Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai

QUOTE(Elana71 @ 2010 07 13, 02:50)
Sveikos. Norejau pasiklausti jusu apie savo keista radini. Vienu zodziu tvarkiausi namus, ir sugalvojau isvalyt siena uz radiatoriu. Na, ir man pradejus valyt, is uz radiatoriaus iskrito 5 gumuleliai susuktu plauku. Plaukai buvo tamsus,  kiekv. gumuleli ju nemazai buvo.  Atrode jie tokios guztos formos. Visu pirma mane supykino. Gana nemaloniai atrode radinys...Paskui pamasciau, galbut (pries mus gyveno kiti zmones) zmogus siaip nevalyvas, sukiso plauku guzteles is tingejimo ismesti. Bet keista, jog tie plauku gumuleliai visi taisiklingos formos. Vienu zodziu: klausimas, ar tai ka nors galetu reiksti?
Aciu.

Man tai kilo mintis, kad kokie gyvūnėliai galėjo susukt unsure.gif Tipo pelės ar pan.

QUOTE(karamele666 @ 2010 07 15, 21:11)
beda ta,kad as ne lietuvoje,tai pas bureja negaliu nueiti.nebent bandyti pati apsisaugoti.ji,buvo atvykusi atostogu,tai nuo vakar vakaro pradejo paisyti vejus kad as pastipciau, viskas daejo iki konflikto.siandiena jau,grasino nunuodyti,iskirt su vyru.prakeiks taip,kad kartu negyvensim.aciu dievui siandiena ji,kaip tik isvyko vyras atsisake su ja bendrauti kaip ir as.viskas butu tiek to,bet pas ja mires vyras jinai tai papbreze.jog su ja neverta prasidet,nes manes laukia tas pats doh.gif tai manau gryzusi ji keiks kaip tik begalinti.aciu uz patarima bandysiu pasinaudoti 4u.gif

