Įkraunama...
Įkraunama...

Individualiu namu projektai - 4 dalis

QUOTE(neringata @ 2009 04 07, 11:27)
Aš tada kitaip paklausiu:
o kokie langai gali būti į šiaurę? Garažas, pagalbinės patalpos tai suprantu, o dar? g.gif

Tai jai jums patinka kitaip, gi nera kazkokio standarto biggrin.gif Musu pvz. gaunasi vienas miegamasis kambarys i siaure ir vonia, nes kitaip vistiek neiseitu. Bet negrieztai i siaure, bet i siaures-vakaru puse.
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2009 04 07, 11:25)
Na as nesu profesionale, bet mano diletantiska nuomone miegamieji geriausia yra i rytus, kai ryte tave gali pazadinti saulute  wub.gif  o vakare einant miegoti netrukdys  blush2.gif

O mane kaip tik erzina kai norisi ilgiau pamiegot, o saulė šviečia į langus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cunami @ 2009 04 07, 11:31)
O mane kaip tik erzina kai norisi ilgiau pamiegot, o saulė šviečia į langus  smile.gif

Tai vat ir sakau, kad nera gi standarto, kam kaip patinka, taip ir daro drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2009 04 07, 10:25)
Na as nesu profesionale, bet mano diletantiska nuomone miegamieji geriausia yra i rytus, kai ryte tave gali pazadinti saulute  wub.gif  o vakare einant miegoti netrukdys  blush2.gif


na cia jau gali diskusija issivystiti ar siltai nori keltis ar siltai gultis biggrin.gif kiekvienas manau turi nuspresti pats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cezas @ 2009 04 07, 11:32)
na cia jau gali diskusija issivystiti ar siltai nori keltis ar siltai gultis  biggrin.gif kiekvienas manau turi nuspresti pats smile.gif

Visiskai sutinku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2009 04 07, 11:31)
Tai jai jums patinka kitaip, gi nera kazkokio standarto  biggrin.gif Musu pvz. gaunasi vienas miegamasis kambarys i siaure ir vonia, nes kitaip vistiek neiseitu. Bet negrieztai i siaure, bet i siaures-vakaru puse.

Ne, ne tai kad man patinka, tiesiog domiuosi ax.gif Suprantu, kad langai į šiaurę negerai, bet galvoju, kad jų sunku išvengti, tai ir klausiu, ką į tą šiaurę kišti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2009 04 07, 11:37)
Ne, ne tai kad man patinka, tiesiog domiuosi ax.gif Suprantu, kad langai į šiaurę negerai, bet galvoju, kad jų sunku išvengti, tai ir klausiu, ką į tą šiaurę kišti blush2.gif

pas mus į šiaurę virtuvė smile.gif man atrodo visai praktiška, nereikia ten juk kad spigintų saulė. tiesa kitas virtuvės langas vakaruose
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2009 04 07, 10:27)
Aš tada kitaip paklausiu:
o kokie langai gali būti į šiaurę? Garažas, pagalbinės patalpos tai suprantu, o dar? g.gif

dar virtuves langus rekomenduojama daryti i siaure nes ten ir taip nuo prietaisu nemazai silumos issiskiria. na kartai jeigu nuostabus vaizda galimi tik i siaure tai ir gyvenamuju patalpu langus galima orientuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2009 04 07, 11:37)
Ne, ne tai kad man patinka, tiesiog domiuosi ax.gif Suprantu, kad langai į šiaurę negerai, bet galvoju, kad jų sunku išvengti, tai ir klausiu, ką į tą šiaurę kišti blush2.gif

Nezinau kiek sunku, bet man atrodo, kad daug kas priklauso nuo ivaziavimo i sklypa i jo orentacijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2009 04 07, 11:49)
Nezinau kiek sunku, bet man atrodo, kad daug kas priklauso nuo ivaziavimo i sklypa i jo orentacijos  ax.gif

Tai pagrinde nuo to ir priklauso, mūsų atveju įvažiavimas iš vakarų, na šiek tiek pasisukęs - š.vakarų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 07 balandžio 2009 - 10:57
QUOTE(neringata @ 2009 04 07, 11:55)
Tai pagrinde nuo to ir priklauso, mūsų atveju įvažiavimas iš vakarų, na šiek tiek pasisukęs - š.vakarų

Tai visai dekingas sakyciau thumbup.gif Galima kiema pietineje puseje daryti ir nemazai kartotinu projektu pritaikyti rolleyes.gif Vat pas pazystamus ivaziaviams is pietu puses, tai nelabai patenkinti, nes kiemas nuo gatves, o daugumai norisi, kad butu uz namo, privatumo daugiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2009 04 07, 12:06)
Tai visai dekingas sakyciau  thumbup.gif  Galima kiema pietineje puseje daryti ir nemazai kartotinu projektu pritaikyti  rolleyes.gif  Vat pas pazystamus ivaziaviams is pietu puses, tai nelabai patenkinti, nes kiemas nuo gatves, o daugumai norisi, kad butu uz namo, privatumo daugiau  unsure.gif

Bėda tame, kad norim vieno aukšto 5 kambarių namo, o tai labai siaurina pasirinkimą doh.gif Gali būti, kad teks vis dėl to daryt su mansarda, nes manau individualus projektas mums būtų per brangus malonumas... O gal ne tiek daug ir skiriasi kaina? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 07 balandžio 2009 - 11:12