Įkraunama...
Įkraunama...

Kas priklauso neįgaliam vaikui?

QUOTE
as registravaus savo vardu,nes mano vardu visi popieriai socialiniam.Net minties tokios nebuvo,kad galiu registruot vaiko vardu...

Tai man irgi nebuvo minties registruot vaiko vardu. Tiesiog sužinojau apie galimybę mokėt mažiau, tai pamaniau kad galėsiu tuom pasinaudot kaip mama auginanti neįgalų vaiką, tačiau Regitroje pasakė, jog nuolaida taikoma pačiam neįgaliajam, o ne jį slaugančiam.
Atsakyti
QUOTE(milka @ 2009 05 06, 19:04)
O įdomu kodėl Vilniuje eurovaistinese neduoda...  g.gif Jau praradau viltį jų gauti... verysad.gif


klaipedoi irgi eurovaistine nebeduoda anksciau gaudavau bet pakeite pampersu pakuotes tai ju nekompensuoja g.gif kokia nesamone
Atsakyti
Mes irgi Kupiškyje nebegauname Pampers firmos sauskelnių doh.gif Šiandien eisiu imti ir aišku vėl gausiu Bella firmos "Happy" sauskelnes.Jetau kaip mums jos nepatinka dėl savo storumo,na bet ką darysi verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantilija @ 2009 05 06, 16:26)
mes irgi i sakaleli  4u.gif

i kuria grupe einat? mes i "uogeliu", mazu gal ta pacia grupe lankom mirksiukas.gif
beje mano paneles vardas Deimante biggrin.gif
Papildyta:
mes sauskelnes irgi imdavom, eurovaistine anksciau, dabar jau nebeduoda, tai imam tuos bjauriuosiu Happy, nepatinka man jos del to, kad nera gumyciu ant juosmens, jei jau sodini ant puodo, tai turi vaika pasiguldyti numauti, pasiguldytu uzmauti doh.gif doh.gif o ta nervuojasi.
Tai as grynais perku Pampers firmos ir laikau namuose, o Happy nesu i darza blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
mes i delfinuku grupe 4u.gif o mano mazylio vardas deimantas biggrin.gif bene dar ir panasaus amziaus yra smile.gif o kokioi vaistinei gaunat happy nes as ir tu niekur nerandu, anksciau uzsakydavo drakono vaistinei bet jau antras menuo kaip neturi is kur uzsakyti. mum jie puse velnio nes nebepastovei nesiojam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimantilija @ 2009 05 07, 16:56)
mes i delfinuku grupe  4u.gif  o mano mazylio vardas deimantas biggrin.gif bene dar ir panasaus amziaus yra smile.gif  o kokioi vaistinei gaunat happy nes as ir tu niekur nerandu, anksciau uzsakydavo drakono vaistinei bet jau antras menuo kaip neturi is kur uzsakyti. mum jie puse velnio nes nebepastovei nesiojam ax.gif

as imu Vingio centre, yra tokia Seimos vaistine, ten kur laiptukais reikia palipti ant kampo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamačka @ 2009 05 05, 10:01)
Atrodo, kad ir vėl susidūriau su mūsų valstybės "PAGALBA". Regitroje sako, kad galėsiu pasinaudot nuolaida, jeigu registruosiu automobilį vaiko vardu, o socialinis pasakė, jeigu užregistruosiu vaiko vardu, tai kompensacijos automobiliui neskirs, nes visi dokumentai tvarkomi vieno iš tėvų vardu. Aš regitroje ir sakau; juk absurdiška registruot automobilį neįgalaus vaiko vardu, nes jis jokios atsakomybės negalės prisiimt. Netgi kai įvyksta koks eismo įvykis, tai ieškomas asmuo, kurio vardu tas automobilis registruotas. O jie sako: mums nesvarbu ar tas asmuo gali vairuot ar ne. Kažkokia beprotybė mad.gif  g.gif


Laba diena,
aš taip pat auginu neįgalų vaiką, labai įdomu kokiom salygom suteikiamos tokios lengvatos, kokiai negaliai taikomos? kur galėčiau apie tai pasiskaityt?
Atsakyti
QUOTE(Domicele @ 2009 05 08, 12:12)
as imu Vingio centre, yra tokia Seimos vaistine, ten kur laiptukais reikia palipti ant kampo  mirksiukas.gif


idomei kazkaip esu ir ten klaususi ir pasake kad neturi vaikam kompensuojamu sauskelniu g.gif reiks dar karta nueit
Atsakyti
QUOTE(Deimantilija @ 2009 05 08, 11:34)
idomei kazkaip esu ir ten klaususi ir pasake kad neturi vaikam kompensuojamu sauskelniu g.gif  reiks dar karta nueit

yra yra, as ten visada imu, tu neklausk, pateik recepta ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2009 05 08, 13:02)
Laba diena,
aš taip pat auginu neįgalų vaiką, labai įdomu kokiom salygom suteikiamos tokios lengvatos, kokiai negaliai taikomos? kur galėčiau apie tai pasiskaityt?

sunki negalia su specialia nuolatine slauga.Salygos lyg ir visai normalios,o pasiskaityt galima kazkur sios temos pradzioj yra -reik tik paieskot...
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2009 05 08, 15:44)
sunki negalia su specialia nuolatine slauga.Salygos lyg ir visai normalios,o pasiskaityt galima kazkur sios temos pradzioj yra -reik tik paieskot...

ačiū
Atsakyti
Čia apie kompensaciją automobilio įsigyjimui
http://mail.spcentra....php?m=3&l=1590
O čia Vilniaus Regitros kainoraštis registruojant automobilį
http://www.regitra.l...kainorastis.pdf
Atsakyti