Aš gal ne į temą, bet... ką tokio reikia padaryti, kad užsitrauktum tokį anytos pyktį? blink.gif
Atsakyti
[quote=TRUSKAWA,2010 08 07, 00:21]
Sveikute,manau tau reik uzkalbetojos,nes zinau tikrai,kad butent issigandus suns,vaikuciai turi su baimem problemu,kiti net mikcioti pradeda,buciau LT pati padeciau,nera tai sudetinga,gal kas duos kokios bobulytes adresa,ir viskas greit susitvarkys,cia jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ačiū 4u.gif, ir vis dar laukiam adresiuko, gal kartais kas nors prisimins ir parašys ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akrima: 10 rugpjūčio 2010 - 13:41
kodel anyta manes nekencia,as net pati nezinau.nuo draugystes pradzios as jai neitikau.po 3 m.draugystes su mb,ji mane isvadino visokiauseis zodziais,tada trenkiau durimis ir isejau,netarusi nei zodzio.manes ji nemate apie metus,po ju atsiprase.aisku is reikalo,siek tiek bendravau su ja su mb kartu pas ja nueidavome ,bet is aplinkiniu girdejau kaip pila purva ant manes.ji 2 metus sugebjo mane vadinti mb buvusios vardu,vadindavo tik prie kitu,kai dviesia kreipdavosi mano vardu. doh.gif po visu jos atgarsiu kokia as k....siokia ir anokia,po visu jos repliku man,nutraukiau rysius.ji klausdavo kodel neateinu,su laiku suprato kad yla is maiso islenda visad.taip praejo gal 3 metai,aisku mb su ja maziau bendravo,jai sukilo pavydas,kaip suprantu ji pavydi sunaus.visad kartoja kad cia jos jisai,tik jos pats mylymiausias ir t.t,poto mb isvyko i uzsieni likau as viena,metams...ir prasidejo doh.gif jos skambuciai jam,isalvotos istorijos kaip slaistausi gatvemis su vyrais,kaip jinai mane mato klubuosia ir t.t aisku tai netiesa.zinoma nueidavau su draugemis viena kita syki i bara atsipalaiduoti,bet mano isejimus visus zinodavo mb. 4u.gif kas pykciausia mb uzstodavo ja,kad as viska perdedu,kad ji negaletu manes taip izedineti.prie mb ji stengdavosi bendrauti normalei,kai tik mb negirdi prasideda :ohpo metu pati isvykau pas mb.skambuciai jos tesesi,kad ji mane mato jau ir su vaiku,nors zinoma as jau koki pusmeti gyvenau ne lietuvoje.aisku mb niekad nedraudziau bendrauti.tai va po tiek metu ji uzsimane atvaziuot i svecius,cia i vokietija paziureti kaip mes gyvename.iskart pagalvojau kaip ji drysta g.gif bet ka as galiu pasakyt,gi mama lai vaziuoja. atvaziavo kiaules akim,nei neatsiprase,iskart man pasake atvaziavau ne pas tave, o pas sunu.nori bendrauk su manim nori ne smile.gif sitokie zodziai mano namie doh.gif na ir ka prasidejo,vel izeidinejimai kai mb negirdedavo,kad as cia turbut prostitute dirbu ir t.t truko kantrybe,pasakiau mb kaip kalba tavo mama paklausk jos,tai ka ponia ir pasiuto isdejo vosokiais zodziai,burs uzburs sake prakeiks ir t.t aiksu tas barnis ivyko diena pries isvaziuojant jai.tai kai mb isejo i darba prasidejo grasinimai,kad uzmus,varymai mane is mano namu nunuodis,prakeiks,negyvensit kartu.net nezinau kaip nuo jos apsisaugoti,nesu tokio zmogaus gyvenime maciusi schmoll.gif atsiprasau kad cia ne i tema issipleciau 4u.gif ir uz ne lietuviskas raides.
Atsakyti
QUOTE(karamele666 @ 2010 08 10, 14:33)
kodel anyta manes nekencia,as net pati nezinau.nuo draugystes pradzios as jai neitikau.po 3 m.draugystes su mb,ji mane isvadino visokiauseis zodziais,tada trenkiau durimis ir isejau,netarusi nei zodzio.manes ji nemate apie metus,po ju atsiprase.aisku is reikalo,siek tiek bendravau su ja su mb kartu pas ja nueidavome ,bet is aplinkiniu girdejau kaip pila purva ant manes.ji 2 metus sugebjo mane vadinti mb buvusios vardu,vadindavo tik prie kitu,kai dviesia kreipdavosi mano vardu. doh.gif po visu jos atgarsiu kokia as k....siokia ir anokia,po visu jos repliku man,nutraukiau rysius.ji klausdavo kodel neateinu,su laiku suprato kad yla is maiso islenda visad.taip praejo gal 3 metai,aisku mb su ja maziau bendravo,jai sukilo pavydas,kaip suprantu ji pavydi sunaus.visad kartoja kad cia jos jisai,tik jos pats mylymiausias ir t.t,poto mb isvyko i uzsieni likau as  viena,metams...ir prasidejo doh.gif jos skambuciai jam,isalvotos istorijos kaip slaistausi gatvemis su vyrais,kaip jinai mane mato klubuosia ir t.t aisku tai netiesa.zinoma nueidavau su draugemis viena kita syki i bara atsipalaiduoti,bet mano isejimus visus zinodavo mb. 4u.gif kas pykciausia mb uzstodavo ja,kad as viska perdedu,kad ji negaletu manes taip izedineti.prie mb ji stengdavosi bendrauti normalei,kai tik mb negirdi prasideda :ohpo metu pati isvykau pas mb.skambuciai jos tesesi,kad ji mane mato jau ir su vaiku,nors zinoma as jau koki pusmeti gyvenau ne lietuvoje.aisku mb niekad nedraudziau bendrauti.tai va po tiek metu ji uzsimane atvaziuot i svecius,cia i vokietija paziureti kaip mes gyvename.iskart pagalvojau kaip ji drysta g.gif bet ka as galiu pasakyt,gi mama lai vaziuoja. atvaziavo kiaules akim,nei neatsiprase,iskart man pasake atvaziavau ne pas tave, o pas sunu.nori bendrauk su manim nori ne smile.gif sitokie zodziai mano namie doh.gif na ir ka prasidejo,vel izeidinejimai kai mb negirdedavo,kad as cia turbut prostitute dirbu ir t.t truko kantrybe,pasakiau mb kaip kalba tavo mama paklausk jos,tai ka ponia ir pasiuto isdejo vosokiais zodziai,burs uzburs sake prakeiks ir t.t aiksu tas barnis ivyko diena pries isvaziuojant jai.tai kai mb isejo i darba prasidejo grasinimai,kad uzmus,varymai mane is mano namu nunuodis,prakeiks,negyvensit kartu.net nezinau kaip nuo jos apsisaugoti,nesu tokio zmogaus gyvenime maciusi schmoll.gif atsiprasau kad cia ne i tema issipleciau 4u.gif ir uz ne lietuviskas raides.


