-su vaikais yra kiek kitaip,jiems nereikia aiskinti kaip ten ka daryti reikia,vaikas atsiseda ir vaziuoja...ir kuo mazesnis,tuo jam viskas paprasciau (va,kolega pasakojo,kad nuo penkiu metu tevo ziguli jau nusiciupdavo).Jei uz vairo pirma karta butum atsisedes ne 12-os,o tarkim-20ies,taip laisvai nevaziuotum... ax.gif
del paskutinio sakinio labai sutinku drinks_cheers.gif bet,jei ji jau buvo,taip sakant,ciupinejus vaira,vazinejus-reiskia,ji jau mokejo tvarkytis su masina,tai tas ismokimas nesiskaito kaip ismokimas per 5 dienas,greiciausiai tai tik susipazinimas su eismu gatveje,o antru atveju-taip,jokiu budu ne...ypac turint galvoje dar ir tai,kad vairuoti faktiskai reikia mokytis visa gyvenima... ax.gif
Atsakyti