Įkraunama...
Įkraunama...

Dr.Hauschka

QUOTE(astute0210 @ 2009 04 05, 12:11)
Sveikutes,

Gavau atsakyma is vokiecio, siuntinys sveria 25 kg, siuntinio kaina 52,20 svaro.
52,2*4=208,8 lt  208,8 lt / 21 (klienciu) = 9,94 lt suapvalinus 10 lt siuntimas kiekvienai

Kas zinote mano saskaitele galite pervesti pinigus, kas ne vakare visoms parasysiu savo saskaitos nr. SEB'o ir Snoro banku, kas sius is kitu banku prie sumos reiks prideti 1,2 lt (nes man bankas nuskaiciuoja uz pervedima).

Savo suma svarais padauginkite is 4lt + 10 lt (siuntimas) + 5 Lt (man uz uzsakyma) + 1,2 Lt (jei pinigelius pervesite ne is SEB ir Snoro)

Treciadieni vokietis planuoja issiusti siuntini.


Na, lauksiu sąskaitos ir aš mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarela @ 2009 04 04, 09:57)
O kokį Hauschkos aliejuką veidui naudoji?  ax.gif

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 04 04, 11:03)

Yra vienintelis aliejukas, skirtas riebiai odai "Normalising Day Oil".

Ačiū, Summer, taip, šitas vienintelis aliejukas 4u.gif

Astute, aš irgi noriu SEB sąskaitėlės.
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 04 04, 21:17)
tas vokietis parduotuve turi mirksiukas.gif
is kur katalogas? ax.gif

Supratau, tik, kad jums siuntimas gaunasi labai "per aplinkui" jei uzsakinejat pas vokieti o vis vien reikia svarais moketi g.gif
As gyvenu Anglijoj ir internetiniame puslapyje uzsisakiau kataloga, atsiunte per 2 dienas, bet mano mieste yra parduotuve ir joje prekiauja Hauschkos produktais, tik kadangi as dar naujoke siame reikale, tai kol kas tik labai domiuosi ir renkuosi info apie natur produktus biggrin.gif bet tikrai manau, kad pereisiu prie natur cool.gif

QUOTE(astute02102009 04 04 @ 21:52)
Taip as uzsakineju is vokiecio (ne per ji) ir jis atsiuncia prekes 
Pas ji yra pigiausia lyginant su bet kokiu internetiniu puslapiu, tai kam tada uzsakinet per interneta is kitur 

Supratau mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutuk: 05 balandžio 2009 - 16:33
QUOTE(astute0210 @ 2009 04 04, 23:52)
Taip as uzsakineju is vokiecio (ne per ji) ir jis atsiuncia prekes  smile.gif
Pas ji yra pigiausia lyginant su bet kokiu internetiniu puslapiu, tai kam tada uzsakinet per interneta is kitur  smile.gif

logiskai mastant grandine turetu buti tokia:
dr.h fabrikas-vokietis -mes. tai gaunasi kaip ir 'per ji'. vis tiek jis parduoda nedidmenine kaina,t.y. brangiau nei fabriko savikaina mirksiukas.gif tik kad jo antkainis mazesnis nei 'gyvu' parduotuviu ar kitu internetiniu pardaveju.
Atsakyti
QUOTE(rutuk @ 2009 04 05, 17:21)
Supratau, tik, kad jums siuntimas gaunasi labai "per aplinkui"    jei uzsakinejat pas vokieti o vis vien reikia svarais moketi  g.gif
As gyvenu Anglijoj ir internetiniame puslapyje uzsisakiau kataloga, atsiunte per 2 dienas, bet mano mieste  yra parduotuve ir joje prekiauja Hauschkos produktais, tik kadangi as dar naujoke siame reikale, tai kol kas tik labai domiuosi ir renkuosi info apie natur produktus  biggrin.gif bet tikrai manau, kad pereisiu prie natur  cool.gif

ech, pavydziu, kad tokia parduotuve netoliese galima rasti... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linutiaaa @ 2009 04 05, 17:14)
ech, pavydziu, kad tokia parduotuve netoliese galima rasti... rolleyes.gif

Nereikia pavydet 4u.gif
Tik as esu labai nustebus, kad kataloge prekes brangesnes nei internetu, nu bet cia Anglijoj visur taip irnesakyk.gif kad internetu uzsisakinet pigiau, tik dar reiks nueit i parduotuve ir paziuret kokios kainos ten g.gif
Atsakyti
Na, as irgi turiu toki kataloga - vienas vien aprasymai, o kitas - kainu katalogas. Jis skirtas Beneliukso salim. Deja, tos kainos nieko nepaguodzia - pigiau nei parduotuveje, bet tik keliu centu skirtumas. Kiek teko matyti tokiu katalogu - tai visgi pigiausia yra Vokietijoje. Bet ten kainos tokios pat kaip ir Natractive.be. O vat is vokiecio perkant - tai blink.gif oho koks kainu skirtumas - pvz. uzsisakiau 50 ampuliu, tai pigiau net 20 euru. Vis mastau, kad tas vokietis gera taska turi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gizma @ 2009 04 05, 17:30)
vokiecio perkant - tai  blink.gif oho koks kainu skirtumas - pvz. uzsisakiau 50 ampuliu, tai pigiau net 20 euru. Vis mastau, kad tas vokietis gera taska turi bigsmile.gif

Nenoriu but nekukli, bet kiek jums gaunasi tos kapsules (as galvoju apie rhythmic night conditioner). Kataloge kaina 50 kapsuliu - 58 svarai, internetu - 56.77 svarai, tai net idomu o kiek parduotuvej kainuos g.gif
Atsakyti
QUOTE(gizma @ 2009 04 05, 19:30)
Na, as irgi turiu toki kataloga - vienas vien aprasymai, o kitas - kainu katalogas. Jis skirtas Beneliukso salim. Deja, tos kainos nieko nepaguodzia - pigiau nei parduotuveje, bet tik keliu centu skirtumas. Kiek teko matyti tokiu katalogu - tai visgi pigiausia yra Vokietijoje. Bet ten kainos tokios pat kaip ir Natractive.be. O vat is vokiecio perkant - tai  blink.gif oho koks kainu skirtumas - pvz. uzsisakiau 50 ampuliu, tai pigiau net 20 euru. Vis mastau, kad tas vokietis gera taska turi bigsmile.gif

o man kyla mintis,kad arba jis dirba fabrike ir 'isnesa' tokius kiekius lotuliukas.gif ir daro bizni sau, arba kad kazka jis cia 'chimičina'...nes kol kas tai man jokia logika nepriveda prie atsakymo,kodel toks skirtumas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelijėlė @ 2009 04 05, 12:23)
smagu, kad taip greitai.
turiu klausima: aisku ne piniguose esme, bet nebus skaicuojama atsiuntimo suma vienetais?  g.gif  gal kazka praleidau... unsure.gif


sios skaiciavimo metodikos atsisakem, palikom senas salygas forume informavau kelis kart... galvojot, kad bus skaiciuojama vienetais?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti