Įkraunama...
Įkraunama...

ilgų plaukų šukuosenos su foto

QUOTE(kristukass @ 2010 03 11, 10:34)

Turiu ir aš tokį segtuką, tik man labai jis slysta iš plaukų. Beto maniškiai ilgesni negu mergaičių šituose klipukuose, tai sunkiai juos laiko. Net nežinau, gal ką blogai darau. Bet pats segtukas tikrai labai mielas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 06 18, 17:30)
user posted image
user posted image
paprasta ir graziai atrodo


man tai labai grazu tie suraizgyti plaukai i kuoduka tvarkinga ir gerai laikosi. pasidarau ir as sau, tai drauges stebisi, kad kirpykloj kuoda suku lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Atsakyti
duokit idėjų, nes ką ryte sugebu susipint - tai kuodą arba susinervinus išlekiu palaidais plaukais, kurie man labai nepatinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 09 08, 22:54)



man labai gražu wub.gif ir crazy, ir patogu
Atsakyti
Nu ir prisiziurejau thumbup.gif Bet ir grozius galima sukurt paciom is savo plauku, niekada gyvenime nebuciau patikejus schmoll.gif Tik didziausia problema atrodo taip paprasta bet man tai neigyvendinama doh.gif doh.gif nezinau kiek kantrybes reiketu kad kaska panasaus pasidaryt blush2.gif na bet reikia pabandyt, nes pas mane arba palaidi arba kuodukas arba i uodega suristi. Niekada nieko neeksperimentavus, o gaila.. tiek grozybiu galima sukurt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 08 22, 06:56)
sveikos merginos.
noriu paklaust, cia kazi Studentems kiekviena karta plaukus garbanoja ar cia tas jau cheminis vadinasi ? nes jos ilgai sitaip susigarbineme atlikinedavo koncertus

user posted image

user posted image

Čia tikrai ne cheminis, garbanos darytos su tiesinimo žniplėm rolleyes.gif Jos labai gerai ir ilgai laikosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana24 @ 2010 08 23, 21:26)
Aš labai susižavėjau šia Beyonce šukuosena kažin būtų galima ją pačiai pasidaryti-ne kirpykloje ir kaip ta priekį taip pakelti? 4u.gif  g.gif
http://www.prohaircu...nce_l_56204.jpg

Ir man patika sita thumbup.gif
Atsakyti
Banguotų plaukų savininkėms man patiko šis puslapis, galima pasisemti idėjų neblogų mirksiukas.gif
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Dar labai patiko šie žodžiai:
For a soft and feminine look you can try these cool and popular hairstyles for wavy hair. If you were born with wavy hair, you should know that everyone else is jealous of you. Wavy hair is genetic and is one of the most beautiful hair types that exist. There are tons of people who try to get wavy hair and spend hours styling it. It’s perfect for day or night, looks great, is sexy and playful.

Dar norėjau paklausti, gal kas banguotus plaukus esate stipriai iškarpę ir šiaip turite kokių žinių? Kaip sekėsi tvarkyti juos? Kirpėja siūlė stipriai iškarpyti, tik baisu, kad rezultatas gali nepatikti g.gif
Atsakyti
sveikos , prasau pasakykit kokiu budu isgauti tokia sukuosena ? \
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aquawille @ 2010 10 03, 13:02)
sveikos , prasau pasakykit kokiu budu isgauti tokia sukuosena ? \
user posted image
user posted image
user posted image



Kazka panasaus galima padaryti su tokiomis znyplemis gal? siandien kaip tik netycia radau. smile.gif Wawing
Atsakyti
O vat koki banguotuva radau musuose g.gif

http://www.manodrabu...uku-banguotuvas

P.S. beja, mano bendranikas doh.gif , bet cia ne as parduodu g.gif

Gal kas turit, idomu patirtimi butu pasidalinti, nes visai idomu... Va pasiknisau jutubej smile.gif , tai radau http://www.youtube.c...feature=related
Atsakyti