Įkraunama...
Įkraunama...

Fototapetai 2

isklijuotas musu tas fototapetas jau gal 7 men ....ir galiu pasakyti >daugiau gyvenime nebepirksiu ir nebeklijuosiu tu fototapetu > ...nu kazkoks popierius is zurnalo.rastas kai kur nesutapo ,net ir spalvine gama tu lapu skiriasi ...atrodo man tai baisiai ....ale dabar kol isteps vaikai tai tol ir teks ji laikyt.o po to nuplesiu be kalbu ...jau daug geriau kur visa siena ispiese ....nors grazi pati siena....
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2012 07 08, 17:01)
isklijuotas musu tas fototapetas jau gal 7 men ....ir galiu pasakyti >daugiau gyvenime nebepirksiu ir nebeklijuosiu tu fototapetu >  ...nu kazkoks popierius is zurnalo.rastas kai kur nesutapo ,net ir spalvine gama tu lapu skiriasi ...atrodo man tai  baisiai ....ale dabar kol isteps vaikai tai tol ir teks ji laikyt.o po to nuplesiu be kalbu ...jau daug geriau kur visa siena ispiese ....nors grazi pati siena....

gal galėtumėt pasidalinti apie kokius būtent fototapetus kalbat? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
[COLOR=purple]
QUOTE(voras34 @ 2012 07 08, 16:34)
gal galėtumėt pasidalinti apie kokius būtent fototapetus kalbat? ax.gif  4u.gif

as pirkau comron firmos 8 daliu
http://www.tapetai.l...petai-8-dali/#8 dalių fototapetai
tas geltonas le triuba su laseliais nr 707 .....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beskaiste: 08 liepos 2012 - 17:10
QUOTE(beskaiste @ 2012 07 08, 17:59)
[COLOR=purple]
as pirkau comron firmos 8 daliu
http://www.tapetai.l...petai-8-dali/#8 dalių fototapetai
tas geltonas le triuba su laseliais nr 707 .....
Jeigu pirkote pigią prekę, tai tokią ir gavote.
Atsakyti
tai, kad lyg ir ne prasta ta komar firma, ar aš čia kažko nesuprantu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(voras34 @ 2012 07 08, 19:18)
tai, kad lyg ir ne prasta ta komar firma, ar aš čia kažko nesuprantu... g.gif
Aš tai skaičiuoju paprastuoju būdu. Tapeto išmatavimai – 368×254 cm, tai yra 9.35 m². Tai jeigu tapetas kainuoja 150 Lt (taip skelbia nuorodoje), tai 1 m² kainuoja 16,04 Lt. Pamąstykit pati, kokia gali būti kokybė, už tokią kainą. bigsmile.gif Atitinkama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mititėja: 08 liepos 2012 - 23:18
Fototapetai labai stilingai gali atrodyti ir pusoti kamabri, bet patarimas. Neklijuokite jo patys, neturedami patirties. Mes nusipirkome su vyru gan geros raiskos fototapeta ir nusprendeme , kad patys sugebesime uzsiklijuoti. Bet rezultatas nuvyle/. Liko pirstu ansspaudi ir pan. Daugiau taip nebedayciau. Erzina mane tie defektai
Atsakyti
Nežinau kaip tie pirktiniai fototapetai, kažkaip blogų nuomonių čia prisiskaičiau, bet aš spausdinausi pati tapetus. Radau patinkantį paveiksliuką internete, spaustuvė jį nupirko ir man padarė. Nelabai turiu priekaištų net, tik tiek kad fototapetai yra stori ir tikrai reikia gerų klijų kurie laikytų juos. Ir aišku kokias 2 dienas po spaustuvės tapetai smirdėjo "klijonkę", bet išsivedino ir liuks dabar, nei tepasi nei kvapo yra thumbup.gif Be to spaustuvėje duoda pažiūrėti prieš apmokant, tai jei kas nepatinka galima pasibart biggrin.gif Parodysiu kaip pas mus yra, atsiprašau tik už lovą, butas dar remonto stadijoj tai estetiško vaizdo mažai blush2.gif

