Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 14

QUOTE(Liutukeee @ 2009 04 20, 21:24)
Mano mama spinduliavo,bet jokio pasalinio poveikio nejaute.Visiskai jokio.

Tikiuosi kad ir man taip bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 04 20, 23:59)
Tikiuosi kad ir man taip bus 4u.gif

Bus, bus... tongue.gif Spinduliavimo tikrai nebijokit. Mano mamytė irgi gerai jautėsi (spinduliavo krūtį , ir pažastį, ir stuburą) . Tik kai krūtį spinduliavo, į pabaigą šiek tiek pradėjo jausti nuovargį, norėdavosi daugiau pagulėti. Tai gulėdavo ir knygas bei žurnalus skaitydavo, radijuko klausydavo. Per spinduliavimus, moterys viena kitą savo konjakėliais pavaišindavo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Spinduliavimo metu mama taip pat gerai jautesi,bet praejus savaitei skundziasi galvos,skrandzio skausmu verysad.gif Po keliu savaiciu darys markeri ir echoskopa tikimes ,kad viskas bus gerai ax.gif
SvetaK aciu 4u.gif
Sveikatytes visoms 4u.gif
Atsakyti

Labas

Aš gyva thumbup.gif , tik buvo keičiamas kompiuteris.Sūnus sau nusipirko modernesnį,o man padovanojo savajį.Todėl netiko modemas, Teo pasikeitėm planą iš vakarinio į visos paros.Taigi kol susitvarkėme sėdėjau be ryšio.

Šiuo metu pasigavau virusą :gerklė , sloga ir labai galingas stomatitas.Turiu iki gegužės 4-os pasveikti.Bus trečia dozė.Nors chemo mažai toksiška , bet po truputi užsikraunu.Bet kas keista , dar laikosi plaukai, nors pagal anotaciją turėtų slinkti.Tfu,tfu, tfu.

Radau klausimą dėl "Katės nagų", aš juos gėriau visus metus po pirmos chemo.Ir nemažomis dozėmis .Metastazavo "labai sėkmingai" doh.gif .

Kad susimažinti cukrų aš naudoju rudą karamelinį .Geriu "rusiškai" , gabaliuką į burną ir užsigeri arbata.Mažo gabaliuko užtenka dviems puodeliams drinks_cheers.gif .

Linkiu visoms geros sveikatos, geros dienos. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
LABUCKIS visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Vaziuoju siandien namucio smile.gif Penktadieni vel atvaziuosiu tyrimu pasidarytjei viskas gerai,tikiuosi vel namuko vaziuosiu. bigsmile.gif Ryt brolis turi atvaziuot darytis tyrimus del donavimo ax.gif Taigi,va tokios naujienos pas mane rolleyes.gif Pamatysiu maziuke mirksiukas.gif


P.S.:kraujyje blastu nera.Stai tokios naujienos pas mane. ax.gif

Stiprybes,tikejimo visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mou @ 2009 04 21, 12:15)
LABUCKIS visoms 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Vaziuoju siandien namucio smile.gif Penktadieni vel atvaziuosiu tyrimu pasidarytjei P.S.:kraujyje blastu nera.Stai tokios naujienos pas mane. ax.gif

mou puikios žinios, smile.gif trumpos atostogos. BET TAI ATOSTOGOS!!!
Tik gal įsigyk kelias vienkartines kaukes, jei namie kas nors sloguotų, nešildo dabar pas mus. Mano vyras sakė: darbe vien čiaudintys...
Atsakyti
MOU, puikios naujienos bigsmile.gif Vien pakeist aplinką kaip naudinga, o dar mažylę pamatysi, super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mou @ 2009 04 21, 12:15)
LABUCKIS visoms 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Vaziuoju siandien namucio smile.gif Penktadieni vel atvaziuosiu tyrimu pasidarytjei viskas gerai,tikiuosi vel namuko vaziuosiu. bigsmile.gif Ryt brolis turi atvaziuot darytis tyrimus del donavimo ax.gif Taigi,va tokios naujienos pas mane rolleyes.gif Pamatysiu maziuke mirksiukas.gif
P.S.:kraujyje blastu nera.Stai tokios naujienos pas mane. ax.gif

Stiprybes,tikejimo visoms 4u.gif  4u.gif  4u.gif  wub.gif


geresniu ir negali buti naujienu mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Kokios geros naujienos pas mus bigsmile.gif

Ačiū, Gabija, kad atsiradote smile.gif
Džiaugiuosi, MOU smile.gif


Geros dienos visoms user posted image
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 04 20, 22:59)
Tikiuosi kad ir man taip bus 4u.gif


To ir linkiu! 4u.gif
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 04 21, 11:17)
Labas


Radau klausimą dėl "Katės nagų", aš juos gėriau visus metus po pirmos chemo.Ir nemažomis dozėmis .Metastazavo "labai sėkmingai" doh.gif .



O kokiu geret?Rusiskus?
QUOTE(mou @ 2009 04 21, 12:15)
Pamatysiu maziuke mirksiukas.gif
P.S.:kraujyje blastu nera.Stai tokios naujienos pas mane. ax.gif



wub.gif Puiku,kad pagaliau susitiksi su maziuke. wub.gif

Atsakyti
Noreciau paklausti, nes neramu musu seimoje labai, teciui, kur buvo stoma labai skauda, pradejo nuo diegliuku nusikosejus ar nepatogiai atsistojus, o dabar po chemijos skauda pastoviai, po stomos panaikinimo praejo du metai, kai pasakom gydytojams, pasako, kad ten gal koki surandejimai ar saaugos, kitas dares echoskopija pasake, kad kazkoks zarnigalis ten islindes ir niekas nieko tolkom nepasako, jau baisu, gal gydytojai ko nors blogo nemato, gal kas turejo ir tokios patirties, nes nezinau kur nusiraminima rasti ir kaip teti palaikyti, nes jis ir jau apie blogiausia galvoja.

laukiam tikro pavasario, tikiuosi, kad jam atejus ir nuotaikos pageres ir sveikateles
visoms. smagu girdeti, kad vis geru naujienu yra pas Jus.

Dar noreciau pasiulyti savo pagalba, jeigu kas nors Kaune gydotes ir reikia kokios nors paslaugeles, drasiai prasykite, kuom galesiu, tuom padesiu, gal ka i ligonine atvezti reikes ar dar ka nors ax.gif
Atsakyti
ACIUX uz patarimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif del kaukes blush2.gif
Atsakyti