Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Sie, egzaminams artejant, manau irgi gali praversti smile.gif
Stress Relieving Blends
The below blends can help during times of stress. When selecting and using oils, be sure to follow all safety precautions and remember that aromatherapy should not be used as a substitute for proper medical treatment.

Blend #1
3 drops Clary Sage
1 drop Lemon
1 drop Lavender

Blend #2
2 drops Roman Chamomile
2 drops Lavender
1 drop Vetiver

Blend #3
3 drops Bergamot
1 drop Geranium
1 drop Frankincense

Blend #4
3 drops Grapefruit
1 drop Jasmine
1 drop Ylang Ylang
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutiaaa: 26 kovo 2009 - 00:25
QUOTE(violence @ 2009 03 26, 01:02)
drinks_cheers.gif mes ir taip tikim, kad valosi  ax.gif man jau kaip ir baigėsi netikėtumai, bet vyrui prasidėjo neįprastai didesnis prakaitavimas, jau puolė antipersperantą tikrinti smile.gif bet viliamės, kad kada nors prasivalysim smile.gif


beje, pas mane paskutiniu metu dar liezuvis buvo pabaltaves, kazkur skaiciau, kad baltos apnasos ant liezuvio reiskia, jog yra problemu su virskinamuoju traktu- tai savaite pagerus si alieju beveik nebeliko apnasu bigsmile.gif tai tikrai nusprendziau, kad pas mane vyksta apsivalymo procesai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 03 26, 00:21)
beje, pas mane paskutiniu metu dar liezuvis buvo pabaltaves, kazkur skaiciau, kad baltos apnasos ant liezuvio reiskia, jog yra problemu su virskinamuoju traktu- tai savaite pagerus si alieju beveik nebeliko apnasu bigsmile.gif tai tikrai nusprendziau, kad pas mane vyksta apsivalymo procesai biggrin.gif

cia tai saunu bigsmile.gif pas mane irgi ju buna unsure.gif
Atsakyti
Gal ir zinot, bet as kazkaip tik dabar uzfiksavau benarsydama, jog simondsiju aliejus daugelyje saltiniu minimas kaip turintis sioki toki SPF filtra (apie 3).
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 03 25, 23:38)
o logona nepatiko tik del kvapo stiprumo? ax.gif jei tik tiek, tai iskesciau biggrin.gif
o Sante parduoda vienkartinio naudojimo pakeliuose? tai galima tik viena pabandymui nusipirkt? ax.gif  ar ten kokia visa dezute yra? g.gif

Na, Logona toks silpnutis pasirode. Grūdeliai tokie labai faini, tokių ir ieškojau, bet efektu nelikdavau patenkinta g.gif
Sante parduodamas tokiuose kaip ir vienkartiniuose pokučiuose. I kitą tarą man patogiau perpilti nes iš to pokučio gramdyti baisiai nepatogu...
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 03 26, 01:16)
Dar norejau paklausti- ar buna Urtekram sampunu megineliu? ax.gif nu taip norisi pabandyt su moliu ir su ruduoju cukrum, bet namie jau 4 sampunai laukia sunaudojimo, tai jei dar ka nusipirksiu- turbut nespesiu sunaudot, pasibaigs galiojimas doh.gif


As esu gavus dovanų keletą Urtekram mėginėlių
apsipirkinėdama Šv.Stepono g. 6 rolleyes.gif

Urtekram esu turejus pilną pakuotę tiek
kondicionieriaus tiek šampūno su rožėmis,
dar kai nebuvo
mūsuose parsivežus buvau iš Danijos.
Nepatiko man būtent pastarieji, nes kai mano
plaukai nedažyti tai labai juos apsunkino doh.gif

O štai beeksperimentuojant aš irgi apsikroviau
jau visais 5 buteliais šampūnų ir kondicionierių.

Jeigu kam reiktų iš firmos Faith in Nature
šokoladinio kondicionieriaus ir
šampūno tik kartelį pamėginų rašykite į AZ
rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bitute32: 26 kovo 2009 - 09:11
Kunigunda, o aliejai iš Minsko Iki kioskelio neblogi? galėtų būti alternatyva pigiems variantasm. Aš dar pirkau Aromatikos aliejų, jei kažkiek pigesni nei KN.

