Įkraunama...
Įkraunama...

Playmobil

Gal žinot ar įmanoma kur nors rasti instrukcijas? Pvz. Lego tai ne bėda- pametei knygelę,tai atsiverti jų puslapį ir susirenki,o vat Playmobil nerandu...
Atsakyti
QUOTE(*Meida* @ 2011 01 26, 09:18)
Gal žinot ar įmanoma kur nors rasti instrukcijas? Pvz. Lego tai ne bėda- pametei knygelę,tai atsiverti jų puslapį ir susirenki,o vat Playmobil nerandu...


Knygučių su instrukcijom nereikia mėtyti, ne tokios jos mažos. blush2.gif
Va čia pažiūrėk, tikrai rasi nemažai instrukcijų mirksiukas.gif Playmobil instrukcijos
Atsakyti
QUOTE(Lariana @ 2011 01 26, 21:01)
Knygučių su instrukcijom nereikia mėtyti, ne tokios jos mažos. blush2.gif
Va čia pažiūrėk, tikrai rasi nemažai instrukcijų mirksiukas.gif Playmobil instrukcijos

Nemėtom... Neturėjom mes jos. Man konkrečiai reikia 5302 instrukcijos,tai neradau. Bet ačiū už gerus norus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Meida* @ 2011 01 28, 20:56)
Nemėtom... Neturėjom mes jos. Man konkrečiai reikia 5302 instrukcijos,tai neradau. Bet ačiū už gerus norus smile.gif


Sveiki,
Keista bet Jusu namui nera detalizacijos:
http://playmodb.org/...inv.pl?set=5302

Cia ne instrukcija, bet paspaudus ant 360o zenkliuko galesit apziuret is visu pusiu, priartint-gal bus aiskiau.
http://www.playmobil...r...=5302&cgid=

Dar galit bandyt Vilniuje PANORAMOJE firmoje www.minipasaulis.lt uzklaust -gal galima uzsakyt, kad is Vokietijos parveztu.

Arba dar internete ieskoti bandyti.
sekmes
4u.gif
Papildyta:
[quote=Lariana,2011 01 24, 16:07]
[quote=lietuvis,2011 01 24, 10:02]
nuo kaledu senio gavo povandenini laiva Nr.4473 su varikliu-tai tas gali panerti, iskilti, zmogiukai islipa. Vienu zodziu vonioje yra ka veikti-lobiu ieskoti ir nuskendusias masinas traukti lotuliukas.gif

lietuvi,
O kiek mokėjot jai ne paslaptis už tą laivą Nr.4473?

Miniškis tai iš laivų turi Nr.7512(egiptiečių),Nr.4806 ir 4290(piratų)
ir Nr.4845.(vagys, banditai biggrin.gif )
Su pirmaisiais 3 numeriais tai labai žaidžia, o va tas trečias su vagim, kažkaip jam nelabai prigijo.
[/quote]

Uz laiva 4473 is amazon.co.uk su atsiuntimu 24,57 svaro-tai 100Lt kazkur. Tik pastebejau idomu dalyka, kad tos kainos ten sokineja-bandziau veliau vedamas smalsumo paziuret kiek kainuoja tas pats laivas-tai ar ne 34 svarai kazkur unsure.gif
Mini pasaulyje 136Lt.
Atsakyti
Uz laiva 4473 is amazon.co.uk su atsiuntimu 24,57 svaro-tai 100Lt kazkur. Tik pastebejau idomu dalyka, kad tos kainos ten sokineja-bandziau veliau vedamas smalsumo paziuret kiek kainuoja tas pats laivas-tai ar ne 34 svarai kazkur unsure.gif
Mini pasaulyje 136Lt.

[/quote]

Mes jau pasidomejom Jusu laivu 4473, Jonelyje radom, pazaista pakuote, bet detales buvo visos, tik motoriuko nebuvo, tai prase 35 LT. Bet vaikas ji paziurejo, kazkaip nelabai jam jis motoriuko sako nera doh.gif ir neemem, tie vaikai kokie isrankus pasidare blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lariana: 11 vasario 2011 - 14:20

Mes jau pasidomejom Jusu laivu 4473, Jonelyje radom, pazaista pakuote, bet detales buvo visos, tik motoriuko nebuvo, tai prase 35 LT. Bet vaikas ji paziurejo, kazkaip nelabai jam jis motoriuko sako nera doh.gif ir neemem, tie vaikai kokie isrankus pasidare blink.gif
[/quote]

