Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(Ice tea @ 2010 11 05, 09:58)
O Pinhao..... Savotiškas LABAI savotiškas ir visiškai kitoks kaimelis  rolleyes.gif (TIKRAS KAIMELIS) Mes į jį užsukom važinėdami po Douro slėnį, po vyno Quinta's mirksiukas.gif Mes jame papietavom ir trumpai pasivaikščiojom  rolleyes.gif Į jį verta nuvažiuot vien dėl vaizdų iki jo  rolleyes.gif
user posted image
O man padarė didžiulį įspūdį prieplauka (kalnų apsupty), kurioje "parkuojasi" turistiniai laivai. Buvom nesezonu, todėl žmonių nebuvo. Ir šiaip - Douro slėnyje Dourą visą laiką matai iš aukštai. O Pinhao - esi prie upės. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mititėja @ 2010 11 05, 09:26)
O man padarė didžiulį įspūdį prieplauka (kalnų apsupty), kurioje "parkuojasi" turistiniai laivai.

bigsmile.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Buvau pamiršus- RIMTAI, ten plaukioja NEMAŽI laivai bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif Kažkur turiu ir fotkę, bet namie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(herbas @ 2010 11 04, 20:24)
Ar verta važiuot į Peniche?
Kaip tas Pinhao? 

Noriu grįžti į Madeirą per Lisaboną smile.gif 


Na, mes aplankėm Peniche, nes turėjom rinktis - ar po Obidos grįžti į Caldas ar praleisti keletą valandų prie Atlanto. Pasirinkom Atlantą biggrin.gif
O su Pinhao buvo taip. Kadangi norėjom į Douro slėnį, pažiūrėti, kaip ir kur auginamos vynuogės žymiesiems Porto vynams, tai quest hous-o šeimininkas rekomendavo važiuoti į Pinhao. Tai iš tikrųjų toks lėtas, ramus, net apsnūdęs miestelis, na, 10 balų aš jam tikrai neduočiau - buvo geresnių vietų, bet portugalams, manau jis kaip iš kito amžiaus, tiesiog išlikęs lygiai toks pat kaip ir prieš kelis šimtus metų, kai buvo pastatytas.
Ir jeigu jau ruošiatės į Madeirą thumbup.gif , tai ramiai Douro slėnį galit braukti iš sąrašo - Madeiros kraštovaizdis labai panašus.
Atsakyti
Mes ka tik is portugalijos. Pigiausia auto nuoma Economy car hire. Už 1 sav. nuomą sumokėjom 150eurų, be jokių užstatų, su pilnu draudimu, be frančizės. be to auto paemem Fare, o grąžinom Porte. Automobilis Opel Corsa, pravaževęs 4000km. smile.gif Neturėjom jokių nesklandumų.
Papildyta:
QUOTE(Bitė ne Maja @ 2010 11 05, 15:21)
Na, mes aplankėm Peniche, nes turėjom rinktis - ar po Obidos grįžti į Caldas ar praleisti keletą valandų prie Atlanto. Pasirinkom Atlantą  biggrin.gif 
O su Pinhao buvo taip. Kadangi norėjom į Douro slėnį, pažiūrėti, kaip ir kur auginamos vynuogės žymiesiems Porto vynams, tai quest hous-o šeimininkas rekomendavo važiuoti į Pinhao. Tai iš tikrųjų toks lėtas, ramus, net apsnūdęs miestelis, na, 10 balų aš jam tikrai neduočiau - buvo geresnių vietų, bet portugalams, manau jis kaip iš kito amžiaus, tiesiog išlikęs lygiai toks pat kaip ir prieš kelis šimtus metų, kai buvo pastatytas.
Ir jeigu jau ruošiatės į Madeirą  thumbup.gif , tai ramiai Douro slėnį galit braukti iš sąrašo - Madeiros kraštovaizdis labai panašus.

As manau, kad verta vaziuoti i Peniche, jei planuojate plaukti i Berlengo salą. Bet reikia atitinkamai susiplanuoti laiką, nes ne sezono metu pietų metas 11.30-14, plaukimas trunka apie 2 val. Mes atvaziavome apie 12 val., todel niekur neplaukėme, nes laukė kiti planai.

Papildyta:
QUOTE(Laaila @ 2010 09 28, 20:55)
Bandziau zemelapyje apeiti mokamus kelius, tai kazkodel niekaip nenori man kelio rodyt biggrin.gif arba nelabai naudotis moku biggrin.gif na, dar bandysiu 4u.gif

mES PER 1 sav kelionių nė karto nevažiavom mokamais keliais, kai kurie nemokami keliai eina šalia mokamų.
Atsakyti
Gal palaikysit mane beprote, bet gal kas yra buve Portugalijoj vasario mėn.? Perskaičiau visus 46 psl. (tiesa nebuvau įlindus į 50 psl. senos temos), bet, atleiskit, nepastebėjau atsiliepimų apie Portugaliją žiemą. MB ketina ten vykti darbo reikalais ir suaudėm tokią mintį, ka galėčiau vėliau prisijungti ir dar praleistume kokias 4-5 dieneles ten kartu.
Ar labai lyja tokiu metu ten?
Ir dar klausimas, iš kur jūs traukiat tokius pigius lėktuvo bilietus (300 Lt ir pan., ar čia tik į vieną pusę tiek?)? Kiek ieškau, tai net ir pačiu nepatogiausiu laiku randu tik už kokius 650-800-900 Lt į abi puses......
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2010 11 30, 00:07)
Gal palaikysit mane beprote, bet gal kas yra buve Portugalijoj vasario mėn.? Perskaičiau visus 46 psl. (tiesa nebuvau įlindus į 50 psl. senos temos), bet, atleiskit, nepastebėjau atsiliepimų apie Portugaliją žiemą. MB ketina ten vykti darbo reikalais ir suaudėm tokią mintį, ka galėčiau vėliau prisijungti ir dar praleistume kokias 4-5 dieneles ten kartu.
Ar labai lyja tokiu metu ten?
Ir dar klausimas, iš kur jūs traukiat tokius pigius lėktuvo bilietus (300 Lt ir pan., ar čia tik į vieną pusę tiek?)? Kiek ieškau, tai net ir pačiu nepatogiausiu laiku randu tik už kokius 650-800-900 Lt į abi puses......