Beje, panaršiau Kunigundos užrodytą forumą.Kiek ten geros info thumbup.gif Nusikopinau krūvą receptų.Mane sužavėjo ta skiltis, kur pagal kiekv. problemą yra net po kelis aroma receptus. Yra ir dėl hematomų, Linutia mirksiukas.gif

įkelsiu visiems aktualų apie gripą ir perš.
Грипп и другие вирусные инфекции дыхательных путей у взрослого человека:
ЭМ Эвкалипта радиата – 2 мл; ЭМ Равинтсары – 5 мл; ЭМ Лавра благородного – 2 мл; ЭМ Тимьяна туянольного – 1 мл
Наносить 8-10 капель смеси на грудную клетку и спину 4 или 5 раз в день.
Источник: l'association NARD

Грипп у взрослого:
ЭМ Эвкалипта радиата – 2 капли; ЭМ Найоли – 1 капля; ЭМ Равинтсары – 2 капли; ЭМ Лавра – 1 капля
Наносить 6 капель смеси на грудную клетку и верх спины 6 раз в день в течение 2-3 дней.
Источник: Dominique Baudoux

Грипп:
Взрослые:
ЭМ Чайного дерева - 4 капли; ЭМ Эвкалипта - 3 капли; ЭМ Лаванды - 3 капли
Базовое масло – 1 десертная ложка
Смазывать лицо, шею, грудную клетку два раза в день.
Источник: «Исцеляющие масла», О.К. Либусь, Е.П. Иванова

Грипп, простуда:
ЭМ Иссопа – 4 капли; ЭМ Розмарина – 3 капли; ЭМ Мяты перечной – 3 капли; ЭМ Эвкалипта – 3 капли; ЭМ Лимона – 3 капли
Антибактериальная, противогриппозная смесь для укрепления дыхательной системы. Использовать для ингаляций, массажа, растираний.
Источник: «Aromatherapy: Soothing Remedies to Restore, Rejuvenate and Heal» by Valerie Gennari Cooksley

Грипп:
ЭМ Найоли – 2 капли, ЭМ Эвкалипта – 1 капля, ЭМ Мирта – 1 капля
Налейте в большую миску горячую воду, накройте голову полотенцем и дышите. Затем разотрите маслом грудь, область носовых пазух, виски и затылок.
Способ приготовления масла:
ЭМ Найоли – 5 капель, ЭМ Эвкалипта – 2 капли, ЭМ Мирта – 1 капля
Соевое масло – 10 мл
Источник: Даниэль Райман «Домашний Парфюмер»

Грипп:
Пальмарозовое масло способствует облегче¬нию общего состояния при гриппе и снижает высокую температуру.
Способ приготовления и применения:
ЭМ Пальмарозы – 5 капель
Соевое масло – 5 мл
Массаж плеч, висков, области околоносовых пазух и за ушами почти мгновенно принесет облегчение.
Источник: Даниэль Райман «Домашний Парфюмер»

Гриппа предупреждение:
ЭМ Розмарина - 5 капель; ЭМ Найоли - 5 капель; ЭМ Равинтсары - 5 капель
Миндальное масло - 20 мл
Осуществлять массаж грудной клетки и верха спины.
Источник: Dr Willem

Гриппа предупреждение:
ЭМ Эвкалипта - 80 капель; ЭМ Чайного дерева - 60 капель; ЭМ Корицы - 40 капель; ЭМ Тимьяна - 20 капель
Смешать все ЭМ в маленьком темном флаконе. Оставить на 4 дня, чтобы масла вступили во взаимодействие.
Использование:
Ванны - 10 капель смеси, продолжительность ванны 30 минут.
Растирания - 5 капель смеси на 5 мл базового масла.
Можно использовать для горячих ингаляций и в аромалампе против гриппа (и простуды).
Источник: Nerys Purchon

Грипп, профилактика:
ЭМ Чайного дерева - 4 капли; ЭМ Эвкалипта - 2 капли; ЭМ Чабреца - 2 капли
Одноразовая заправка ароматизационной лампы. Ароматизация помещения проводится два раза в день с целью дезинфекции.
Источник: «Исцеляющие масла», О.К. Либусь, Е.П. Иванова

Грипп, ОРВИ, кишечная инфекция:
ЭМ Чайного дерева - 2 капли; ЭМ Шалфея - 1 капля; ЭМ Лимона - 3 капли; ЭМ Чабреца - 2 капли