Aiškiausi karminiai ryšiai. Jei neišmoksi jos mylėti, priimti tokios, kokia ji yra, karminio mazgelio neatmegsi ir susitiksi su ja kitame gyvenime vėl...
Atsakyti
QUOTE(karamele666 @ 2010 08 10, 14:33)
kodel anyta manes nekencia,as net pati nezinau.nuo draugystes pradzios as jai neitikau.po 3 m.draugystes su mb,ji mane isvadino visokiauseis zodziais,tada trenkiau durimis ir isejau,netarusi nei zodzio.manes ji nemate apie metus,po ju atsiprase.aisku is reikalo,siek tiek bendravau su ja su mb kartu pas ja nueidavome ,bet is aplinkiniu girdejau kaip pila purva ant manes.ji 2 metus sugebjo mane vadinti mb buvusios vardu,vadindavo tik prie kitu,kai dviesia kreipdavosi mano vardu. doh.gif po visu jos atgarsiu kokia as k....siokia ir anokia,po visu jos repliku man,nutraukiau rysius.ji klausdavo kodel neateinu,su laiku suprato kad yla is maiso islenda visad.taip praejo gal 3 metai,aisku mb su ja maziau bendravo,jai sukilo pavydas,kaip suprantu ji pavydi sunaus.visad kartoja kad cia jos jisai,tik jos pats mylymiausias ir t.t,poto mb isvyko i uzsieni likau as  viena,metams...ir prasidejo doh.gif jos skambuciai jam,isalvotos istorijos kaip slaistausi gatvemis su vyrais,kaip jinai mane mato klubuosia ir t.t aisku tai netiesa.zinoma nueidavau su draugemis viena kita syki i bara atsipalaiduoti,bet mano isejimus visus zinodavo mb. 4u.gif kas pykciausia mb uzstodavo ja,kad as viska perdedu,kad ji negaletu manes taip izedineti.prie mb ji stengdavosi bendrauti normalei,kai tik mb negirdi prasideda :ohpo metu pati isvykau pas mb.skambuciai jos tesesi,kad ji mane mato jau ir su vaiku,nors zinoma as jau koki pusmeti gyvenau ne lietuvoje.aisku mb niekad nedraudziau bendrauti.tai va po tiek metu ji uzsimane atvaziuot i svecius,cia i vokietija paziureti kaip mes gyvename.iskart pagalvojau kaip ji drysta g.gif bet ka as galiu pasakyt,gi mama lai vaziuoja. atvaziavo kiaules akim,nei neatsiprase,iskart man pasake atvaziavau ne pas tave, o pas sunu.nori bendrauk su manim nori ne smile.gif sitokie zodziai mano namie doh.gif na ir ka prasidejo,vel izeidinejimai kai mb negirdedavo,kad as cia turbut prostitute dirbu ir t.t truko kantrybe,pasakiau mb kaip kalba tavo mama paklausk jos,tai ka ponia ir pasiuto isdejo vosokiais zodziai,burs uzburs sake prakeiks ir t.t aiksu tas barnis ivyko diena pries isvaziuojant jai.tai kai mb isejo i darba prasidejo grasinimai,kad uzmus,varymai mane is mano namu nunuodis,prakeiks,negyvensit kartu.net nezinau kaip nuo jos apsisaugoti,nesu tokio zmogaus gyvenime maciusi schmoll.gif atsiprasau kad cia ne i tema issipleciau 4u.gif ir uz ne lietuviskas raides.


