Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai

cypsiuk,labai skaniai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 05 03, 21:13)
cypsiuk,labai skaniai atrodo wub.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif net seiletis pradejau doh.gif blush2.gif Kai tik raskiu sezonas prasides bus isbandyta tongue.gif
Atsakyti
labai toks tortas braskiu sezonui tinka thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kai norisi liesesnio, tai vietoj grietineles jogurtas thumbup.gif thumbup.gif Ot einamas tortukas buna wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 03, 21:30)
Na kagi , atnešu jums mergaitės savo " MARGARITĄ " user posted image.

Tortas " MARGARITA "


Jums reikės...


Bet kokio šviesaus biskvito ( pas mane " ANANASINIO " torto ).


Didelio indelio grietinėlės 450 g. , 36 proc.

Braškių ( tik šviežių ) , pagal pareikį , pas mane 0,5 kg.

Cukraus ir citrinos rūgštelės , pagal savo skonį

Želatinos 1 didelis šaukštas .


Produktai paskaičiuoti 20 cm. formai

Sutriname su blendą trečią dalį braškių į piure .
Želatiną išbrinkiname , ištirpiname .
Biskvitą padaliname į 3 dalis .
Išplakame puse grietinėlės su cukrumi , į ją sudedame braškių piure ir supilame ištirpintą želatiną ( viską darome greitai ) .
Dedame į formą biskvitą , ant jo supilame grietinėlės - braškių masę .
Uždedame kitą biskvitą .
Vėl išplakame likusę grietinėlę su cukrumi ir citrinos rūgštele , ją sudedame ant biskvito .
Braškes supjaustome gabaliukais , kokiais jūs norite , ir jas susmaigstome į grietinėlę .
Dedame trečią biskvitą , truputi paspaudžiame .

Jeigu jūsu biskvitas yra sausesnis , suliekite sirupu ar tiesiog virintu vandeniu ( aš neliejau ).
Dedame šaltai , lai stingsta ir bręsta  tongue.gif .

Puoškite pagal poreikį  mirksiukas.gif .

user posted image

user posted image

4u.gif Atrodo kerianciai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės , jis tikrai labai gaivus , visai nesijaučia tos grietinėlės , tame kur braškių piure , atrodo , kad jogurtas būtų išplaktas braškinis , o ir kitame tos braškės ir citrinos rūgštelė priduoda gaivumą .

Aš tokį buvau sūnaus vestuvėms BIJOLOJE užsakius , sėdėjau , krapštinėjau , studijavau , kaip jis padarytas .....paskui pabandžiau , tai man net skanesnis gavosi nei BIJOLOS , matyt , kad sintetikos nėra laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 03, 23:23)
Ačiū mergaitės , jis tikrai labai gaivus , visai nesijaučia tos grietinėlės , tame kur braškių piure , atrodo , kad jogurtas būtų išplaktas braškinis , o ir kitame tos braškės ir citrinos rūgštelė priduoda gaivumą .

Aš tokį buvau sūnaus vestuvėms BIJOLOJE  užsakius , sėdėjau , krapštinėjau , studijavau , kaip jis padarytas .....paskui pabandžiau , tai man net skanesnis gavosi nei BIJOLOS , matyt , kad sintetikos nėra  laugh.gif

dariau ir aš tokį mamadieniui.
tikrai nerealiai vasariskai skanus tortas... ir patarimas ji daryti diiiidelį tikrai pasitvirtino. suniamniojo mygom... bus trecias is geriausiu: snikeris, maskarponinis-bananinis ir sitas. aciu cipciukui 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

atejau pas Cypciuka pagalbos, nes saldumynu temoj nieks man neatsake, o laikas bega, torta kept reikia biggrin.gif
Jei darysiu dviauksti torta "Juodas miskas" ar nesusmegs jis man? Abu aukstus noriu daryt vienodus, bet bijau, kad antras aukstas gali sulyst i pirmaji lotuliukas.gif Pasakykit, kad taip nebus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 05 04, 08:16)
Labas rytas,

atejau pas Cypciuka pagalbos, nes saldumynu temoj nieks man neatsake, o laikas bega, torta kept reikia biggrin.gif
Jei darysiu dviauksti torta "Juodas miskas" ar nesusmegs jis man? Abu aukstus noriu daryt vienodus, bet bijau, kad antras aukstas gali sulyst i pirmaji  lotuliukas.gif Pasakykit, kad taip nebus blush2.gif


unsure.gif unsure.gif .....negaliu taip pasakyti , taip nebus , jei apatinio aukšto biskvitą nesuliesi - arba suliesi labai nestipriai .....šitas tortas be galo minkštas , o be to jį reikia laaaaaabai sulieti ....tai va , apatinis bus sausokas , reiškiasi ne toks skanus schmoll.gif ....tada atlaikys , tavo teisė rinktis mirksiukas.gif ......nors žinai ...aš gal ir rizikuočiau jį daryti , sutepčiau atskirai aukštus , papuoščiau , o tik prieš pat nešant į stalą , uždėčiau vieną ant kito .....va toks varijantas - tinka thumbup.gif ....aišku jei tu jo niekur neveži , ir naudosi savo namuose g.gif

MAMICY ....malonu , kad tortas nenuvylė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 04 gegužės 2009 - 09:38
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 04, 11:36)
unsure.gif  unsure.gif .....negaliu taip pasakyti , taip nebus , jei apatinio aukšto biskvitą  nesuliesi - arba suliesi labai nestipriai .....šitas tortas be galo minkštas , o be to jį reikia laaaaaabai sulieti ....tai va , apatinis bus sausokas , reiškiasi ne toks skanus  schmoll.gif ....tada atlaikys , tavo teisė rinktis  mirksiukas.gif ......nors žinai ...aš gal ir rizikuočiau jį daryti , sutepčiau atskirai aukštus , papuoščiau , o tik prieš pat nešant į stalą , uždėčiau vieną ant kito .....va toks varijantas - tinka  thumbup.gif ....aišku jei tu jo niekur neveži , ir naudosi savo namuose  g.gif




Aciu smile.gif Jauciu bandysiu smile.gif Torta valgysim tai patys, bet bus matomas viesoje vietoje biggrin.gif Tai nesinoretu, kad butu susmeges smile.gif Galvoju, gal antra auksta toki tik simbolini, maziuka uzkelti g.gif
Ir dar, ar man vaidenasi, ar kazkas buvo rodes kaip is cukrines mases padaryti gulbes?
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 03, 21:30)
[i]Na kagi , atnešu jums mergaitės savo " MARGARITĄ "

labai paprastas, bus išmeginta, tik su papuošimu man bususer posted image
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 05 04, 11:18)
Aciu smile.gif Jauciu bandysiu smile.gif Torta valgysim tai patys, bet bus matomas viesoje vietoje biggrin.gif Tai nesinoretu, kad butu susmeges smile.gif Galvoju, gal antra auksta toki tik simbolini, maziuka uzkelti  g.gif
Ir dar, ar man vaidenasi, ar kazkas buvo rodes kaip is cukrines mases padaryti gulbes?


Va dirstelk , tik pilvą turi pasidaryti iš beze , tos tačios masės arba sviestinio kremo , tada ikiši kakliuką ir iš šonų prilipini sparnelius smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 04, 13:45)
Va dirstelk , tik pilvą turi pasidaryti iš beze , tos tačios masės arba sviestinio kremo , tada ikiši kakliuką ir iš šonų prilipini sparnelius  smile.gif

user posted image


bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif uoj kaip aciu!!!!!
Atsakyti