Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukom

KIEK VISKO SKANAUS thumbup.gif
DAIVA.P TAVO ZUVIS wub.gif
Atsakyti
blush2.gif biški atsivilkau vėl ..

tai va šiandienos pietus , vištienos krūtinele su grybais ir morkom troškinta grietinėlei essen.gif:

user posted image
REIKES :

vištienos file ,
pievagrybiu,
morkų arba mažu morkyčių
svogūno
grietinėles
miltu
sviesto, alyvuogių aliejaus .
prieskoniu tame tarpe ir kmynu.
garnyrui : plikyti ryžiai.
PARUOŠIMAS:

Vištiena supjaustau kubeliais visaip papreskonuoju įmetu šaukštelį kmynu , pora saują miltų ir rankom papurenu kol visi gabaliukai atšoka vieni nuo kito, tada į keptuvė dedu gabaliuką sviesto ir šiek tiek aliejau pakepinu morkytes , sudedu vištiena, smulkiai supjaustyta svogūną ir pievagrybius supjaustytus į 4 dalys jei mažučiai užtenka perpus. ir pakepinu kol gražiai apskrus , tada supilu grietinėle , jei buna mažoka dar šlakelį pieno. ir viska patroškinu kol padažiukas pasidaro kremines konsistencijos. Ir skanaus 4u.gif Tikrai labai skanu essen.gif:

Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 03 12, 20:48)
blush2.gif  biški atsivilkau vėl ..
tai va šiandienos pietus , vištienos krūtinele su grybais ir morkom troškinta grietinėlei essen.gif:   

labai gardziai atrodo
Atsakyti
QUOTE(tasha @ 2009 03 12, 19:15)
Vistienos kepsnys su grybu padazu.

Viskas skanu, bet man labiausiai padaziukas thumbup.gif

QUOTE(daivaP @ 2009 03 12, 20:01)
Ketvirtadienis - žuvies diena lotuliukas.gif

Pagal kuriu laiku iprocius gyveni? hihihi.gif Nuostabiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daivaP @ 2009 03 12, 22:01)
Ketvirtadienis - žuvies diena lotuliukas.gif

kaip skanu turetu buti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 12, 20:12)
nu jau grozis wub.gif
gerai kad priminei apie pipirine, arteja velykos reikia pasiseti  thumbup.gif

4u.gif aš pipirnę tik suvalgau, vėl pasisodinu thumbup.gif
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 03 12, 20:43)
DAIVA.P TAVO ZUVIS wub.gif

Ačiū mirksiukas.gif
QUOTE(Lera @ 2009 03 12, 20:48)
vištienos krūtinele su grybais ir morkom troškinta grietinėlei essen.gif:   

Puiki vištiena thumbup.gif
QUOTE(Masiania* @ 2009 03 12, 21:48)
Pagal kuriu laiku iprocius gyveni? hihihi.gif Nuostabiai atrodo thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kadangi gavosi ketvirtadienis ir dar žuvis, tai ir parašiau biggrin.gif man dažnai ketvirtadieniais žuvies diena gaunasi tongue.gif
QUOTE(jurgav.. @ 2009 03 12, 22:02)
kaip skanu turetu buti wub.gif

Pabandyk, tikrai skanu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 03 12, 18:33)
JUROS GERYBIU SASLYKAI

nu ziauriai skanu wub.gif

QUOTE(daivaP @ 2009 03 12, 21:01)
Ketvirtadienis - žuvies diena lotuliukas.gif

antra diena svajoju apie zuvies kotlietus , o ji cia bakst ir patiekia lotuliukas.gif ryt gaminsiu ir as, tik bandysiu su grybais...bus matyt kas gausis.tavo apetitnai atrodo wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitawhatever @ 2009 03 12, 18:33)
JUROS GERYBIU SASLYKAI



geraaaas wub.gif

QUOTE(daivaP @ 2009 03 12, 21:01)
Ketvirtadienis - žuvies diena lotuliukas.gif


super,isitraukiau thumbup.gif

QUOTE(Lera @ 2009 03 12, 21:48)

tai va šiandienos pietus , vištienos krūtinele su grybais ir morkom troškinta grietinėlei essen.gif:   


sian pat darau drinks_cheers.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Na nepykit plisssss wub.gif Sudėsiu ką turiu ( tortų lotuliukas.gif )...jei rimtai visai neturiu laiko lakstyti į kitas temas ir dėlioti nuotraukas.Man šį pati pačiausia wub.gif Ir man greičiau ir patogiau blush2.gif

