Įkraunama...
Įkraunama...

TUPPERWARE

QUOTE(rosee @ 2009 03 25, 10:19)
Aš sviestą įdedu į puodelį ir įstatau į karštą vandenį,

Tai kad nereikia jo ištirpinto tepti g.gif , sviestukas turi būti tepamas kaip ant "sumuštinio', juk sluoksniuota tešla dar turi būti iki kepimo laikoma šaldytuve bent pusvalandį, tai kam tada tirpinti ir vėl šaldyti. Čia ne taisyklė , nes kiekviena jas sau susikuriame... drinks_cheers.gif
O silikoninį teptuką + semtuvėlį turiu ir aš, labai džiaugiuosi ir daug kur panaudoju, tai tikrai geras pagalbininkas. thumbup.gif
Papildyta:
Mergaitės turiu gerą receptuką greitai picai pasigaminti, jei ką sudomintų galiu pasidalinti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigute*** @ 2009 03 25, 10:40)
Tai kad nereikia jo ištirpinto tepti g.gif , sviestukas turi būti tepamas kaip ant  "sumuštinio', juk sluoksniuota tešla dar turi būti iki kepimo laikoma šaldytuve bent pusvalandį, tai kam tada tirpinti ir vėl šaldyti.  Čia ne taisyklė , nes kiekviena jas sau susikuriame... drinks_cheers.gif

Kai baigiu visą tešlą taip sluoksniuoti, įdedu į šaldytuvą, viskas normaliai gaunasi smile.gif , bet jums geriau žinoti, mane taip kaimynė pamokė, taip jau gyvenime gavosi, kad mamos neturėjau..
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 03 24, 23:41)
Mačiau. Pati nenaudojau, bet kas naudoja labai džiaugiasi. Ryžiai išverda per 12 min. Kaina 101 Lt

O kaip jis atrodo blush2.gif Gal kas iš bandžiusių virti pasidalintų patirtim ax.gif
Atsakyti
Sigute***, norim norim receptukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 25, 10:56)
Sigute***, norim norim receptukų  mirksiukas.gif

Na jei prieštaraujančių nėra lotuliukas.gif dalinuosi, bet perspėju su TW mažai kas bendro, na nebent plakimas greitkračiu. g.gif



Greita paprasta , bet skani pica.


Reikalinga keptuvė su dangčiu. Pica kepama ne orkaitėje, bet ant viryklės.
Tešlai:
4 kiaušiniai, 4 šaukštai majonezo, 6 šaukštai miltų, picos prieskonių, druskos truputį.

Dešra, krabų lazdelės, pievagrybiau, rauginti agurkai, porai ar svogunai, ką mėgstate, ką turite šaldytuve... smile.gif
Lydytas sūris.
Tomatas.
Į ikaitintą keptuvę supilti gerai išplaktus 4 kiaušiniai, 4 šaukštai majonezo, 6 šaukštai miltų, picos prieskonių, druskos truputį. Ant supiltos tešlos sudėti smulkintus: dešra, krabų lazdelės, pievagrybiu, rauginti agurkai, porai ar svogunai, uždengti dangčiu ir kepti ant lėtos ugnies, maždaug 15 min. Per tą laika apačia gražiai apkepa, vis atidengus pažiūrėti, kaip pradeda krašteliai riestis, ruduoti kepinys baigia iškepti. Tada apibarstome tarkuotu sūriu, ir dar kelias minutes uždengę pakepame, kol sūris išsilydys, prieš valgydami užsidedame tomato.

user posted image

user posted image
Atsakyti
g.gif reiks pabandyti, nes mano vyras picas tiesiog dievina biggrin.gif o saviškę aš kepu orkaitėje iš mielinės tešlos, tai ilgai trunka, o čia thumbup.gif
Atsakyti
Šiuo receptuku galite "žaisti " kaip kuriai skaniau, kas ką mėgsta, pagrindas yra tešla susidedanti kaip matote tikrai iš paprastų produktų, ir užimanti mažai laiko. PS. kepti būtinai ant mažos ugnies, ir uždengtą dangčiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sigute***, aciuks.gif
Gal kartais kada kaip Napaleoną darote papasakosite, juk patys geriausi receptai yra pačių išbandyti, o ne iš knygų nuleisti blush2.gif
Picos receptuką ir savo dukriukui nusiunčiau thumbup.gif , galės savo vaikučius nudžiuginti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 25, 11:30)
Sigute***,  aciuks.gif
Gal kartais kada kaip Napaleoną darote papasakosite, juk patys geriausi receptai yra pačių išbandyti, o ne iš knygų nuleisti  blush2.gif

