Įkraunama...
Įkraunama...

Tautiniai rūbai

Gal kazkam prireiks ax.gif
http://www.tautiniai...t/galerija.html
Atsakyti
Labai smagiai temutę perskaičiau, tik gaila, kad labai daug kurių paveiksliukų nerodo.
o mano tautiniai kostiumai užsibaigia ties riešinių gamyba wub.gif mezgu trečias smile.gif šį sykį dovana kambariokei graikei - kaip prisiminimas .
siūti visą kostiumą vargu ar prisiruoščiau, bet jei prisiruoščiau tai norėčiau ne 19-20a, bet 13-14a.

pagalvojau, kad kai grįšiu į Lietuvą, reikės pas mamą spintas perkratyt - susirasti savo vaikystės tautinį sijoną, gal dar mamos ką rasiu thumbup.gif nors turbūt viskas bus tarybiškai suklostuota doh.gif

dovyda, o jei ne paslaptis kurio kolektyvo vadovė esi?
Atsakyti



Kodėl niekas nesituokia su tautiniais? g.gif
Arba mokyklos išleistuvėms? unsure.gif
Būtų gražu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PureOrganza: 13 lapkričio 2010 - 12:42
Sveikos mergaitės,

Turiu dėl ko pasukti galvą: mano 3 ir 4 metų merginoms reikalingi tautiniai kostiumai. Darželis rengia šventę, kurioje skirtingų tautybių vaikai, turės dalyvauti su savo šalies tautiniais kostiumais. Gyvename užsienyje.
Gal galite patarti kokiu būdu tuos kostiumus gauti? Siūtis, kažkur nuomotis (nors nemanau, kad tokies mažiems dydžiams būtų įmanoma) ar pirkti gatavus (čia idealiausias variantas būtų)... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiltte @ 2010 12 11, 17:32)
Sveikos mergaitės,
Turiu dėl ko pasukti galvą: mano 3 ir 4 metų merginoms reikalingi tautiniai kostiumai. Darželis rengia šventę, kurioje skirtingų tautybių vaikai, turės dalyvauti su savo šalies tautiniais kostiumais. Gyvename užsienyje.
Gal galite patarti kokiu būdu tuos kostiumus gauti? Siūtis, kažkur nuomotis (nors nemanau, kad tokies mažiems dydžiams būtų įmanoma) ar pirkti gatavus (čia idealiausias variantas būtų)... ax.gif

As irgi ieskau (15 m.) dukrai.
Radau iseiti. pirksiu atskirai tautini sijona, vainika.
dar liko marskinius, liemene ir ziursta susirast ir bus liuks 4u.gif
Atsakyti
eeet, kai man reiekjo, tai mama viska pasiuvo, tik prijuoste siuvo smile.gif
jei Kaune, tai prisimenu, kad mokytoja is muzikos mokyklos, pavarde Proskute pardavinedavo kartais prijuostes.
Mama dar turetu tureti iskarpas visas drabuziu, bet ji labiau domejosi dzukisku, nes mano rubai, ir juosta buvo dzukiski smile.gif
Atsakyti
Sveikos,parasysiu ir as smile.gif
TUREJOM FANTASTISKA TEMINI GIMTADIENI - INDIJA! pirkau sau sari, vyrui tokia kepurele (nezinau kaip vadinasi ) priekyje sutraukta su sege(balta beja turiu ir juoda) dar kasa iki uzpakalio juoda prisipyniau, papuosalus juju, makiazas visa kita... - gerai jauciausi, net priza gavom smile.gif uz apranga. Zodziu Indisku variantu turiu bent kelis labai graziu - galiu isnuomot smile.gif
Man patinka teminiai vakarai , nes smagumas prasideda jau jam ruosiantis .
mmmm, nepaziurejau oi data - cia sena tema, bet vis tiek saunu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jura-smelis: 06 balandžio 2011 - 13:32
Apsisprendziau isigyti tautinius rubus 4u.gif Tik vat reikia pradzioje nuspresti tik kokius. Esu siauliete. Ir teko girdeti is aplinkiniu, kad miesto centrine gatve skiria zemaitija ir aukstaitija ir man teko gyventi tai vienoje, tai kitoje pyseje. Ir pati neturiu jokiu sentimentu nei zemaitijai nei aukstaitijai... Tai va pirmasis klausimelis, gal kas zinosit 4u.gif Ar Siauliu krastas turi sava tautini ruba? Gal ir kvailai skamba klausimas, bet as neturiu zalio supratimo blush2.gif
Atsakyti
Neseniai išsirinkau Klaipėdos krašto tautinį kostiumą nuo a iki z (išskyrus batus) Kaune, parduotuvėje "Rūta žalioji", Vilniaus gatvėje. Važiavau ten iš Vilniaus.
Labai dailus ir kruopščiai padarytas, siuvinėjimas ant marškinių, delmono pasakiškas, sijono, juostos audimas irgi kokybiškas, neturiu jokių priekaištų. Ten dirbanti tautodailininkė labai maloni moteris, padėjo išsirinkti ir autentiškus aksesuarus, parekomendavo, kokie bateliai tiktų. Visus drabužius pataisė ir pritaikė mano figūrai.
Žodžiu, labai rekomenduoju thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Tosk @ 2011 05 21, 04:45)
Apsisprendziau isigyti tautinius rubus 4u.gif Tik vat reikia pradzioje nuspresti tik kokius. Esu siauliete. Ir teko girdeti is aplinkiniu, kad miesto centrine gatve skiria zemaitija ir aukstaitija ir man teko gyventi tai vienoje, tai kitoje pyseje. Ir pati neturiu jokiu sentimentu nei zemaitijai nei aukstaitijai... Tai va pirmasis klausimelis, gal kas zinosit 4u.gif  Ar Siauliu krastas turi sava tautini ruba? Gal ir kvailai skamba klausimas, bet as neturiu zalio supratimo blush2.gif


Rekomenduočiau kad ir knygye pavartyti "Lietuvių tautinis kostiumas"
user posted image
Labai gražios nuotraukos ir gana išsamiai aprašyta kiekvieno regiono, krašto kostiumo specifika.
Atsakyti
Ar dar yra šioje temoje šiuo metu sau gaminančių tautinį kostiumą? Turiu slaptą svajonę sau jį pasigaminti, tai traukiuosi šią temą į sekamų sąrašą ir tikiuosi, kad ji atgis 4u.gif
Atsakyti
Kažkas, klausė apie CD "Lietuvių tautinis kostiumas", kaip tik mačiau "Žalioje rūtoje", kaina 38 Lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rinna: 30 lapkričio 2011 - 19:26
Gal kas uzmatete kur Kaune nuspirkti tautinius drabuzius g.gif
Atsakyti