Sprandinė su bulvėmis.
Sprandinės gabalą (pas mane 1,5 kg) marinuojame: druska,pipirai,česnakinė druska,cukrus,soja,citrina,lauro lapai.Prieš tai subadom su šakutę kad geriau įsigertų marinamas.
Bulvės išpjaustom,supjaustom morkas,apibarstom su česnakinę druską, džiovintomis žolelėmis ir reikia aliejaus.
Pirma kepiau mėsą apie 0,3 val.Po to sudėjau bulvės ir morkas.Kepiau dar 1,30, nes gabalas nemažas ir grybukai gavosi nemaži...

user posted image

Mėsos asorti.

user posted image

Silkė su obuoliais.
Silkės filę pjaustome gabaliukais.Obuolius sutarkuojam su burokinę tarką.Supjaustome porą,raudoną svogūną,daug krapų ir sutarkuojame biški saliero.Sumaišome su majonezu.

user posted image

Sumuštinai su ikrais ir lašiša.

user posted image

Krevečių mišrainė.
Krevetės,obuolys kubeliais,avokadas kubeliais,krapai,poras,majonezas.

user posted image

Vištienos salotos.
Sluoksniais.Kiekvienas sluoksnis sutepamas majonezu.
Virta vištiena kubeliais.Sūris tarkuotas.Kiaušinis tarkuotas.Kiniški kopūstai smulkinti.

user posted image

Ir vėl silkė.
Svogūnus (aš mėgstu daug jų) supjaustau smulkiai. Virtus pievagrybius supjaustąs.Kepu viską keptuvėje kol suminkštėja svogūnai.Dedu grietinės ir krapų.

user posted image

Panašu į Kijevą...bet dariau kitaip...
Vištienos krūtinėlę perpjoviau per pusę ir plonai išmušiau.Apibarsčiau prieskoniais.Sutepiau sviestu ir sudėjau plonai pjaustytus špinatus.Susukau kaip vyniotinį.Į kiaušinio plakinį, i džiūvėsius...pakartojau.Kepiau orkaitėje 30/40 min.Galima virti fritiūrinėje.Salotos morkos/česnakas/majonezas.

user posted image

Šiupininė.
Išverdu gabaliuką kiaulienos ir vištienos., tada į sultinį, kur virė mėsa, sudedu ant sviesto apkepintus svogūnus ir morkas, pasūdau, įberiu pipirų, įdedu lauro lapų, dedu stambiau pjaustytas bulves. Raugintus agurkus supjaustom plonais šiaudeliais ir irgi apkepam ant sviesto, sudedam kokis du šaukštus tomatų pastos ir kepam apie 8-10 min.Dedu į sultinį.
Tada traukiu virtą mėsą iš sultinio ir traukiu viską ką turiu šaldytuve... rūkytą kumpį ar dešrelės rūkytos, šlapianką, rūkytą dešrą...viską supjaustau nedideliais kubeliais. Sudedu viską į sultinį.Alyvuogės sumetu.O į lėkštė dedu krapų,citrinos gabaliuką ir grietinės.Man gal skaniausia sriuba...

user posted image

Šaltibarščiai su bulvėmis fri.
Burokėliai išverdami ir sutarkuojami. Į dubenį sudedami burokėliai,druskos, smulkiai supjaustytos daržovės (agurkai, svogūnų laiškai, krapai), grietinė, išplaktas kefyras. Viskas gerai išmaišoma.Jei labai tiršta galima biški virinto vandens įpilti. Į kiekvieną lėkštę įdedama kietai virto kiaušinio ir užpilama šaltibarščių.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elena: 13 kovo 2009 - 08:03
Nu griuk negyvas...nuo pirmo iki paskutinio psl....... Elena kaip visada....o jau saslai is Juros gerybiu wub.gif wub.gif wub.gif

Saunuoles mergaites.....Elenos bliudas labai jau tinka siems metams smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Briliantas: 13 kovo 2009 - 08:24
[quote=Elena,2009 03 13, 07:02]
[color=darkviolet]Na nepykit plisssss wub.gif Sudėsiu ką turiu ( tortų lotuliukas.gif )...jei rimtai visai neturiu laiko lakstyti į kitas temas ir dėlioti nuotraukas.Man šį pati pačiausia wub.gif Ir man greičiau ir patogiau blush2.gif


niu thumbup.gif thumbup.gif , viskas taip skaniai atrodo, taip susierzinau nuo pacio ryto.
einu i virtuve ka nors i skrandi isimesiu ax.gif
Atsakyti
ACIU NERYTEI uz nauja temele 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kokios jus greitos blink.gif jau trys puslapiai visokiu gardumynu prikrauti doh.gif net akys raibsta ir seiles tyska i visas puses karsta.gif hihihi.gif
Atsakyti