Įkraunama...
Įkraunama...

Individualiu namu projektai - 4 dalis

QUOTE(dairina @ 2009 11 13, 19:54)
Sveiki, ziuriu visi aptarineja visus namukus, tai gal pakomentuosite ir sita  kaip jis jums? http://www.namuplana...p;fnd_text=asta


Simpatiškas variantas. Yra vietų, kur būtų galima ginčytis, bet čia skonio ir pasaulėžiūros reikalas. Na, darbo kambarį / studiją aš atskirčiau nuo pagrindinio miegamojo.

Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2009 11 13, 19:37)
pries kuri laika mastem sio namuko jau projekteli imti per daug negalvojant, bet visdelto apsiprendem statytis su mansardiniu aukstu smile.gif mansardinis aukstas visas vaikams smile.gif bet is esmes tai man jis buvo labai prie sirdies smile.gif aisku keleta koregavimu jau buvom numate, bet tai juk viskas pagal kiekvieno individualu skoni ir poreiki  ax.gif
neaisku kaip sis namukas ziuretusi tarp kitu smile.gif bet va salia miskelio jis labai graziai ziurisi smile.gif
noreciau ir savo projektuka parodyti smile.gif alegi kad jis ant popieriaus  doh.gif neturiu kompiuterinio varianto  g.gif o kitu nuomones labai noretusi smile.gif reiks kazka sumastyt  rolleyes.gif


Tai kiek supratau statetes si namuka tik su mansarda? 4u.gif Jei taip butu idomu pamatyti kap atrodo? ax.gif
Atsakyti
Nejaugi nebebus jokiu komentaru? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Nezinau ar as cia i tema... smile.gif

Sakykite, gal galetumete patarti ar pasidalinti kontaktais kokio architekto, kuris galetu uz optimalia (labai optimalia) kaina projekta patvirtinti?
Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2009 11 18, 15:08)
Nejaugi nebebus jokiu komentaru?    blush2.gif  ax.gif

man Jūsų pasirinktas namukas atitinka visus mano reikalavimus vieno aukšto namui, čia aš kalbu apie išplanavimą. Išorė čia jau žmogaus skonio reikalas. Šiaip gražus namukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2009 11 18, 16:08)
Nejaugi nebebus jokiu komentaru?    blush2.gif  ax.gif

Gal ne pats racionaliausias išpildymas- tačiau tikrai simpatiškas išplanavimas. "Pavojingiausia" vieta- eksterjeras: net nežymūs nukrypimai nuo autorių sumanymo, gali paversti rezultatą tik "pilka" dėžute. Tinkamo stogo, kuris paprastai "amortizuoja" tokias klaidas- šiuo atveju nėra nenumatyta.
Atsakyti
QUOTE(zipkute @ 2009 11 13, 20:37)
pries kuri laika mastem sio namuko jau projekteli imti per daug negalvojant, bet visdelto apsiprendem statytis su mansardiniu aukstu smile.gif mansardinis aukstas visas vaikams smile.gif bet is esmes tai man jis buvo labai prie sirdies smile.gif aisku keleta koregavimu jau buvom numate, bet tai juk viskas pagal kiekvieno individualu skoni ir poreiki  ax.gif
neaisku kaip sis namukas ziuretusi tarp kitu smile.gif bet va salia miskelio jis labai graziai ziurisi smile.gif
noreciau ir savo projektuka parodyti smile.gif alegi kad jis ant popieriaus  doh.gif neturiu kompiuterinio varianto  g.gif o kitu nuomones labai noretusi smile.gif reiks kazka sumastyt  rolleyes.gif



tai galit nuskanuoti ar tiesiog nufotografuoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dairina @ 2009 11 13, 19:54)
Sveiki, ziuriu visi aptarineja visus namukus, tai gal pakomentuosite ir sita  kaip jis jums? http://www.namuplana...p;fnd_text=asta


tikrai neblogas projektas, tik as pasigedau bent kokio sandeliuko, nes apart drabuzines jokio nera...Taipat ir 'lauko' sandeliuko kur butu laikomi zoliapjoves ir pan... nes garazas tai praktiskai tik 2 masniom.
Atsakyti
skanuoti neturiu galimybiu, bet nufotkint - zinoma smile.gif

Atsakyti
QUOTE(dairina @ 2009 11 13, 19:54)
Sveiki, ziuriu visi aptarineja visus namukus, tai gal pakomentuosite ir sita  kaip jis jums? http://www.namuplana...p;fnd_text=asta

Grazus namas. Pasiziurejimui. Bet sau nesirinkciau, nes:1. labai didelis plota uzima langai-jei det medinius,samata gali patapt staigmena. Be to,jie dar ir kampiniai (yr savu subtilybiu anuos montuojant-cia turintys tokius diskutavo forume kazkuriam). Kitas dalykas-tokio languoto namo sildymas. Kampu kampeliu irgi perdaug-anuos gi "pririst" reik..
Tuoletai zavingai isdestyti uz vaiku miegamuju sienos-nzn, man tas variantas -netinka (bet tai cia gyvenimo budo reikalas). Svetainej gan ribotos galimybes baldu isdestymui..Vaiku miegamuosiuose-irgi..Mano nuomone, kiek simpatiska namo isore, tai tiek pat neracionalus jo vidus. Bet tai cia -kas man minusai,kazkam gal kaiptik pliusai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazyte99 @ 2009 11 18, 19:31)
Nezinau ar as cia i tema... smile.gif

Sakykite, gal galetumete patarti ar pasidalinti kontaktais kokio architekto, kuris galetu uz optimalia (labai optimalia) kaina projekta patvirtinti?

o ka jus laikote optimalia kaina? g.gif
Atsakyti
Sveiki, patiko sis projektas http://www.namuplana...s_studija/Tomas, ka manote,kokie minusai ir pliusai ?
Atsakyti
sveiki 4u.gif

pristate architektas mums jau projektuka
idedu kad pavertintumet ir parasytumet savo nuomone ax.gif gal kazkokiu specifiniu detaliu nepastebim, ka reiketu pakeisti g.gif
projektas

aciu
Atsakyti