Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukom

QUOTE(baltagėlė @ 2009 03 17, 19:22)
Šitoje temoje - neišsemiami lobiai  thumbup.gif Kiek receptų nusirašiau thumb_yello.gif  karsta.gif labai sugundo nuotraukos  blush2.gif  be jų nebūtų tokio azarto pasigamint tuos patiekalus. Ačiū visoms pasidalinusioms savo kulinariniais šedevrais aciuks.gif

drinks_cheers.gif nuotraukos tikrai stebuklingai veikia smile.gif

neseniai čia užklydau, daug receptukų jau išsisaugojau thumbup.gif šiandien kepiau pagal vienos mamytės receptą žuvies kotletukus ir dariau berods pagal Nerytės receptuką padažiuką, nu pasaka thumbup.gif wub.gif Net sūnus, kuris nevalgo žuvies, suvalgė pusantro kotletuko bigsmile.gif tik teko meluoti, kad jie iš vištienos blush2.gif Retai iš žuvies ką gamindavau, nebent tik paprastai pakepdavau, bet dabar idėjų jau turiu thumbup.gif

Kotletukams reikia: žuvies faršo, žalios bulvės, morkos, 1 kiaušinio, česnako, krakmolo kokio šaukštuko, žuvies prieskonių (dar galima dėti ir svogūną, bet padažiukas su svogūnu, todėl į kotletuką jo nedėjau).

Gaminau iš pangasijų filė (susmulkinau kombainu), įtarkavau bulvę, morką, įmušiau kiaušinį, sudėjau smulkiai pjaustytą česnaką, krakmolą, žuvies prieskonius ir kepiau. Gavosi labai minkštučiai ir tikrai laaabai skanūs thumbup.gif

Padažiukui reikia: svogūno, pomidoro, sviesto, grietinės, balto sauso vyno, krapų (gali būti ir petražolės), druskos, cukraus, pipirų.

smulkiai supjaustom svogūną ir pakepinam ant sviesto, vėliau sudedam nuluptą smulkiai supjaustytą pomidorą, įpilam vyno, sudedam grietinę, druską, pipirus ir cukrų, o pačioj pabaigoj įberiam susmulkintus krapus. Padažiukas tikras niam essen.gif
user posted image
Atsakyti
i zuvies kotletus bulve kokia tarka tarkuoti?
Atsakyti
QUOTE(Monalyza @ 2009 03 17, 23:08)
i zuvies kotletus bulve kokia tarka tarkuoti?

bulvine ar kaip ten ji vadinasi, ta smulki.
Atsakyti
ryt bandysiu si recepta blush2.gif
Atsakyti
400g avienos kepenu
1 didele morka
1 svogunas
100ml pieno
20 nevalytu miltu
cesnako, baziliko, petrazoles, pipiru, druskos

kepenis supjaustome juostelemes ir pamerkiame porai valandu, as mirkau piene, buna labai svelnios salstelejusios kepeneles mirksiukas.gif nusausinam, sudedam prieskonius trinta cesnaka, leidziam pastoveti pusvalanduka. kepu keptuveje vidutinio karstumo be riebalu rolleyes.gif morka sutarkuoju, supjaustau svoguna, viska i puoda, stikline vandens ir troskinu 20 min. miltus suplauku su pienu, supilu i troskini maisydama, uzvirus pora minuciu patroskinu rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2009 03 16, 10:41)


Įdaryta bulvė.
Bulvės išverdame su lupenom.Kai atauš išskobiame vidų.
Įdarui: apkepinau svogūną su pievagrybiais, sidėjau gabaliukus virto liežuvio,idėjau grietinės ir biški patroškinau.Pabaigoje tarkuoto sūrio.Įdarą sudėjau į bulvė, ir užkepiau orkaitėje susukus į foliją.Kepiau ne ilgai,nes viskas lyg ir gatava  4u.gif

user posted image[/color]