Jei tik nori , žinoma galiu pasidalinti, tik kompe neturiu, reikia perašyti iš savo užrašinės , nes mintinai galiu privelti netikslumų. Suradus laisvesnę minutę tuo pasirūpinsiu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau trys dienos džiaugiuosi silikonine mentele didesne: tobulas produktas thumbup.gif , kažkaip pirkdama abejojau, nes nebuvau jos mačius ax.gif . Kaip patogu maišyti, o dar patogiau iš stiklainių išimti wub.gif
Kas dar neturit - galit neabejoti smile.gif
user posted image
Ir dar nusipirkau tokį dubenuką žaliu vidumi ir du mažus dubenukus baltus. Labai gražiaia atrodo, pagalvotum, jog porcelianiniai wub.gif . Jau išbandžiau: labai patogūs salotoms, o ypač norinčioms suliesėti prieš vasarą, nes nedidukai lotuliukas.gif
Mano toks baltas su žaliu vidumi ir dangteliu žaliu wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(13liepa @ 2009 03 24, 22:20)
Aš irgi pasižvalgiau youtube ir radau filmuką apie indą ryžiams gaminti  wub.gif filmukas

Ar kas matėt tokį indą  g.gif ? Kiek jis kainuoja  g.gif ? Ar bandėt  bigsmile.gif ? Ar patogus  ax.gif ?
Na ir pavariau klausimų....
blush2.gif

o man įdomu ar galima jame dar ką nors pagaminti? g.gif

QUOTE(Sigute*** @ 2009 03 25, 11:03)
Na jei prieštaraujančių nėra  lotuliukas.gif  dalinuosi, bet perspėju su TW mažai kas bendro, na nebent plakimas greitkračiu. g.gif

Greita paprasta , bet skani pica.


bigsmile.gif kaip paprasta thumbup.gif

Sakykit, kuo ypatingi elegancijos serijos indai? Na, be to, kad gražūs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 03 25, 11:30)
Gal kartais kada kaip Napaleoną darote papasakosite, juk patys geriausi receptai yra pačių išbandyti, o ne iš knygų nuleisti  blush2.gif

Tas receptukas žinoma iš kažkur "nuleistas", bet daugybe kartų mano pačios išbandytas ir pamėgtas dėl savo paprastumo ir gana neblogo skonio. mirksiukas.gif
Napaleono tortas gamintas namų salygomis! thumbup.gif
QUOTE
Tešlai:
Miltai                                                     
Kiaušiniai
Druska                                                     
Cukrus
Sviestas                                             
Šaltas vanduo
Actas 9%
Sluoksniuota tešla:
500g stiklines miltu,1-2 kiaušiniai, 200g gero sviesto,  šalto vandens (ilašinti kelis lašelius acto) padidina miltų glitumą, miltus sutrinu tarp ranku su 150gr sviestu i smulkius trupinelius.Imusu kiausini, ipilu vandens  po truputį tiek kad būtų lengva suminkyti ir suminkau gabala teslos.Po to tesla kocioju,vis pertepu sviestu ir lankstau, kuo daugiau sulenkimu -tuo sluoksniu daugiau, bet reikia iskocioti gana plonai pries perlenkiant.Dar vis miltais pabarstau. Pasgaminta dedu atšaldyti į šaldytuvą kokiam pusvalandžiui.
Gal geičiau nusipirkti, bet ar skanoau tai klausimas nekyla, bent man. ax.gif

Pasiruoštą sluoksniuotą tešlą suvyniojame į ritinį ir padaliname į 5 - 6 dalis. Iš jų kočiojame maždaug 0,5 cm storio norimo dydžio lakštus ir kepame orkaitėje kol paruduos, apie 8 min maždaug.

Kremui:
6 kiaušinių tryniai
1 stiklinė cukraus
200 ml pieno
250 g sviesto
Kremui trynius ištriname su cukrumi iki baltos purios masės, supilame pieną ir verdame ant lėtos ugnies, kol sutirštės. Atvėsusį sumaišome su sviestu ir gerai išplakame.
Šiuo kremu sutepame lakštus (vieną sluoksnį galima pertepti rūgštesne uogiene), kartais kremui sumaišiau indelį "rududu" su pakeliu sviesto, puošiame trupiniais, gėlytėmis, lapeliais...paliekame parai pastovėti ir ragaujame.
Bandykite turėtų patikti. mirksiukas.gif
Atsakyti