Dieną:
user posted image

Naktį:
user posted image
Papildyta:
Beje tapetai man kainavo apie 180lt šita siena. 1,8m x 2,5m
Atsakyti
QUOTE(Site @ 2012 11 25, 15:14)
Nežinau kaip tie pirktiniai fototapetai, kažkaip blogų nuomonių čia prisiskaičiau, bet aš spausdinausi pati tapetus. Radau patinkantį paveiksliuką internete, spaustuvė jį nupirko ir man padarė. Nelabai turiu priekaištų net, tik tiek kad fototapetai yra stori ir tikrai reikia gerų klijų kurie laikytų juos. Ir aišku kokias 2 dienas po spaustuvės tapetai smirdėjo "klijonkę", bet išsivedino ir liuks  dabar, nei tepasi nei kvapo yra thumbup.gif Be to spaustuvėje duoda pažiūrėti prieš apmokant, tai jei kas nepatinka galima pasibart  biggrin.gif  Parodysiu kaip pas mus yra, atsiprašau tik už lovą, butas dar remonto stadijoj tai estetiško vaizdo mažai  blush2.gif

Dieną:



Super, man grazu foto tapetai thumbup.gif kokioj spaustuvej taip daro g.gif visai susidomejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stella Maris @ 2012 11 25, 20:06)
Super, man grazu foto tapetai thumbup.gif  kokioj spaustuvej taip daro  g.gif visai susidomejau smile.gif

na aš dariau iPrint spaustuvėj nes arčiausiai manęs randasi, bet kai ieškojau fototapetų tai nemažai kur rašė "pagaminsime pagal jūsų paveiksliuką", tiesiog spaustuvės naudojasi tokiom paveiksliukų saugyklom iš kurių tuos paveiksliukus perka (pvz. http://www.shutterstock.com/ ), tai ten pasirinkus jums patinkantį jį atspausdins. Be to spaustuvėse gali pasiūlyti tapetų klijuotojus, kurie moka klijuot foto tapetus. Mes tai kartu su meistru suklijavom ir apkirpom kiek mums reikėjo, nemažo kruopštumo reikalaujantis darbas, pati nedrįsčiau klijuot smile.gif

Beje atsiminiau vieną minusą - nežinau kaip pirktiniuose foto tapetuose, bet iš spaustuvės pasiėmiau 2 dalis, ir norint sudėt jas kad gautųsi bendras vaizdas tai viena dalis uždengė kažkiek kitą. Ta prasme susidarė tokia alia siaura juosta kur yra 2 sluoksniai tapeto. Kadangi aš tokios juostos nenorėjau tai meistras priklijavęs gražiai apkirpo, taip kad viena dalis tiesiog susiėjo su kita, aš jau taip pati nesugebėčiau padaryt.
Atsakyti
QUOTE(Site @ 2012 11 25, 20:27)
na aš dariau iPrint spaustuvėj nes arčiausiai manęs randasi, bet kai ieškojau fototapetų tai nemažai kur rašė "pagaminsime pagal jūsų paveiksliuką", tiesiog spaustuvės naudojasi tokiom paveiksliukų saugyklom iš kurių tuos paveiksliukus perka (pvz. http://www.shutterstock.com/ ), tai ten pasirinkus jums patinkantį jį atspausdins. Be to spaustuvėse gali pasiūlyti tapetų klijuotojus, kurie moka klijuot foto tapetus. Mes tai kartu su meistru suklijavom ir apkirpom kiek mums reikėjo, nemažo kruopštumo reikalaujantis darbas, pati nedrįsčiau klijuot smile.gif

Beje atsiminiau vieną minusą - nežinau kaip pirktiniuose foto tapetuose, bet iš spaustuvės pasiėmiau 2 dalis, ir norint sudėt jas kad gautųsi bendras vaizdas tai viena dalis uždengė kažkiek kitą. Ta prasme susidarė tokia alia siaura juosta kur yra 2 sluoksniai tapeto. Kadangi aš tokios juostos nenorėjau tai meistras priklijavęs gražiai apkirpo, taip kad viena dalis tiesiog susiėjo su kita, aš jau taip pati nesugebėčiau padaryt.


aš turbūt pasinaudosiu irgi ta idėja su fototapetais, juk galima jais taip gražiai padidint vizualiai kambarį wub.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
noriu paklausti gal žinote kas klijuoja fototapetus Panevėžyje?
Kokios klijavimo kainos?
Atsakyti