ojetau blink.gif unsure.gif nu ir uosvienele...ar galima,imanoma pamilti toki zmogu? cia reikia begaliniu pastangu,kad per save perlipt. Sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
na nezinau kaip man ja pamilti,kai as su ja nebendrauju.nemaciau kelis metus jos. atvaziavo i mano namus,atveriau jai namu duris issileidau,kaip zmogu.tikrai rupinausi,laksciau ir sokinejau tas dienas,o ka ji replikavo,izeidinejo dar pasake per mazai valgyti padaviau jai.nes nesikeldavau ryte 7 ir nenesdavau jai pusryciu i lova doh.gif as su ja nebendravau tiek metu ji man nereikalinga buvo,ir dabar tuo labiau jos nereikia.as jai visad uz viska atleidau ir pykcio nelaikau pro viena ausi iejo pro kita isejo ax.gif tiesiog man ji atrodo ligone,pavydinti sunaus ir ne su manim viena taip ji.net draugiu neturi,su giminem nebendrauja su savo vyro gimine nesutaria jai visi blogi...o kaip as galiu su ja susitaikyti,kad ji mane pamaciusi po 4 metu puola man i atlapus,tai kaip man su ja bendrauti?as konfliktu neprovokuoju,zinau kad dar artimiausius kelis metus as jos nematysiu.bet ka ji gryzusi daro,tai baisu tikrai tikiu kad kaska darys.beto po jos isvaziavimo apziurejau namus,lyg nieko itartino nradau kaskaip galvoju kad ji kaska negero galejo kur padeti,ar ka uzkalbeti,net suo elgesi keistai kai ji isvyko prireike laiko jam atsigauti :lotuliukas:beto maniau kad ji bent siek tiek gerb nes pati buvau tik 5 dienas gryzusi namo po laidotuviu is lietuvos.sakau gal kaip namus apvalyt reikejo po jos apsilankmo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele666 @ 2010 08 10, 15:33)
kodel anyta manes nekencia,as net pati nezinau.nuo draugystes pradzios as jai neitikau.po 3 m.draugystes su mb,ji mane isvadino visokiauseis zodziais,tada trenkiau durimis ir isejau,netarusi nei zodzio.manes ji nemate apie metus,po ju atsiprase.aisku is reikalo,siek tiek bendravau su ja su mb kartu pas ja nueidavome ,bet is aplinkiniu girdejau kaip pila purva ant manes.ji 2 metus sugebjo mane vadinti mb buvusios vardu,vadindavo tik prie kitu,kai dviesia kreipdavosi mano vardu. doh.gif po visu jos atgarsiu kokia as k....siokia ir anokia,po visu jos repliku man,nutraukiau rysius.ji klausdavo kodel neateinu,su laiku suprato kad yla is maiso islenda visad.taip praejo gal 3 metai,aisku mb su ja maziau bendravo,jai sukilo pavydas,kaip suprantu ji pavydi sunaus.visad kartoja kad cia jos jisai,tik jos pats mylymiausias ir t.t,poto mb isvyko i uzsieni likau as  viena,metams...ir prasidejo doh.gif jos skambuciai jam,isalvotos istorijos kaip slaistausi gatvemis su vyrais,kaip jinai mane mato klubuosia ir t.t aisku tai netiesa.zinoma nueidavau su draugemis viena kita syki i bara atsipalaiduoti,bet mano isejimus visus zinodavo mb. 4u.gif kas pykciausia mb uzstodavo ja,kad as viska perdedu,kad ji negaletu manes taip izedineti.prie mb ji stengdavosi bendrauti normalei,kai tik mb negirdi prasideda :ohpo metu pati isvykau pas mb.skambuciai jos tesesi,kad ji mane mato jau ir su vaiku,nors zinoma as jau koki pusmeti gyvenau ne lietuvoje.aisku mb niekad nedraudziau bendrauti.tai va po tiek metu ji uzsimane atvaziuot i svecius,cia i vokietija paziureti kaip mes gyvename.iskart pagalvojau kaip ji drysta g.gif bet ka as galiu pasakyt,gi mama lai vaziuoja. atvaziavo kiaules akim,nei neatsiprase,iskart man pasake atvaziavau ne pas tave, o pas sunu.nori bendrauk su manim nori ne smile.gif sitokie zodziai mano namie doh.gif na ir ka prasidejo,vel izeidinejimai kai mb negirdedavo,kad as cia turbut prostitute dirbu ir t.t truko kantrybe,pasakiau mb kaip kalba tavo mama paklausk jos,tai ka ponia ir pasiuto isdejo vosokiais zodziai,burs uzburs sake prakeiks ir t.t aiksu tas barnis ivyko diena pries isvaziuojant jai.tai kai mb isejo i darba prasidejo grasinimai,kad uzmus,varymai mane is mano namu nunuodis,prakeiks,negyvensit kartu.net nezinau kaip nuo jos apsisaugoti,nesu tokio zmogaus gyvenime maciusi schmoll.gif atsiprasau kad cia ne i tema issipleciau 4u.gif ir uz ne lietuviskas raides.