Подходящие фирные масла: Анис, апельсин, базилик, бергамот, ветивер, гвоздика, дуглассия, каяпут, ладан, лимон, можжевельник, мята, наполи, пихта, розмарин, ромашка, сосна, чабрец, чайное дерево, шалфей, эвкалипт.
Способы применения: массаж грудной клетки - 4 капли смеси развести в 1 ч. ложке меда; массаж живота (по часовой стрелке) - 8 капель на 30 мл основы; прием внутрь - по 1 капле смеси, разведенной в 1 ч. ложке меда (или в 1 ст. ложке), 2-3 раза в день; дезинфекция воздуха.
Источник: Л. Дмитриевская "Обманывая возраст. Практика омоложения"

Грипп:
ЭМ Тимьяна - 1 капля; ЭМ Каяпута - 1 капля
Ингаляции.
Л. Миллер, Б. Миллер, «Ароматерапия с позиций аюрведы»

Грипп:
Целесообразно уже при первых признаках заболева-
ния принять ванну с 2 — 3 каплями ЭМ чайного дерева. Вода должна быть как можно более горячей. После ванны немедленно отправиться в постель, чтобы хорошо пропотеть и тем улучшить свое состояние.
Поскольку грипп — инфекционное заболевание, комнату больного необходимо регулярно дезинфицировать следующим составом:
В 100 мл чистого спирта растворите: ЭМ чайного дерева - 20 капель; ЭМ эвкалипта - 20 капель.
Эту смесь залейте в пульверизатор и опрыскивайте комнату больного через каждый час.
Так как эта болезнь сильно ослабляет организм, часто больной еще долго чувствует слабость и отсутствие тонуса. В этой фазе рекомендуется массаж с применением следующего массажного масла:
Смешайте следующие эфирные масла с 100 мл растительного масла (например, масла из проращенных зерен пшеницы): ЭМ бергамота - 15 капель; ЭМ розмарина - 15 капель.

Dar krūva receptų kosmet. yra, bet va ingredinetų pas mus taip paprastai nerast, tik seilę pavarvint galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2009 03 26, 08:48)
Jeigu kam reiktų iš firmos Faith in Nature
šokoladinio kondicionieriaus ir
šampūno tik kartelį pamėginų rašykite į AZ
  rolleyes.gif

nepatiko? ax.gif

QUOTE(Monica @ 2009 03 26, 09:32)
Beje, panaršiau Kunigundos užrodytą forumą.Kiek ten geros  info thumbup.gif Nusikopinau krūvą receptų.Mane sužavėjo ta skiltis, kur pagal kiekv. problemą yra net po kelis aroma receptus. Yra ir dėl hematomų, Linutia mirksiukas.gif

dekui bigsmile.gif reiks butinai paziureti, nes vakar tik po google narsiau, bet kol kas nieko konkretaus neradau...
Atsakyti
4u.gif

pas mus atostogas leido draugai is lietuvos, tai per ta laika turbut daug gero praleidau smile.gif

ne i tema, bet labai noriu pasidziaugti pergale pries biciu vaska victory.gif
(bent jau kolkas biggrin.gif )
jau para laiko mano kremas laikosi smile.gif gal sikart jau ir nebeissiskirs thumbup.gif

didelis aciukas patarusioms ir paraginusioms bandymams merginoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2009 03 26, 12:09)
ne i tema, bet labai noriu pasidziaugti pergale pries biciu vaska victory.gif 
(bent jau kolkas  biggrin.gif )
jau para laiko mano kremas laikosi smile.gif


sveikinu biggrin.gif thumbup.gif 4u.gif O ką darei kitaip? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 03 26, 11:51)
sveikinu biggrin.gif  thumbup.gif  4u.gif O ką darei kitaip?  rolleyes.gif


cia mano tas anksciau gamintas kremas, tik pavyko ji pataisyti bigsmile.gif
pasildziau ji, daviau draugei, kuri pas mane viesejo (as pati vis tik nepataisoma tingine biggrin.gif ), ir liepiau daug ranka sukti - pazadejau kremo tongue.gif biggrin.gif
ji saunuole ilgai ilgai makalavo, ir va, kolkas viskas puikiai laikos.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 03 26, 09:32)
Beje, panaršiau Kunigundos užrodytą forumą.Kiek ten geros  info thumbup.gif Nusikopinau krūvą receptų.Mane sužavėjo ta skiltis, kur pagal kiekv. problemą yra net po kelis aroma receptus. Yra ir dėl hematomų, Linutia mirksiukas.gif

gal kartais prisimeni, kur buvai uztikus? ax.gif tas forumas tos didelis.. bigsmile.gif kol kas neatkapstau..
Atsakyti