Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukom

QUOTE(Nerytė @ 2009 03 31, 18:14)

Keptas kiaušinis




Nu jau kaip kiausinio uzsimaniau blink.gif ryt pusryciams kepsiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 31, 19:26)
aciuks.gif smagu girdeti!



Gal galima sužinoti, kur tokių dalykų būna pirkti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 31, 18:14)
Suktinukai su pievagrybiais

[

labai panasius siandien dariau, ti ksu vistiena, o idaras ne pievagrybiai o dziovinti grybai, ir dar surio siek tiek idejau, nu pasakiskas skonis thumbup.gif
man dar skaniau kai orkaiteje juos kepu mirksiukas.gif
Atsakyti
norejau paklausti virejeliu, kai musat karbonadus per plevele. kokia plevele? maiseli? ta toki ciugzdanti ar tvirtesni? maistine plevele? kazkaip nedristu taip musti mesa, man toks jausmas kad ir maiselis suplys.... blush2.gif ir kokiu plaktuku? metaliniu? mediniu? turiu ir toki ir toki, metalinis man patogesnis, tik is to maiselio kazi kas liktu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 31, 17:14)

Keptas kiaušinis

user posted image

IDEJA

O jau koks kiškis fantastiškas! bigsmile.gif bigsmile.gif Čia tai bent idėja, būtų siurprizas dukrytei su MB Velykų rytą hihihi.gif Kur gauti tokią formelę? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 03 31, 21:20)
O jau koks kiškis fantastiškas! bigsmile.gif  bigsmile.gif  Čia tai bent idėja, būtų siurprizas dukrytei su MB Velykų rytą  hihihi.gif  Kur gauti tokią formelę? bigsmile.gif

nu jau nebeapipjausi be formelės irnesakyk.gif peiliuku, peiliuku ir apipjausi thumbup.gif
Atsakyti
Labai cia uzkrete feja man rods su tais keksiukais mesos, bet siandien pabanziau i juos varskes apkepa su ryziais, nieko gavosi, valgyti galima, labai purus, lengvas, bet as pirmenybe vistik atiduodu manams.
300 gr. geros sausos varskes
2 kiausiniai didesni
saukstas su kaupu miltu
100 gr.nevirtu ryziu apvaliuju
70gr.sviesto
30 gr. cukraus
10gr.vanilinio cukraus
nubrauktas saukstelis kepimo milteliu
razinu, jei patinka

kiausiniu trynius, sviesta, kambario temp.,cukru, vanilina sukti iki purumo, ryzius isvirti 300gr.vandens, virti 10 min., ipilus arb sauksteli aliejaus, po to uzdengus dar 10 min. palaikyti, atvesinti, sudeti i issukta mase, sudeti miltus kepimo miltelius , druskos, zodziu viska, iskyrus baltymus, ir gerai dar issukti, baltymus isplakti iki putu ir imaisyti i mase, jeigu i forma gilesne kepti, tai reiktu apie val, 180 temp., o i keksiuku forma uztenka 40 min.
user posted image
Atsakyti
labas rytas, vakar pasidariau Nerytes tortilijas, apsivalgem abu su V, siandien pietums dar kartosim, Aciu, Neryte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 03 31, 17:14)


Keptas kiaušinis



kaip gražiai atrodo tas kiaušinis thumbup.gif Reiks ir man pabandyt dukrom taip papuošt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 31, 19:54)
Nu jau kaip kiausinio uzsimaniau  blink.gif ryt pusryciams kepsiuosi

lotuliukas.gif

QUOTE(Spirgis @ 2009 03 31, 19:56)
Gal galima sužinoti, kur tokių dalykų būna pirkti?  4u.gif

As pirkau Lenkijoje, LIDL'le wink.gif

QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 31, 21:19)
norejau paklausti virejeliu, kai musat karbonadus per plevele. kokia plevele? maiseli? ta toki ciugzdanti ar tvirtesni? maistine plevele? kazkaip nedristu taip musti mesa, man toks jausmas kad ir maiselis suplys....  ir kokiu plaktuku? metaliniu? mediniu? turiu ir toki ir toki, metalinis man patogesnis, tik is to maiselio kazi kas liktu...

musu visad per maistine plevele, nieko jai neatsitinka schmoll.gif o tu pabandyk, tikrai matosi skitumas, mesa sultingesne lieka, o ir virtuvej nesitasko lotuliukas.gif as turiu medini plaktuka su metaliniais antgaliais ax.gif

QUOTE(Vaiiva @ 2009 03 31, 21:20)
O jau koks kiškis fantastiškas! bigsmile.gif  bigsmile.gif  Čia tai bent idėja, būtų siurprizas dukrytei su MB Velykų rytą  hihihi.gif  Kur gauti tokią formelę? bigsmile.gif

4u.gif aciu. kur pirkau jau rasiau auksciau, bet manau Lietuvoje irgi turetu buti tokiu dalykeliu g.gif

QUOTE(Garbane25 @ 2009 04 01, 07:09)
labas rytas, vakar pasidariau Nerytes tortilijas, apsivalgem abu su V, siandien pietums dar kartosim, Aciu, Neryte 4u.gif

thumbup.gif nera uz ka, dziaugiuosi, kad patiko mirksiukas.gif

QUOTE(Ledas @ 2009 04 01, 10:05)
kaip gražiai atrodo tas kiaušinis thumbup.gif  Reiks ir man pabandyt dukrom taip papuošt smile.gif

dekui 4u.gif
Atsakyti
Koks keptas kiaušinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 31, 22:19)
norejau paklausti virejeliu, kai musat karbonadus per plevele. kokia plevele? maiseli? ta toki ciugzdanti ar tvirtesni? maistine plevele? kazkaip nedristu taip musti mesa, man toks jausmas kad ir maiselis suplys.... blush2.gif ir kokiu plaktuku? metaliniu? mediniu? turiu ir toki ir toki, metalinis man patogesnis, tik is to maiselio kazi kas liktu... biggrin.gif

as musu per celofanini maiseli su mediniu plaktuku blush2.gif ax.gif
Atsakyti