Labas,
Mes skridom su Ryanair
Kaunas-Franfurktas -Faras atgal Porto - Franfurktas - Kaunas. Bilietai 2asm kainavo 750 Lt į abi puses smile.gif
geriausios kainos likus mazdaug 2 men iki keliones
Atsakyti
QUOTE(Kita mama @ 2010 11 29, 23:07)
Gal palaikysit mane beprote, bet gal kas yra buve Portugalijoj vasario mėn.? Perskaičiau visus 46 psl. (tiesa nebuvau įlindus į 50 psl. senos temos), bet, atleiskit, nepastebėjau atsiliepimų apie Portugaliją žiemą. MB ketina ten vykti darbo reikalais ir suaudėm tokią mintį, ka galėčiau vėliau prisijungti ir dar praleistume kokias 4-5 dieneles ten kartu.
Taip, esu buvusi vasario trečią+ketvirtą savaitę. Negaliu sakyti, kad smarkiai lijo. schmoll.gif Dulksnojo porą dienų. Nors tuo metu Lisabona tipo buvo užlyta ir lyg patvinusi, bet kol mes ją privažiavom, jokių lietaus ženklų neradome. schmoll.gif Buvo gana šilta. Mes net po vandenyną pabraidėm. lotuliukas.gif
Teko būti ir balandžio pabaigoje, tai gavom kur kas daugiau lietaus.
Manau, kad labai priklauso, kaip pasiseks. 4u.gif Bet labai rekomenduočiau: turistų bus mažai, turėsit gerą ir gražų laiką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 30 lapkričio 2010 - 09:58
Ačiū, supratau. Čia pasiskaičius, aš irgi jau pardėjau labai norėt į Portugaliją ir tikiuosi ten maloniai parelsiti laiką.
Tai, sakot, geriausia bilietus jau dabar pirkti, ane? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vidusia @ 2010 11 30, 09:46)
Labas,
Mes skridom su Ryanair
Kaunas-Franfurktas -Faras atgal Porto - Franfurktas - Kaunas. Bilietai 2asm kainavo 750 Lt į abi puses smile.gif
geriausios kainos likus mazdaug 2 men iki keliones

Na, as tada geresnes kainas buvau sugaudes smile.gif Liepos men, per pati sezono pika, uz 285 lt 1 zmogui su visais korteliu mokesciais paemem bilietus Kaunas-Briuselis-Faro ir Porto-Briuselis-Kaunas. Nereali kaina pagaves buvau. Tiesa, reikia paminet ir tai, kad as ja gaudziau bene 3 savaites kasdien tikrindamas RyanAir puslapi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Setonas @ 2010 12 29, 06:22)
Na, as tada geresnes kainas buvau sugaudes smile.gif Liepos men, per pati sezono pika, uz 285 lt 1 zmogui su visais korteliu mokesciais paemem bilietus Kaunas-Briuselis-Faro ir Porto-Briuselis-Kaunas. Nereali kaina pagaves buvau. Tiesa, reikia paminet ir tai, kad as ja gaudziau bene 3 savaites kasdien tikrindamas RyanAir puslapi smile.gif



Per Franfurkta gerai tuo, kad skrydziu laikai gerai issidelioja, t.y. persedimui tera keletas valandu, ir skrendi toliau.
Atsakyti
Tetos,
planuojam nuomoti auto iš Economy Car Rentals Porte. Reikia kėdutės 4 m. bičui. Tai ta kėdutės nuoma + 60 Eu. doh.gif Pusė to, ką mokėsim už mašinos nuomą. Gal turite patirties ir gerų sprendimų šiuo klausimu? g.gif
Atsakyti
[quote=Kita mama,2010 11 29, 23:07]
Gal palaikysit mane beprote, bet gal kas yra buve Portugalijoj vasario mėn.? Perskaičiau visus 46 psl. (tiesa nebuvau įlindus į 50 psl. senos temos), bet, atleiskit, nepastebėjau atsiliepimų apie Portugaliją žiemą. MB ketina ten vykti darbo reikalais ir suaudėm tokią mintį, ka galėčiau vėliau prisijungti ir dar praleistume kokias 4-5 dieneles ten kartu.
Ar labai lyja tokiu metu ten?

As buvau nuo sausio vidurio iki balandzio vidurio, tai sausio pabaiga buvo grazi, silta. bet, kai vasari pradejo lyt, tai tik kazkur balandzio pradzioj baige smile.gif istikruju su orais cia sekmes reikalas, patys portugalai stebejosi, sake, kad praeje metai buvo neiprastai salti ir lietingi smile.gif
Atsakyti