Noriu padėkoti Elenai už tą įdarytos bulvės receptą 4u.gif vakarai pagaminau ją SB vakarienei tai buvau labai stipriai išgirta blush2.gif klausė manes iš kur taip išmokau o aš paslapties neišdaviau biggrin.gif didis.gif
Atsakyti
QUOTE(witalyli @ 2009 03 18, 09:39)
Noriu padėkoti Elenai už tą įdarytos bulvės receptą  4u.gif  vakarai pagaminau ją SB vakarienei tai buvau labai stipriai išgirta  blush2.gif  klausė manes iš kur taip išmokau o aš paslapties neišdaviau  biggrin.gif  didis.gif



Nu kaip faina biggrin.gif Tikrai smagu 4u.gif
Atsakyti
as taip pat dariau zuvies kotletukus pagal viena is siu receptu, dejau tarkuota bulve ir morka, krakmolo, kiausini, na kaip priklauso viskas, bet man labai jau sausi gavosi..... verysad.gif su padaziuku visai nieko, misliju gal zuvis netiko, reikia riebesnes g.gif dariau is juros lydekos, nes tik ja temegstu, bet va kotletukams kogero reiks parinkt kokia riebesne... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 18, 09:16)
as taip pat dariau zuvies kotletukus pagal viena is siu receptu, dejau tarkuota bulve ir morka, krakmolo, kiausini, na kaip priklauso viskas, bet man labai jau sausi gavosi..... verysad.gif su padaziuku visai nieko, misliju gal zuvis netiko, reikia riebesnes  g.gif  dariau is juros lydekos, nes tik ja temegstu, bet va kotletukams kogero reiks parinkt kokia riebesne... g.gif

žinok aš irgi sekmadienį dariau iš jūros lydekos, tai man per sausi ir labai jau toks stiprus žuvies skonis buvo.. nors MB labai patiko (jis gi žuvinis pas mane doh.gif ), tai sakiau per pus su pangasijų file darysiu, turėtų būti pats tas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burbuliuks: 18 kovo 2009 - 09:46
QUOTE(addicted @ 2009 03 17, 19:44)
Neryte,tai tada bandyk konjako uzpilti ir uzdegsi
nes Grand Marnier likeris:is aplesinu ir konjako,labai labai stiprus.
Padazas ir taip saldus gaunas,uzpilsi konjako ir viskas  ax.gif

reiks pabandyti, nes su konjaku jau esu dariusi padaza tai thumbup.gif

QUOTE(alexxandra @ 2009 03 17, 21:11)
visuose PC didesniuose yra, tik jie nėra pigūs...  cool.gif

zinau, kad yra, bet juk nepirksiu viso butelio del padazo.. o blynus ne taip daznai ir kepu blush2.gif

QUOTE(dolile @ 2009 03 17, 22:02)
Gaminau šiandien pagal šį receptą - super  thumbup.gif  Ir paprasta ir labai skanu  essen.gif

4u.gif malonu

QUOTE(Dajli @ 2009 03 17, 22:17)
as ir planuoju si patiekala pasidaryt,o kokia sonine naudojat karstai ar saltai rukyta? g.gif

as dedu karsto rukymo siek tiek apvirta 4u.gif

QUOTE(smileja @ 2009 03 17, 22:19)
neseniai čia užklydau, daug receptukų jau išsisaugojau thumbup.gif  šiandien kepiau pagal vienos mamytės receptą žuvies kotletukus ir dariau berods pagal Nerytės receptuką padažiuką, nu pasaka thumbup.gif  wub.gif Net sūnus, kuris nevalgo žuvies, suvalgė pusantro kotletuko bigsmile.gif tik teko meluoti, kad jie iš vištienos blush2.gif Retai iš žuvies ką gamindavau, nebent tik paprastai pakepdavau, bet dabar idėjų jau turiu thumbup.gif

dziaugiuosi, kad patiko padaziukas, mums jis irgi patinka ax.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš su savo patiekalu smile.gif
Vakar vakarienėj kepėm blynus su sūrių, buvo super thumbup.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Bonytia @ 2009 03 18, 10:31)
Pasirodysiu ir aš su savo patiekalu smile.gif
Vakar vakarienėj kepėm blynus su sūrių, buvo super  thumbup.gif

atrodo laaaabai skanu rolleyes.gif mmmmmmm........
o ir lėkštutė labai thumbup.gif
Atsakyti