Įkraunama...
Įkraunama...

Kaišiadoryse pavasaris :)

QUOTE(kingcup @ 2014 03 27, 17:40)
FB mačiau jogos kursų organizatorės nuotrauką su cigarete rankoje. blink.gif  Jogos mokytoja - rūkantis žmogus??? nu neeee  schmoll.gif

o is kur jus sprendziat, kad ji jogos mokytoja? Man siaip idomu! Jei pasiskaitytumet info, tai atvaziuoja mokytoja is Izraelio, kuria pakviete organizatore
Be to, pirmas uzsiemimas NEMOKAMAS, tai jei nepatiks, tai galit neiti!

TEKSTAS TOKS:
Mielieji mano draugai, planuojami jogos uzsiemimai Kaisiadoryse Velyku atostogu savaite. Atvyksta mano pazystama is Izraelio. Jei kas noretumet prisijungti, pirmoji pamoka NEMOKAMAI. Uzsiemimai vyktu ryte ir vakare gryname ore. Uzsiemimo trukme 1 val 30 min.
Kitu pamoku kaina 20 LTL.
Reikalingas isankstinis registravimasis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meile0409: 03 balandžio 2014 - 11:52
QUOTE(meile0409 @ 2014 04 03, 12:24)
o is kur jus sprendziat, kad ji jogos mokytoja? Man siaip idomu! Jei pasiskaitytumet info, tai atvaziuoja mokytoja is Izraelio, kuria pakviete organizatore
Be to, pirmas uzsiemimas NEMOKAMAS, tai jei nepatiks, tai galit neiti!

TEKSTAS TOKS:
Mielieji mano draugai, planuojami jogos uzsiemimai Kaisiadoryse Velyku atostogu savaite. Atvyksta mano pazystama is Izraelio. Jei kas noretumet prisijungti, pirmoji pamoka NEMOKAMAI. Uzsiemimai vyktu ryte ir vakare gryname ore. Uzsiemimo trukme 1 val 30 min.
Kitu pamoku kaina 20 LTL.
Reikalingas isankstinis registravimasis

o kokia kalba vyks užsiėmimai?
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2014 04 03, 15:10)
o kokia kalba vyks užsiėmimai?

ji moka lietuviu kalba, tik, kaip zinot, gyvenant kitose salyse, tai isisavini kitos salies akcenta. Taip, kad idealios lietuviu kalbos negarantuoju, bet geras jogos pamokas garantuoju.

O tiems, kas turi problemu palikti vaikus, yra galimybe kartu atsivesti ir palikti prieziurai vietoje. Jogos uzsiemimai vyks ryte ir vakare, bet butina isansktine registracija, kad butu vietos.
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2014 04 03, 11:24)
o is kur jus sprendziat, kad ji jogos mokytoja? Man siaip idomu! Jei pasiskaitytumet info, tai atvaziuoja mokytoja is Izraelio, kuria pakviete organizatore


pasitaisau. 4u.gif ax.gif jogos mokytoja nepadarė įtakos jogos kursų organizatorei ir nepaaiškino, kad rūkyti - labai nesveika ax.gif

Informacija, kurią pateikėte apie jogos kursus - yra labai neišsami, todėl man ji - nepatikima. Jogos mokytojai turi turėti sertifikatus/pažymėjimus, nes tiek Lietuvoje, tiek ir kitur daug šarlatanų, kurie patys palankę pusmetį kursus nusprendžia tapti jogos mokytojais. Joga ne tik yra puiki kūno ir proto lavintoja, bet ir labai didelė žalotoja, ypač, jeigu kursus veda "kažkas"
Atsakyti
QUOTE(kingcup @ 2014 04 07, 10:34)
pasitaisau.  4u.gif  ax.gif jogos mokytoja nepadarė įtakos jogos kursų organizatorei ir nepaaiškino, kad rūkyti - labai nesveika  ax.gif

Informacija, kurią pateikėte apie jogos kursus - yra labai neišsami, todėl man ji - nepatikima. Jogos mokytojai turi turėti sertifikatus/pažymėjimus, nes tiek Lietuvoje, tiek ir kitur daug šarlatanų, kurie patys palankę pusmetį kursus nusprendžia tapti jogos mokytojais.  Joga ne tik yra puiki kūno ir proto lavintoja, bet ir labai didelė žalotoja, ypač, jeigu kursus veda "kažkas"

as manyciau jus darote per greitas isvadas apie zmones, kuriu nepazystate!
Atsakyti
laba diena, gal žinote Kaišiadoryse gerą siuvėją?
Atsakyti
user posted image

Sveikos, kaimynes,

kvieciam Jus i Elektrenus, paskaita apie moteriskuma, tikiuos aktualu 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
gal zinote, ar musu mieste yra kur issinuomoti vaiko gimtadienio personaza? gal is kokio vitlies zibinto ar pan esat samde? ax.gif
Atsakyti
Sveiki visi! Gal kas kasdien automobiliu važiuojate į darbą Kaune, turite laisvą vietą ir norite/galite paimti pakeleivę? Mielai prisidėčiau kurui. Su nekantrumu lauksiu žinučių el. paštu.
Atsakyti
Sveikos, mamytes
As esu kineziterapeute. 5 metus dirbu su vaikiukais. Galiu atlikti kudikiams, vaikuciams masaziukus ir manksteles. Jei kas susidomejote, prasom rasykite i az. Pabendrausime daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kartitiesa @ 2014 05 05, 17:17)
laba diena, gal žinote Kaišiadoryse gerą siuvėją?


Netoli Rimi dirba tokia siuvėjėlė. Vaida vardu. Siuva nuo paltų iki užuolaidų.
Galiu sužinoti kontaktus smile.gif
Atsakyti
Du maži juodi katinukai(o gal katytės...smile.gif ) ieško sau namučių. Jiems apie 1 mėn., mama baisiai meili ir prieraiši katytė švaruolytė. Katinėliai jau tvirtai bėgioja, smalsauja, šnypščia pykdami, žaidžia kartu. Maitinasi dar tik pienuku, bet namučių jiems jau dairomės.

Mob. 8 620 11550

user posted image
Atsakyti