Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Nu va, o ką aš sakiau laugh.gif Kažkaip įtariu, kad šita schema pakankamai populiari ir dažnai siuvinėjama, bet nuo to man mažiau patraukli ji netapo blush2.gif
Atsakyti
merginos, norejau paklausti blush2.gif kaip nenugrybaut renkantis spalvas is akies? nes pastebejau kad kai kuriose schemose nenurodyti siulu nr, o nufotografuoti siulai su kuriais buvo siuvinetas darbas.. kaip tiksliau atsirinkt spalvas su tomis spalvu rodyklemis? jus tiesiog ziurit is akies ar labai tiksliai kazkaip nustatot, nu cia ir issireiskiau doh.gif lotuliukas.gif bet zodziu tikriausiai supratot ka norejau pasakyt lotuliukas.gif nes is akies bijau "nusivaziuot", paskui paveikslelis smarkiai skirsis nuo originalo g.gif
Atsakyti
QUOTE(missed @ 2009 03 19, 14:23)
merginos, norejau paklausti blush2.gif  kaip nenugrybaut renkantis spalvas is akies? nes pastebejau kad kai kuriose schemose nenurodyti siulu nr, o nufotografuoti siulai su kuriais buvo siuvinetas darbas.. kaip tiksliau atsirinkt spalvas su tomis spalvu rodyklemis? jus tiesiog ziurit is akies ar labai tiksliai kazkaip nustatot, nu cia ir issireiskiau doh.gif  lotuliukas.gif  bet zodziu tikriausiai supratot ka norejau pasakyt lotuliukas.gif  nes is akies bijau "nusivaziuot", paskui paveikslelis smarkiai skirsis nuo originalo g.gif


nereikia bijoti eksperimentuoti, jei nėra daug spalvų, tai drąsiai rink iš akies ir bus dar gražiau nei originale 4u.gif o jei paveiksle daug spalvų ir atspalvių kurie tarpusavyje dera, tai klausk, gal kas turi spalvų raktą
Atsakyti
QUOTE(missed @ 2009 03 19, 15:23)
merginos, norejau paklausti blush2.gif  kaip nenugrybaut renkantis spalvas is akies? nes pastebejau kad kai kuriose schemose nenurodyti siulu nr, o nufotografuoti siulai su kuriais buvo siuvinetas darbas.. kaip tiksliau atsirinkt spalvas su tomis spalvu rodyklemis? jus tiesiog ziurit is akies ar labai tiksliai kazkaip nustatot, nu cia ir issireiskiau doh.gif  lotuliukas.gif  bet zodziu tikriausiai supratot ka norejau pasakyt lotuliukas.gif  nes is akies bijau "nusivaziuot", paskui paveikslelis smarkiai skirsis nuo originalo g.gif

jei daug panašių atspalvių paveiksle, tada sunkiau atrinkti.
Bet iš tiesų, tai bandyk pasidėlioti panašias spalvas ir žiūrėk kas pačiai gražiau dera tarpusavyje.
Aš mažiems paveiksliukams dažnai pati spalvas parenku ir dar blogai nebuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(missed @ 2009 03 19, 14:23)
merginos, norejau paklausti blush2.gif  kaip nenugrybaut renkantis spalvas is akies? nes pastebejau kad kai kuriose schemose nenurodyti siulu nr, o nufotografuoti siulai su kuriais buvo siuvinetas darbas.. kaip tiksliau atsirinkt spalvas su tomis spalvu rodyklemis? jus tiesiog ziurit is akies ar labai tiksliai kazkaip nustatot, nu cia ir issireiskiau doh.gif  lotuliukas.gif  bet zodziu tikriausiai supratot ka norejau pasakyt lotuliukas.gif  nes is akies bijau "nusivaziuot", paskui paveikslelis smarkiai skirsis nuo originalo g.gif


