Įkraunama...
Įkraunama...

Kaišiadoryse pavasaris :)

Labutis bigsmile.gif

Su Šv. Velykom

user posted image
Atsakyti
Su Velykom 4u.gif
Atsakyti
Laba dienike 4u.gif
Pagaliau ir aš jau namie, savaitę moksluose sėdėjau doh.gif
Kada pavasarinis susibėgimas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2009 04 14, 11:33)
Laba dienike  4u.gif
Pagaliau ir aš jau namie, savaitę moksluose sėdėjau  doh.gif
Kada pavasarinis susibėgimas?  bigsmile.gif


Jau reik organizuoti bigsmile.gif sita darba tikriausiai teks tau atlikti 4u.gif
Atsakyti
Tai va kitą savaitę ir organizuojamės, antroje pusėje, jei jums tinka drinks_cheers.gif tik kaip nepersivalgyt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Meina @ 2009 04 18, 20:21)
Tai va kitą savaitę ir organizuojamės, antroje pusėje, jei jums tinka  drinks_cheers.gif tik kaip nepersivalgyt blush2.gif


Man tinka biggrin.gif Misija neimanoma, nepersivalgyti lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos bigsmile.gif

KAda renkamės, taiir nesusitarėm blush2.gif Tai gal ryt bigsmile.gif
Atsakyti
Ryt man tinka, ketvirtadienis netinka, penktadienis tinka. Parasykit man ka nuspresit, nes iki vakaro neprisesiu prie kompo
Atsakyti
QUOTE(pelyte mazyte @ 2009 04 21, 10:41)
Ryt man tinka, ketvirtadienis netinka, penktadienis tinka. Parasykit man ka nuspresit, nes iki vakaro neprisesiu prie kompo


Parašysiu sms, nors pala, tau skambitni reikia gi tongue.gif
Tai planuojam ryt bigsmile.gif
Parašysiu Meinai cool.gif
Atsakyti
Gal žinot, ar yra kurioj mūsų kaimo vaistinėj pirkti "grielka" (guminė pūslė pasišildyt)? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2009 04 21, 10:27)
Parašysiu sms, nors pala, tau skambitni reikia gi tongue.gif
Tai planuojam ryt  bigsmile.gif
Parašysiu Meinai  cool.gif

Negaliu ryt doh.gif Galiu ketvirtad ir penktad, kelkim į penktad rolleyes.gif ar gerai? Arba tada savaitgalis, arba kita savaitė g.gif
Papildyta:
QUOTE(mylimuke @ 2009 04 21, 12:54)
Gal žinot, ar yra kurioj mūsų kaimo vaistinėj pirkti "grielka" (guminė pūslė pasišildyt)?  blush2.gif

Pažiūrėk Ramunėlėj, ta kur netoli swedbanko, kažkada atrodo mačiau g.gif
Papildyta:
O beje savaitgalis man net geriau, nes tada neturiu problemų vaiką su kuo palikti, bet jums turbūt kiti planai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(BaMbiZe @ 2009 04 21, 11:27)
Parašysiu sms, nors pala, tau skambitni reikia gi tongue.gif


Jau galima, pamirsau pasigirti, nauja telefona turiu ax.gif

QUOTE(Meina @ 2009 04 21, 14:12)
Negaliu ryt doh.gif Galiu ketvirtad ir penktad, kelkim į penktad rolleyes.gif ar gerai? Arba tada savaitgalis, arba kita savaitė g.gif
O beje savaitgalis man net geriau, nes tada neturiu problemų vaiką su kuo palikti, bet jums turbūt kiti planai drinks_cheers.gif


Ketvirtadieniu niekaip negali, penktadieni tik, sestadieni vakare negaliu, bet diena tiktu man, sekmadieni negaliu ax.gif
Atsakyti