Įkraunama...
Įkraunama...

Pledukai vaikams

QUOTE(Olaiva @ 2009 08 28, 07:55)
as neriau is Vernito medvilnes wink.gif jos turiu daug visokiu spalvu .kai kurios spalvos buvo medvilne maisyta su akrilanu.apacioj pleduko siuvau merinosu vilnos atraizele.ir silta,ir svelnu wink.gif


user posted image

as butent jusu pleduko nuotraukeles studijavau(nes is arti labai matosi kaip atrodo pats siuliukas ) ir galvojau kokie cia butent tie siuliukai smile.gif
na tikiuosi kad pas save rasiu cia tu siuliuku tokiu. o jaigu ka reikes paprasysti ,kad man brolis uz poros savaiciu, gryzdamas , parvestu is LT tu siuliuku. o sakykit kokia kaina mazdaug siu siuliuku lietuvoje? ir su kokiu vaseliu nerete ?
beja labai grazus pledukas,nuo senai turiu as jo foto issisaugojusi,vis atsiverciu ir atsiziureti negaliu koks grazutis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(valentinuke @ 2009 08 28, 06:15)
4u.gif Labai grazus ir riskus pledukas thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 08 28, 08:55)
as neriau is Vernito medvilnes wink.gif jos turiu daug visokiu spalvu .kai kurios spalvos buvo medvilne maisyta su akrilanu.apacioj pleduko siuvau merinosu vilnos atraizele.ir silta,ir svelnu wink.gif

Nuostabus pledukas. Buvau mačius nuotrauką iš žurnalo, tai man toks šiaip sau atrodė, o į šitą pasižiūrėjus pati tokio užsimaniau wub.gif
Atsakyti
Labai linksmas Olaivos pledukas. O čia mano. Tik medžiagytės po apačia taip ir nepasiuvau dar. Suėjo 3 mėlyni ir 1 baltas matkiukai po 100 g 200 m.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 28 rugpjūčio 2009 - 14:41
QUOTE(naiste777 @ 2009 08 28, 15:39)
Labai linksmas Olaivos pledukas. O čia mano. Tik medžiagytės po apačia taip ir nepasiuvau dar. Suėjo 3 mėlyni ir 1 baltas matkiukai po 100 g 200 m.


nu labai jau fainas gavosi wub.gif man gal toks dvispalvis net arčiau širdies nei spalvotas ax.gif
Atsakyti
naiste777,grazus bigsmile.gif tik ne per mazas? berniuko laukiat? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulia @ 2009 08 28, 16:08)
nu labai jau fainas gavosi  wub.gif man gal toks dvispalvis net arčiau širdies nei spalvotas  ax.gif



QUOTE(Olaiva @ 2009 08 28, 16:54)
naiste777,grazus  bigsmile.gif tik ne per mazas? berniuko laukiat? bigsmile.gif


Labai smagu, kad patiko 4u.gif Jo išmatavimai kažkur 76 x 94, manau, bus gerai. Čia pusseserės sūneliui. Ko mes laukiam dar neaišku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SERPIENTE @ 2009 08 28, 12:57)
. o sakykit kokia kaina mazdaug  siu siuliuku lietuvoje? 

tiksliai as nepasakysiu kainos, bet kazkur 4-5lt 100g
as siuos siuliukus irgi isbandzius ir medvilninius, ir vilnonius- smagus mezgimui-nerimui ir nesiojimui
Atsakyti
Labai dailus visu pledukai 4u.gif

o stai si pleduka (paemiau is Serpiente albumo)
user posted image
tai zinau, kur galima gauti schema. tik deja su siulais kartu. kazkaip ten runkinys padarytas. jei kas noresit, galesiu psl. ideti, is kurio galima atsisiusti.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 08 28, 15:39)
Labai linksmas Olaivos pledukas. O čia mano. Tik medžiagytės po apačia taip ir nepasiuvau dar. Suėjo 3 mėlyni ir 1 baltas matkiukai po 100 g 200 m.



O kaip kvadraciukus sujungei? Labai labai dailiai ziurisi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Felise @ 2009 08 28, 22:58)
O kaip kvadraciukus sujungei? Labai labai dailiai ziurisi  wub.gif


Kvadračiukus sunėriau žemu stulpeliu iš blogosios pusės. Ir ne "žiūrisi", o atrodo. Man tai baisiai ausį rėžia tas "žiūrisi".
Atsakyti
QUOTE(saulutem @ 2009 08 24, 12:25)

o gal dar kuri issifruotumet kas cia per rastas? kaip suprantu, tai cia nerta...  g.gif


Aš tai nėriau stulpeliais su vienu užmetimu. smile.gif mano pledukas nertas čia
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2009 08 29, 16:23)
Aš tai nėriau stulpeliais su vienu užmetimu. smile.gif mano pledukas nertas čia



Labai gražus pledukas. O tai kokio jis dydžio? Labai jau didelis atrodo.
Atsakyti