Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(libaja @ 2009 03 17, 09:49)
Merginos, gal kuri turit tokią schemą? Paklausiau paieškos puslapyje - tyla...  unsure.gif


Žiūrėk čia http://www.igolki.net/cat-animal.html Tik šitoj schemoj jis ne toks "raudonas", bet gal tiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 03 17, 08:05)
Gražiai tu čia pasiuvinėjai yess.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 17, 08:39)
Manykadailūs darbeliai, rėminimas supasportu turėtu išpresti bėdą 4u.gif

ačiū labai 4u.gif
o kaip manot, gelsvas pasportas tiktų?? man kažkaip labai norisi žalios ir geltonos derinio ax.gif matyt, pavasario įtaka:)

QUOTE(krapstaliuke @ 2009 03 17, 08:52)
man tai irgi labai sunku ant lino siuvineti, susiskaiciuoti labai sunku. As manau del to, kad as spalvomis siuvineju, o ne kaip kitos sugeba - eilutemis pvz  unsure.gif

aš tai irgi spalvomis.. na, kartais pabandau imti dvi spalvas, jei chemoje jos labai maklinasi.
O tas linas servetėlėje toks skystutis, kryželiai man vietomis kreivi, nelygūs gaunasi, aš juos te taisau, nervinuos, oi, vargas doh.gif
Užsisakiau vakar iš kasiūlų specialaus lino, tai išbandysiu skirtumą smile.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif saunuoles auksarankes 4u.gif nespeju apie kiekviena grozi pagirti ax.gif spartuoles kokios visos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Angie_Kiras @ 2009 03 17, 10:11)
Žiūrėk čia http://www.igolki.net/cat-animal.html Tik šitoj schemoj jis ne toks "raudonas", bet gal tiks  4u.gif

Ačiū 4u.gif dar truputį palauksiu, nes šito psl. kokybe labai abejoju.

O dar truputuką paprašysiu pagalbos: radau kažkokį įdomų dalykėlį, tik va.. su anglų kalba visiškai nedraugauju, nelabai suprantu, ką reiškia "Lengths", ir pasimečiau, kokie siūlai gali būt, jų Nr. 13006,63328,12295,6150 - juodas, 6149 - baltas.
Būsiu dėkinga jei pagelbėsit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2009 03 17, 09:12)
ačiū 4u.gif
ačiū labai 4u.gif
o kaip manot, gelsvas pasportas tiktų?? man kažkaip labai norisi žalios ir geltonos derinio ax.gif  matyt, pavasario įtaka:)



manau tas derinys tiktu, tik vietoje atspalvius pasiderinkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2009 03 17, 09:32)
O dar truputuką paprašysiu pagalbos: radau kažkokį įdomų dalykėlį, tik va.. su anglų kalba visiškai nedraugauju, nelabai suprantu, ką reiškia "Lengths",

"Lenght" reiškia ilgį, atraižą, atkarpą.

QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 17, 09:43)
manau tas derinys tiktu, tik vietoje atspalvius pasiderinkite 4u.gif

aha, būtinai:) ačiū už nuomonę ir patarimą 4u.gif
o dar klausimėlis: ar nieko, kad kvadratinį paveikslėlį rėminsiu į stačiakampį rėmelį? g.gif ar atitinkamai padarius pasportą viskas susiderins ir nebus čia jokios prob.?
Atsakyti
QUOTE(Manyka @ 2009 03 17, 10:09)
"Lenght" reiškia ilgį, atraižą, atkarpą.
aha, būtinai:) ačiū už nuomonę ir patarimą 4u.gif
o dar klausimėlis: ar nieko, kad kvadratinį paveikslėlį rėminsiu į stačiakampį rėmelį? g.gif  ar atitinkamai padarius pasportą viskas susiderins ir nebus čia jokios prob.?

Manau nieko tokio, svarbu, kad darbas būtų gerai išcentruotas 4u.gif

libaja ar gavai mano žinutę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 17 kovo 2009 - 10:14
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 17, 11:13)
Manau nieko tokio, svarbu, kad darbas būtų gerai išcentruotas 4u.gif

libaja ar gavai mano žinutę?

aha,gavau bigsmile.gif didelis dėkui oro_buckis.gif

ai, tai matyt reik suprast, kad ta atkarpa tai yra kiek siūlo reiks tam darbeliui, ane? bigsmile.gif Nu va, dėkavoju. dabar beliko išsiaiškint kokie čia siūlai g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2009 03 16, 21:16)
ideciau pora savo darbeliu bet nemoku sad.gif

ieik i ši puslapi http://www.radikal.ru/, ir kai užsikraus foto nukopink 2 eilute ir ikelk ja čia...

QUOTE(cacukas @ 2009 03 16, 21:29)
Kačiukai  smile.gif Vešiu rėmint.

bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif koks grožis
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 03 17, 00:49)
na katinukai tai nuostabūs  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  tiesiog nėra žodžių koks grožis  wub.gif  4u.gif  wub.gif  4u.gif


QUOTE(Džeinė @ 2009 03 17, 11:46)
ieik i ši puslapi  http://www.radikal.ru/, ir kai užsikraus foto nukopink 2 eilute ir ikelk ja čia...
bigsmile.gif  bigsmile.gif  wub.gif  koks grožis


Dėkui visoms 4u.gif
Atsakyti
Jola987, gražūs darbeliai thumbup.gif

Manyka, labai smagūs paveikslėliai, nematyti wub.gif Ir drugelis labai dailus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2009 03 17, 11:27)
Manyka, labai smagūs paveikslėliai, nematyti  wub.gif Ir drugelis labai dailus  thumbup.gif

ačiū blush2.gif
drugelis ir mergytė - iš gallery.ru platybių, o angeliukė ant dviračio - iš žurnalo; to, kur kas 3 mėn. leidžiamas:)
Atsakyti