Aš kažkad rodžiau savo siuvinėtus paukštelius. Visas spalvas jiems rinkau pati, nes žurnale "Siuvinėjimo magija" nebuvo spalvų rakto, tiesiog buvo skirtingų spalvų kvadratėliai. Ir gavosi visai gražiai.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 19, 15:48)
nereikia bijoti eksperimentuoti, jei nėra daug spalvų, tai drąsiai rink iš akies ir bus dar gražiau nei originale 4u.gif o jei paveiksle daug spalvų ir atspalvių kurie tarpusavyje dera, tai klausk, gal kas turi spalvų raktą


va imetu nuoroda to paveikslelio, ten orchideja raudonoj vazoj, visas piesinelis raudonais atspalviais, gal tikrai kuri nors turite spalvu rakta, buciau labai dekinga 4u.gif
http://stitchfanclub.com/naturmort/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo missed: 19 kovo 2009 - 14:57
Reska, pantera įspūdinga bigsmile.gif ar išties foną juodais dar kryželiais siuvinėjai?
Ir šiaip labai smagu taip visas besidarbuojančias matyti drinks_cheers.gif thumbup.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 19, 14:00)
user posted image

iš tiesų, koks gražus šis paveikslėlis wub.gif

Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 03 19, 15:54)
jei daug panašių atspalvių paveiksle, tada sunkiau atrinkti.
Bet iš tiesų, tai bandyk pasidėlioti panašias spalvas ir žiūrėk kas pačiai gražiau dera tarpusavyje.
Aš mažiems paveiksliukams dažnai pati spalvas parenku ir dar blogai nebuvo  smile.gif


maziems paveiksleliams tai as irgi daznai pati paderinu spalvas, o sitam bijau del to kad ten beveik vien raudoni atspalviai, tai galvoju jei nelabai gerai parinksiu nebus graziu perejimu is vienos spalvos i kita.. aj net nezinau, reiks bandyt paciai atsirinkinet, bet gerai pauksciukas sake, gal kazkuri tures spalvu rakta, tai pora dieneliu dar palauksiu smile.gif jei siuvineciau sau tai labai galvos nesukciau bet mama uzsiprase tai noriu kad butu idealiai viskas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reska @ 2009 03 19, 11:47)
Pabaigiau savo panterą, liko tik įrėmint

user posted image


Nu tikra saunuole!!! vis pasiskaitau, darbais visu pasigroziu, atsakyti nebeturiu kada ... blush2.gif bet dabar nesusilaikiau ... smagu matyti, kad pasinaudojai schema ... is visu kurioms siunciau, tikriausiai pirmoji!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif super ... labai graziai atrodo ..ar sunku buvo siuvineti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(V .I .R .G .U .T .E @ 2009 03 19, 13:59)
man tai labai liudna, kad nera tokios issamios informacijos kaip tuos kryzelius taisyklingai deti.. tai ir lipdau taip kaip moku doh.gif  uzdat ir kt puse mano, tai... doh.gif  schmoll.gif

Kodėl nėra? Yra. Tik reikia paieškoti. Taisyklės taisyklėm, o padaryti idealią kitą pusę nėra taip lengva kaip gali atrodyti pačiūrėjus schemas. Nors įmanoma. Pati esu mačiusi darbų su idealia kita puse. Jei bus įdomu, galėsiu įmesti nuotraukas.

O taisyklės CIA
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 17, 17:00)
keli mano darbukai, kad nemanytumėt, jog tinginiauju  biggrin.gif


nu klausyk, Tu pati ir tašiuką pasiuvi? bigsmile.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2009 03 18, 11:00)
sunku tiem vyram įtikti, o turi kokių pomėgių, žvejyba, krepšinis, šahmatai... gal darbas?

atsiprašau, labai juokingai tie šachmatai nuskambėjo biggrin.gif aš saviškiui mocą žadėjau, ir radau gražių tokių, tai tik pasijuokė, sako, tu čia man tokių senovinių trandalietų nerodyk. O, deja, naujų harlių ar tų amerikietiškų čioperių schemų neteko matyti niekur...

QUOTE(amiyra @ 2009 03 19, 00:29)
grazus darbelis smile.gif pamacius pagalvojau , kad ruci darbas

va va, aš irgi taip pagalvojau. Tikrai labai gražu
Atsakyti
[quote=Dvi,2009 03 19, 16:22]
Kodėl nėra? Yra. Tik reikia paieškoti. Taisyklės taisyklėm, o padaryti idealią kitą pusę nėra taip lengva kaip gali atrodyti pačiūrėjus schemas. Nors įmanoma. Pati esu mačiusi darbų su idealia kita puse. Jei bus įdomu, galėsiu įmesti nuotraukas.
mesk wink.gif labai noriu pasiziureti smile.gif niekada nemaciau ax.gif
aciu uz nuoroda 4u.gif
Atsakyti