Motoriuka laivui atskirai galit isigyti panoramoje minipasaulyje -26Lt atrodo. g.gif
Kazkada domejausi-nes taip pat laiva pirkau be motoro. Tai nupirkus povandenini galim nuimt nuo to ir uzdet ant kito thumbup.gif
Atsakyti
Mes visai nesenai pradejome rinkti siuos zaisliukus :-) turim pora pilnu ir pora ne rinkinuku. :-) pirkome jonelio kieme ,kazkas cia klause del amziaus tai galiu tik pasakyti ,kad nuo vaiko priklauso mano sesei 11 ir dievina siuos zaisliukus :-D o man 18 kastais sesei palaikau kompanija. :-D:-DB-)
Atsakyti
[quote=lietuvis,2011 02 18, 09:46]
Mes jau pasidomejom Jusu laivu 4473, Jonelyje radom, pazaista pakuote, bet detales buvo visos, tik motoriuko nebuvo, tai prase 35 LT. Bet vaikas ji paziurejo, kazkaip nelabai jam jis motoriuko sako nera doh.gif ir neemem, tie vaikai kokie isrankus pasidare blink.gif
[/quote]

Motoriuka laivui atskirai galit isigyti panoramoje minipasaulyje -26Lt atrodo. g.gif
Kazkada domejausi-nes taip pat laiva pirkau be motoro. Tai nupirkus povandenini galim nuimt nuo to ir uzdet ant kito thumbup.gif
[/quote]
As zinau, kad tie motoriukai prie ivairiu rinkiniu tinka ir kad ju atskirai buna pirkti, bet niekad jo neturejom, man idomu kaip i tuos laivus jie isitaiso, nes prie kiekvieno playmobil laivo yra parodyta, kad tas motoriukas gali buti pridedamas. Bet kaip tie motorai veikia, kuom jie valdomi distanciniu ar rankiniu budu ar baterijom kokiom? Pasidalinkite patirtimi, kas turite tuos motorus, idomu butu apie juos daugiau suzinoti doh.gif Ar verta pirkti, kaip vaikam jie prigija ax.gif
Atsakyti
As zinau, kad tie motoriukai prie ivairiu rinkiniu tinka ir kad ju atskirai buna pirkti, bet niekad jo neturejom, man idomu kaip i tuos laivus jie isitaiso, nes prie kiekvieno playmobil laivo yra parodyta, kad tas motoriukas gali buti pridedamas. Bet kaip tie motorai veikia, kuom jie valdomi distanciniu ar rankiniu budu ar baterijom kokiom? Pasidalinkite patirtimi, kas turite tuos motorus, idomu butu apie juos daugiau suzinoti doh.gif Ar verta pirkti, kaip vaikam jie prigija ax.gif
[/quote]

Sveiki,
i motoriuka dedasi vienas AA tipo elementas. Ijungiamas -pasukant pati korpusa. Kazkokio valdymo nera visiskai. Laivo plaukimo kryptis reguliuojama ant varikliuko esanciu "peleku". Uzsimauna ant bet kokio laivo labai paprastai.
http://www.amazon.co...r/dp/B000GFJAZU

Vaikui uzmauti, ijungti ir paleisti (4-5 metu) jokiu problemu. Musiskiui patiko-ant lengvesnio kateriuko uzmontavus greiciau plaukia, ant sunkaus laivo leciau. Bandem tik vonioj. Siaip kokiam baseine faina butu. bigsmile.gif
Atsakyti
Aš užsakiau internetu iš Vokietijos konvojaus mašiną. Prisiskaitė Čipolino nuotykių ir visus į kalėjimą dabar nori uždaryti. Tai labai džiaugiuosi, kad yra playmobil ir jų žaislai - vaikas sau fantazuoja ir žaidžia.
Atsakyti
Mano abu vaikai totalūs Playmobil fanai. Už lego jiems žymiai labiau patinka žaisti su playmobil. Išrenka tuos žmogliukus ir vel sudeda...kaunasi, laksto...ir vis naujų nupirkti prašo.smile.gif)

dar norėjau pasiteirauti...kur LT juos perkate? nes kol kas mes juos tik iš kelionių parsivežam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paryžietė: 25 gegužės 2011 - 10:30
QUOTE(Paryžietė @ 2011 05 25, 10:22)
Mano abu vaikai totalūs Playmobil fanai. Už lego jiems žymiai labiau patinka žaisti su playmobil. Išrenka tuos žmogliukus ir vel sudeda...kaunasi, laksto...ir vis naujų nupirkti prašo.smile.gif)

dar norėjau pasiteirauti...kur LT juos perkate? nes kol kas mes juos tik iš kelionių parsivežam.


taigi raseme, kad "mini pasaulis" Panorama, Vilniuje. Puslapis: minipasaulis.lt mirksiukas.gif
Galima ir uzsakyti jei reikia kazko ko neturi vietoje. Netgi daliu atsarginiu galima uzsakyti-zinant koda.
Atsakyti