Įkraunama...
Įkraunama...

Liudininkai vestuvėse

Mes rinkomės į liudininkus mano geriausią draugę su vyru smile.gif
Net nebuvo minčių rinktis brolius ar seseris.

Liudininkai buvo tikri šaunuoliai... Ne tik parašiukus padėjo, bet ir pakoordinavo svečius, kur kada eiti, važiuoti. Turėjo žaidimų pasiruošę (kas svečiai turėtų ką veikti, kol jaunieji fotografuojasi).
Ir be viso to, liudininkė man tikrai labai padėjo organizuojant šventę. Buvo su kuo pasitarti, pasikalbėti thumbup.gif
Atsakyti
Mus pakviete buti liudininkais.. Nors musu vestuvese irgi buvo tokia pora, kazkaip nebeisivaizduoju ju vaidmens.. doh.gif
Ir noriu ir bijau, nezinau nei kaip nei ka.. nors vestuves bus mazytes, mes tik keturi i zaksa, tada i kavine ir viskas, bet visko norisi taip graziai..
Zodziu, reikia derinti su jaunaja visus reikalus ir tikiuosi bus taip, kaip ir turi buti ax.gif
Atsakyti
Planuojame vestuves, neišsirenkame liudininkų, yra labai artomos 2 poros, kurių vieną pasirinkti yra sunku g.gif Ar gali būti liudininkais 2 poros? 4 žmonės ta prasme ? biggrin.gif Ar būtų kvailoka... Patarkite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambūčia @ 2013 11 14, 08:44)
Planuojame vestuves, neišsirenkame liudininkų, yra labai artomos 2 poros, kurių vieną pasirinkti yra sunku  g.gif  Ar gali būti liudininkais 2 poros? 4 žmonės ta prasme ? biggrin.gif Ar būtų kvailoka... Patarkite  smile.gif

na, jei jūs norite, šventėje tokie gali būti, bet registruojant santuoką pasirašo du tik, tai jums kiltų naujas keblumas, kam čia patikėt ir kaip kitos poros neįžeisti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žalios_pėdutės: 14 lapkričio 2013 - 08:47
O pasirašyti dviems poroms neįmanoma, nebus kur turbūt smile.gif Na tuomet reiks spręsti šį klausimą, turbūt paprašysime vyro brolį su žmona, visvien giminė... Nors labai norėtųsi ir geriausios draugės su vyru. Išskirti porų ir imti vyro brolį ir mano draugę nesinori... Nepatogumai jų antrųjų pusių atžvilgiu smile.gif
Atsakyti
Mums issirinkti liudininkus buvo tikrai nesunku, jais bus MB sesuo su vyru. smile.gif Apie draugus kazkaip net negalvojom, nes buvo artimesniu zmoniu. smile.gif
Atsakyti
Mūsų atveju artimiausi žmonės yra draugai smile.gif Kadangi pati neturiu seserų ar brolių, o vyro brolis ... Na su jais matomės retai, tik per Kalėdas ir Velykas, pas tėvus.. Gal didelis amžiaus skirtumas tai įtakojo ir tai, kad skiria nemažas atstumas.
Atsakyti
QUOTE(Bambūčia @ 2013 11 14, 09:02)
Išskirti porų ir imti vyro brolį ir mano draugę nesinori... Nepatogumai jų antrųjų pusių atžvilgiu smile.gif

Jei darot tradicines vestuves, tada gal kazkokie nepatogumai butu iskirti poras. Pavyzdziui mums liudininkai reikalingi tam, kad pasirasytu- kitokiu pareigu is esmes jiems nesuteiksime ir jie bus eiliniai sveciai, todel jie abu bus is skirtingu poru, nematau nieko blogo tame mirksiukas.gif
O Jusu atveju tai isvis imciau tuos artimus draugus ir neuskciau galvos.. Jei retai matotes su broliu, tai imkit artimesnius, na ir kas kad jie draugai? Tai Jusu diena, darykit kaip norit Jus, ir maziau rupinkites kitais.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadija: 14 lapkričio 2013 - 18:06
mums tikras vargas kol kas surasti liudininkus, nes nelabai vieni ir kiti nori prisiimti tokias pareigas sad.gif na dar laiko turime, tikiuosi viskas susidelios i savo vieteles 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AprilGirl @ 2013 07 29, 17:44)
Mano liudininke ir mane nustebino, as jos net neprasiau, kad uzsakytu ziedlapius, nes planavau viska pati pirkti wub.gif

Sveikos merginos 4u.gif as busima pirsle ax.gif ir man dar viskas zalia doh.gif tad pasakykit kas cia per ziedlapiai?
Atsakyti


gal galetumet pasidalin kokiu scenarijum blush2.gif lauksiu i AZ

p.s. vestuves bus dvi dienas sodyboj ir dalyvaus 60 zmoniu doh.gif nzn kaip cia bus su tom pareigom nzn doh.gif turiu "scenos" baime. tai noreciau kuo maziau sneket ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2014 02 27, 09:24)
Sveikos merginos  4u.gif  as busima pirsle  ax.gif  ir man dar viskas zalia  doh.gif  tad pasakykit kas cia per ziedlapiai?

jau dabar viska issiaiskinau ax.gif
Atsakyti