Įkraunama...
Įkraunama...

Bendras poros/šeimos biudžetas

Visos seimos ir poros, patarkite kaip tvarkyti bendra su draugu biudzeta. Mes draugaujame jau penkti metai. Kartu gyvename puse metu, vasara ketiname tuoktis, o kaip reikes tvarkyti seimos biudzeta g.gif? Dabar jis kazkoks padrikas. Kai nera vienos sistemos, labai sunku suvaldyti bendrus pinigus, kur isleidziame, kiek lieka ir pan. Pasidalinkite patirtimi ir patarimais smartass.gif .
Atsakyti
kad abu valdysit biudzeta maza sansu...perimk pati viska i savo rankas! thumbup.gif tada aisku tau teks rupintis ne tik kaip viska sumoketi, gala su galu sudurti, bet ir itikinti vyra kad isleista buvo tikslingai. wink.gif
Pas mus tai pinigai mano zinioje, islaidas ir pajamas fiksuoju kompe bet kada maniskis gali pasiziureti(bet jis ten nieko nesupranta, mat viskas uzsifruota) Visais piniginiais reikalais konsultuojames, bet vykdau as
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 03 22, 15:51)
Visos seimos ir poros, patarkite kaip tvarkyti bendra su draugu biudzeta. Mes draugaujame jau penkti metai. Kartu gyvename puse metu, vasara ketiname tuoktis, o kaip reikes tvarkyti seimos biudzeta g.gif? Dabar jis kazkoks padrikas. Kai nera vienos sistemos, labai sunku suvaldyti bendrus pinigus, kur isleidziame, kiek lieka ir pan. Pasidalinkite patirtimi ir patarimais smartass.gif .

NU KA AS JUMS GALIU pATARTI, SIAIp VISI pINIGAI pAS MANE, VYRAS SAU IS ATLYGINIMO KAZKIEK pASILIEKA O VISAKITA ATIDUODA MAN, TAIp IR TVARKOMES, GAL TIK pORA KARTU JIS pRITRUKO pINIGU IR pASIEME IS BENDRU, O AS TVARKAU TA BENDRA BIUDZETA IR SAU LEIDZIU KIEK REIKIA thumbup.gif IR pASITAUpO... clap.gif
O KAI NEZINAI KUR IR KIEK TAI S........... IR GAUNASI. g.gif
Atsakyti
na o mes tai ir programele pasidarem. Nuo kiekvieno atlyginimo 50 proc eina islaidom uz komunalinius maista ir pan. 30 proc eina taupymui, tipo tu pinigu nelieciame, na o like 20 proc savom islaidom. taip ir tvarkom smile.gif
Atsakyti
Na, taip kaip Enigmai ar Kalinkai, man neiseis, nes atlyginimus gauname i korteles, tai isimineti visa suma, tada ja atiduoti man ir vel is naujo skirstyti, nelabai logiska. Mat visus mokescius, paskolas, draudimus etc. mokame internetu, o tam, kaip zinia, reikia, kad korteleje butu pinigu smile.gif .
Atsakyti
Biudzetas pas mus bendras:kiek reikia,tiek pasiimi.Bet as visada vedu buhalterija:seku,kad islaidos nevirsytu pajamu.Nenoreciau gyventi nuo algos iki algos.
Atsakyti
o maniskis nuima nuo korteles ir atiduoda man grynais. Ir sau, aisku, smulkiom islaidom pasilieka.
Atsakyti
vyras pasakojo kad japonijoje pazistamos seimos biudzetas yra komoda su mažais stalciukais, kiekvienai sriciai po stalciuka. ir parnese alga sutuoktiniai i kiekviena ju ideda suplanuota suma. siulaikinem salygom kaip tai atrodytu reiketu pamislyti g.gif bent musu seima grynu namuose nelaikom, kazkaip neprireikia...Turbut visai neblogai procentais planuoti biudzeta, bet pas mus 95%bankam ir mokesciam, ir maistui,like 5 ...nu kazkas nenormalaus jau trecias menuo taip.
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 03 22, 16:08)
NU KA AS JUMS GALIU pATARTI, SIAIp VISI pINIGAI pAS MANE, VYRAS SAU IS ATLYGINIMO KAZKIEK pASILIEKA O VISAKITA ATIDUODA MAN, TAIp IR TVARKOMES, GAL TIK pORA KARTU JIS pRITRUKO pINIGU IR pASIEME IS BENDRU, O AS TVARKAU TA BENDRA BIUDZETA IR SAU LEIDZIU KIEK REIKIA thumbup.gif IR pASITAUpO... clap.gif
O KAI NEZINAI KUR IR KIEK TAI S........... IR GAUNASI. g.gif

Oho, koks mustras seimoje!!!!!! Nesuvokiu, kaip gali vyras visa savo alga atiduoti!!!!! O ka abu draugiskai negalit susitarti????? Ar vyras be galo islaidus????
Atsakyti
QUOTE (Atėnė @ 2004 03 22, 16:25)
Na, taip kaip Enigmai ar Kalinkai, man neiseis, nes atlyginimus gauname i korteles, tai isimineti visa suma, tada ja atiduoti man ir vel is naujo skirstyti, nelabai logiska. Mat visus mokescius, paskolas, draudimus etc. mokame internetu, o tam, kaip zinia, reikia, kad korteleje butu pinigu smile.gif .

mes irgi i korteles, bet abieju korteles pas mane thumbup.gif (vyro kortele dviguba)
Atsakyti
Pas mus kiek kitaip: kadangi tai pakankamai skausmingas klausimas. Pvz: maista perka vyras, jei norime kur nors iseiti i kluba ar su draugais pabaliavoti, tai viena karta moku as, kita jis. Kadangi turime nauja busta, tai kredita moku as o lizingus vyras. Vienu zodziu dabar ramu: gale menesio abieju piniginese beveik nulis lieka! Kaip komunizme. thumbup.gif
Atsakyti
deja, deja kas daugiau uzdirba, tas daugiau ir isleidzia, nes seimoje kaip tu besidalinsi - pinigai vis tiek 50-50 bendri (netgi pagal istatyma).

nuo tada, kai parsisiunciau i kompa programele ir emiau suvedineti visus cekiukus ir islaidas - mane apeme sewbas.. [kartais geriau nezinoti kad negautum infarkto]
bet toks budas yra labai geras ir sveikas - ateina pagaliau noras suimti save i rankas ir nustoti islaidauti..

manyciau teisinga, jeigu tas kurio pajamos sudaro pvz. 80 proc. leidzia sau daugiau, nei antrasis. Ka manot?
Atsakyti