Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

labutis, darau užsakymą iš kasiulai ir noriu užsisakyti lino zweigart, nes paskaitinėjau čia jūsų atsiliepimus, kad jis geriausias. bet gal galit man pasakyti ar jis toks ir yra originaliai truputį margas , ar čia taip atrodo nuotraukose? kokius atspalvius esat bandžiusios? nes kaina lino nemaža ir kažkaip nesinori visiškai aklai pirkti g.gif ir kokio tankumo geriausia? wacko.gif
va kiek aš čia klausimų iš pat ankstyvo ryto pažėriau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(giege @ 2009 03 14, 09:15)
Iš šio puslapio nesiuvinejau, bet siūlyčiau žiūrėti atsargiai, nes daugelio schemų autoriai nežinomi. Įdedu puslapiuką, kur galima pamatyti kelis iš šio puslapio siuvinėtus darbus (be abejo tai nereiškia, kad ten visos schemos blogos, yra ir gerų):
http://feechka-khv.g...atch?a=rwr-ba3k
(po paveikslais nurodyta: отшив схемы с сайта www.igolki.net)

tai cia reikia egistruotis jauciu siame psl. g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(sonaciukas @ 2009 03 14, 10:00)
labutis, darau užsakymą iš kasiulai ir noriu užsisakyti lino zweigart, nes paskaitinėjau čia jūsų atsiliepimus, kad jis geriausias. bet gal galit man pasakyti ar jis toks ir yra originaliai truputį margas , ar čia taip atrodo nuotraukose? kokius atspalvius esat bandžiusios? nes kaina lino nemaža ir kažkaip nesinori visiškai aklai pirkti g.gif ir kokio tankumo geriausia? wacko.gif
va kiek aš čia klausimų iš pat ankstyvo ryto pažėriau rolleyes.gif

margas, pirkau sp.Country mocha 28, tankumas tai jau priklauso nuo noro, populiariausias 28 ct, jo ir atspalvių daugiau yra.
man jis labai patinka ax.gif labai malonus čiupinėjimui ir siuvinėjimui ir žiūrisi labai super thumbup.gif
nežinau ar margas yra ir karpomas linas, pati ant dienų darysiu užsakymą rolleyes.gif

vo kiek reklamos pavariau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sonaciukas @ 2009 03 14, 11:00)
labutis, darau užsakymą iš kasiulai ir noriu užsisakyti lino zweigart, nes paskaitinėjau čia jūsų atsiliepimus, kad jis geriausias. bet gal galit man pasakyti ar jis toks ir yra originaliai truputį margas , ar čia taip atrodo nuotraukose? kokius atspalvius esat bandžiusios? nes kaina lino nemaža ir kažkaip nesinori visiškai aklai pirkti g.gif ir kokio tankumo geriausia? wacko.gif
va kiek aš čia klausimų iš pat ankstyvo ryto pažėriau rolleyes.gif


Šiaip įprastai linas nėra margas - įprastos spalvos yra tolygios. Būna ir marginto, tokio atseit sendinto, tada jis vadinasi "vintage". Dėl tankumo, kaip tau labiau patinka. Aš labiau mėgstu 32 ct (kryžiukų dydis atitinka 16 Aidą), bet čia skonio reikalas - prie ko labiau pripratusi.

Čerčikai - nesijaudink, ne tu viena reklamos pavarei mirksiukas.gif Aš irgi Zweigarto gerbėja 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 14 kovo 2009 - 10:42
4u.gif LABAS RYTAS biggrin.gif jau groziu cia pridejot wub.gif saunuoles 4u.gif

visa savaite nesiuvinejau , nugara surakino, tai vakar kaip griebiau ir savo sokoladini sempleri pabaigiau smile.gif vakare ijau parodysiu
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2009 03 14, 10:41)
Šiaip įprastai linas nėra margas - įprastos spalvos yra tolygios. Būna ir marginto, tokio atseit sendinto, tada jis vadinasi "vintage".

jo, pas man ant dezutes uzrasyta Vintage. galvojau visi sios firmos margi, o cia pasirodo sendintas doh.gif man dar mokytis ir mokytis doh.gif

sorry uz dezinformacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2009 03 14, 10:14)
tai cia reikia egistruotis jauciu siame psl. g.gif  g.gif

kad nereikia... Bent jau aš neregistruota.
Atsakyti
QUOTE(Hellen @ 2009 03 13, 23:15)
Liaba!
As esu pirkus praita menesiuka is ebay.ie ir esu labai patenkinta!Man reikejo tam tikru numeriu tai rasiau gal 14 spalvu ir visus gavau ir tokiu kiekiu kiek prasiau, tik kad laukiau 2 savaite.O siaip viskas gerai, issisaugojau ji savo kontaktuose tai jei ka vel uzsisakinesiu pas ji. thumbup.gif 
http://stores.shop.e...p__W0QQ_armrsZ1
Va cia jo praduotuve
Jis pasivadines- shancai2003 ir siuncia is Japonijos berods.
      Tikiuosi padejau


aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulinė @ 2009 03 13, 21:47)
Mano dar nerodyti darbeliai:
yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(Labutuliukas @ 2009 03 13, 12:47)
Su panasiais atspalviais tikrai gali kilti beda  unsure.gif
Bet pvz, siuvinejant toki, tai ten ne kiek panasus atspalviai, bet kiek labai daug mazu ploteliu  ax.gif
user posted image


o galima sita schemute i dia0024@yahoo.com

labai jau grazu ir spalvinga ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Kad jau kalbat apie linus, pasakysiu ir aš savo nuomonę. Žinot, nesutinku, kad DMC linas toks jau prastas. Taip, sutinku, kad jis retesnis, grubesnis, bet kai kuriems darbams tai duoda savo žavesio. Vienam siuvinėjimui specialiai pirkausi DMC liną ir siuvinėju lininiais DMC siūlais. Ir tikrai ant Zweigarto taip neatrodytų. Tad medžiagos pasirinkimas dar ir nuo siūlų, ir nuo paveikslo piešinio priklauso.
Atsakyti
Visiškai pritariu Zemugnei drinks_cheers.gif Kai pradėjau siuvinėti ant lino, DMC linu buvau pasibaisėjusi, Zweitgart atrodė gerokai geresnis, ir siuvinėt ant jo tikrai lengviau. Bet dabar man labai patinka retas - vintage siuviniams jis tiesiog nepamainomas, siunčiuosi R&R rankų dažymo liną, bet vėl atradau, kad DMC iš esmės toks pats, tik lygaus dažymo bigsmile.gif Bet tą galima pataisyti - įkišti į arbatą ar orkaitėj pakepinti lotuliukas.gif Vienintelis minusas - siūlo tempti negalima ir galiukų palikti taip pat, nes viskas šviečia per jį.
Vintažiniams sempleriams jis labai tinka, sudaro įspūdį, kad ilgus metus kažkur dūlėjo palėpėj, išretėjo... rolleyes.gif
Va pvz. šitą Blackbird Designs semplerį siuvinėjau ant DMC balto lino ax.gif

user posted image
Atsakyti