Nepykit, bet man atrodo, kad kita pusė irgi nemažai pasakytų...
-Sūnus jai pats mylimiausias, kas čia keisto?
-Kaip jūs galėtumėte drausti sūnui bendrauti su motina? Žinot, draugių ir žmonų gali būti daug, o mama tik viena ax.gif
-Na ir kas čia tokio, kad mana, nemačiusi sūnaus, atvažiuoja pas jį aplankyti? blink.gif
-Teisingai pasakė, mato, kad tvyro įtampa, tai pasakė, kad nieko tokio, jei nebendrausit. Ji juk pas sūnų važiavo, ne pas jus.
-Ir jos sūnaus namuose, ne tik jūsų.

Ai, manau jums reiktų nueiti į skyrelį "Vyrai ir moterys" smile.gif O kuo mažiau pykčio laikysit savy, tuo mažiau jums kenks anytos "nuodyjimai" ir "prakeikimai"...
Atsakyti
tai,zinoma mama viena 4u.gif bet kad pats sunus su ja nenori bendrauti,ir pats sunus pavargo nuo jos kalbu ir pykciu,kiek ji jam gyvenime blogo padariusi doh.gif as manau kad viena puse niekada nebuna kalta,bet mano atveju visi ta pati sako kas su ja bendrauja,kad tokiu zmoniu reta kaip ji.tiesiog as pati negaliu patiket kad tokiu buna piktu zmoniu.cia gi viso gyvenimo nesurasysi,o gali tik mazas smulkmenas parasyti o is to aplinkiniams spresti sunku.
Atsakyti
Tik kažkaip tokie žmonės, kurie atkakliai tvirtina kokie kiti yra pabrėžtinai blogi, dažniausiai savęs ir savo elgesio nepastebi.
Atsakyti
Karamele666 , ar žinote ką simbolizuoja trys šešetai jūsų nike.
Dėl santykių su anyta, panašu apsišaudymai vyksta iš abiejų barikados pusių. Jei norite ką nors pakeisti, pirmas etapas - valdykite savo neigiamas mintis anytos atžvilgiu. Tik pradėjus ką nors blogo apie ją galvoti ar prisiminti "perjunkite kitą kanalą". Prisiminkite ką nors gražaus, malonaus (nebūtinai apie anytą).Tai darykite nuolat. Pamatysite kaip viskas ims keistis. O dėl prakeikimo , jei nebijosit ,negalvosit,nepyksit , anytos prakeikimai atsimuš į Jus kaip į sieną ir bumerangu grįš atgal.
Sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele666 @ 2010 08 11, 12:29)
tai,zinoma mama viena 4u.gif bet kad pats sunus su ja nenori bendrauti,ir pats sunus pavargo nuo jos kalbu ir pykciu,kiek ji jam gyvenime blogo padariusi doh.gif as manau kad viena puse niekada nebuna kalta,bet mano atveju visi ta pati sako kas su ja bendrauja,kad tokiu zmoniu reta kaip ji.tiesiog as pati negaliu patiket kad tokiu buna piktu zmoniu.cia gi viso gyvenimo nesurasysi,o gali tik mazas smulkmenas parasyti o is to aplinkiniams spresti sunku.


Matyt, pati kažkada buvai tokia baisi anyta, todėl grįžo viskas bumerangu. Lengva kitu piktintis, derėtų retkarčiais ir veidrodin pažvelgti.
Atsakyti
aciu visiems uz patarimus 4u.gif
Atsakyti