Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita....

QUOTE(Lewisia @ 2009 11 07, 00:02)
Žinote man  irgi dar sunku suvokti ka ši liga ilgam,bet kiek gi reiks laukti kol galutinai pasveiksiu nuo šios ligos.Mano mamai nuo streso buvo gerl , stebuklingai pasveiko per pusę metų visiškai, ir iki šiol daugiau nebepasikartojo.


na va tavo mama gali jau patirtim pasidalinti, nes daugumai musu buna tai geriau tai blogiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2009 11 13, 13:46)
na va tavo mama gali jau patirtim pasidalinti, nes daugumai musu buna tai geriau tai blogiau doh.gif

Labai gera viltis wub.gif bet kiek skaiciau ir ta Gerl domejausi(ji neisgydoma visam) doh.gif bei ka bekalbet apie isvarzele wub.gif o kiaip noretusi wub.gif
Atsakyti
sveikutes
man butu gan neblogai, bet skauda desine mentis, nu nesuprantu, ar gali nuo GERL taip buti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2009 11 15, 13:41)
sveikutes
man butu gan neblogai, bet skauda desine mentis, nu nesuprantu, ar gali nuo GERL taip buti g.gif

teoriskai gali , nes stemple ir stuburas salia ir kad nervas perduoda ta skausma, bet as abejoju kad tai susieta. greiciausiai perpute ir koks nervo uzdegimas. nuo stemples tik nudurtu laikas nuo laiko buku ar astriu skausmu, bet nuolatos vargu ar gali be sustojimo spazmuoti taip stemple g.gif
Sveikateles
Atsakyti
QUOTE(*Malibu* @ 2009 11 15, 12:55)
teoriskai gali , nes stemple ir stuburas salia ir kad nervas perduoda ta skausma, bet as abejoju kad tai susieta. greiciausiai perpute ir koks nervo uzdegimas. nuo stemples tik nudurtu laikas nuo laiko buku ar astriu skausmu, bet nuolatos vargu ar gali be sustojimo spazmuoti taip stemple  g.gif
Sveikateles


net nezinosi nuo ko cia, gal ir nuo stemples, nieko cia nepakeisi doh.gif
kaip tavo savijauta
Atsakyti
o man visalaika skauda kairej pusej pilvo virsuje ...uzklausiau kas ta gastropatija internete tai atsake kad skrandzio skausmas is streso.bet kad man jau metai skauda ir jokie vaistai man nepadeda
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 11 15, 15:28)
o man visalaika skauda kairej pusej pilvo virsuje ...uzklausiau kas ta gastropatija internete tai atsake kad skrandzio skausmas is streso.bet kad man jau metai skauda ir jokie vaistai man nepadeda

Jusu atveju nelaukciau gyditojo konsultaciju,o prasyciausi siuntima endoskopijai(zarneles ryjimui)ir pasitikslinciau diagnoze wub.gif Sveikateles Jums 4u.gif
Atsakyti
kad as tyriausi ir man parase kazka ten plius funkcine gastropatija ir paskyre omeprazoli gerti
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2009 11 15, 15:37)
kad as tyriausi ir man parase kazka ten plius funkcine gastropatija ir paskyre omeprazoli gerti

Kas tai per simptomas????plius funkcine gastropatija verysad.gif
Atsakyti
nu taip , gleivine padirgusi sudirgusi yra hipermijos zidiniu gleiviniu del to skirtas omeprazolis/lansoprazolis buna rugstingumas bet tipo pagrindine diagnoze tai gastropatija - tai atsirandantys skrandzio skausmai is baimės, nuo streso, is nervų.
net nemaniau kad tokia yra ir sukelia tooookius skausmus
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti