Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(e.meskine @ 2009 03 18, 17:17)
na stai mano naujas ilgai keptas blynas 4u.gif  bus anytai maza dovanele..dar nesu niekam savo darbelio jokio dovanojusi 4u.gif


QUOTE(rasiux- @ 2009 03 18, 19:17)
Mano kelių vakarų darbelis  ax.gif


Na jau labai simpatiski darbeliai.
e.meskine - gera dovana, manau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2009 03 18, 18:17)
na stai mano naujas ilgai keptas blynas 4u.gif  bus anytai maza dovanele..dar nesu niekam savo darbelio jokio dovanojusi 4u.gif


Labai mielas darbelis wub.gif
Atsakyti
Sveikos, Auksarankės 4u.gif
Gal galėčiau ir aš prie jūsų prisijungt?Siuvinėti norėjau jau gal dešimt metų ,bet tik prieš pusmetį pradėjau,todėl darbais pasigirt negaliu ,va tik vakar baigiau savo pirmąjį darbelį "Delfinai",pamėginau nufotkinti ,bet kad nelabai šviesas sureguliavau tai nelabai ryškus jis (o su blicu fotografuojant iš viso nesimato),tai jau kai išskalbsiu įrėminsiu ir tada gražiai nufotografuosiu..O kitas mano darbas dar tik eigoje,ten darbo turėsiu keleriems metams blush2.gif ,nes laiko nelabai turiu o ir akys prastos,kad griečiau darbus užbaiginėt,džiaugiuos ir tuo ką galiu,nes jau dabar ,nebeįsivaizduoju savęs be siuvinėjimo,vienu žodžiu ,atradau save... ax.gif 4u.gif
http://img220.images...modarbai005.jpg

http://img220.images...modarbai007.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 18 kovo 2009 - 21:14
QUOTE(zundyte @ 2009 03 18, 22:09)
atradau save... ax.gif  4u.gif

labai grazus darbeliai, saunuole clap.gif
Atsakyti
na ačiū ,bet va dabar pažiūrėjau kelis puslapius atgal ,tai man dar toli iki jūsų kaip iki mėnulio blush2.gif ,nu bet stengsiuos..planuose krikšto dukrai išsiuvinėt disnėjaus paveiksliuką,bet greičiausiai tai bus tik kitiems metams ,nes dabar iki jos gimtadienio ,gegužės 1-osios, su mano tempais tikrai nespėsiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 03 18, 21:09)
atradau save... ax.gif  4u.gif



Aš irgi atradau save, po likimo smūgio (niekas nemirė, sužinojau apie savo nevaisingumą verysad.gif ), dabar tik siuvinėjimas mano vienintelė paguoda. Tavo darbeliai labai gražūs. wub.gif
Atsakyti
Prieš dvi savaites išsiuvinėjau, tačiau tik dabar nufotografavau antrąjį iš "Mots autour d'un theme" paveikslą "Ronde du Cafe"

user posted imageuser posted image
Atsakyti
diudas labai dailu ir kruopštu wub.gif . nebuvo nuobodu BS siuvinėti?

lizarde pasikoreguok parašiuką, nukelk antrąją liniuotę, iškraipo puslapį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 18 kovo 2009 - 22:08
ačiū Florestina,mane siuvinėjimas taip pat atitraukia nuo niūrių minčių,nes situacija mano irgi nepavydėtina :kol kas galiu glostyt tik svetimus vaikelius,nes darbas toks..o savų Dievulis dar nedavė,vis tikiuosi ,kad dar nevėlu ,bet kai pasižiūriu į pasą ,tai matau ,kad jau visi traukiniai nuvažiavę,o "princas ant balto žirgo" dar neatjojo...atsiprašau už nukrypimus ,bet kur skauda tai tą ir kalbi..Mylėkime gyvenimą už tai, kad ,jis yra ,už tai ,kad esame jame... 4u.gif

beje,grįžtant prie temos ,tai norėjau paklaust,ar yra kokios rėminimo taisyklės?ar kas nors specialiai rėmina tuos darbelius,nes norėčiau tuos delfinukus padovanot draugei gimtadienio proga ,tik neisivaizduoju kaip tai padaryti.Gal reikalingi kokie nors specialūs rėmeliai,nes kaip suprantu taigi ten gana storas gaunasi tas darbelis,gi ta siuvinėlį reikia ant kažkokio kartoniuko aptraukti ,tai i paprastus rėmelius nelabai ir tilps ,apšvieskit mane ,pradedančią blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 18 kovo 2009 - 22:16
QUOTE(zundyte @ 2009 03 18, 22:11)
ačiū Florestina,mane siuvinėjimas taip pat atitraukia nuo niūrių minčių,nes situacija mano irgi nepavydėtina :kol kas galiu glostyt tik  svetimus vaikelius,nes darbas toks..o savų Dievulis dar nedavė,vis tikiuosi ,kad dar nevėlu ,bet kai pasižiūriu į pasą ,tai matau ,kad jau visi traukiniai nuvažiavę,o "princas ant balto žirgo" dar neatjojo...atsiprašau už nukrypimus ,bet kur skauda tai tą ir kalbi..Mylėkime gyvenimą už tai, kad ,jis yra ,už tai ,kad esame jame... 4u.gif


drinks_cheers.gif Mylėkim ir siuvinėkim. Nenukrypstam toliau į pievas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 18 kovo 2009 - 22:15
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 18, 23:05)
diudas labai dailu ir  kruopštu  wub.gif  . nebuvo nuobodu BS siuvinėti?



Dėkui, paukščiuk. BS nebuvo nuobodu siuvinėti, kažkaip jis greitai siuvinėjosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 03 18, 22:58)
Prieš dvi savaites išsiuvinėjau, tačiau tik dabar nufotografavau antrąjį iš "Mots autour d'un theme" paveikslą "Ronde du Cafe"

user posted imageuser posted image

grazus darbelis smile.gif pamacius pagalvojau , kad ruci darbas smile.gif kur rode juoda sirdele pradeta ax.gif galvojau niu ir tempai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(zundyte @ 2009 03 18, 22:09)
Sveikos, Auksarankės 4u.gif
Gal galėčiau ir aš prie jūsų prisijungt?Siuvinėti norėjau jau gal dešimt metų ,bet tik prieš pusmetį pradėjau,todėl darbais pasigirt negaliu ,va tik vakar baigiau savo pirmąjį darbelį "Delfinai",pamėginau nufotkinti ,bet kad nelabai šviesas sureguliavau tai nelabai ryškus jis (o su blicu fotografuojant iš viso nesimato),tai jau kai išskalbsiu įrėminsiu ir tada gražiai nufotografuosiu..O kitas mano darbas dar tik eigoje,ten darbo turėsiu keleriems metams  blush2.gif ,nes laiko nelabai turiu o ir akys prastos,kad griečiau darbus užbaiginėt,džiaugiuos ir tuo ką galiu,nes jau dabar ,nebeįsivaizduoju savęs be siuvinėjimo,vienu žodžiu ,atradau save... ax.gif  4u.gif
http://img220.images...modarbai005.jpg

http://img220.images...modarbai007.jpg

sveika prisijungus 4u.gif kruopsciia issiuvinejai smile.gif o antro darbo koks galutinis rezultatas bus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amiyra: 18 kovo 2009 - 23:27